kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

ale się czepiliśćię a może ktoś widział ją bo wysłal fotke na priv

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

a czy ktos z powyzszych tu obroncow wie co to jest naruszenie dóbr osobistych? chyba nie, skoro sadza ze jest to normalne. czy ta Pani z fotografii wie, ze jej wizerunek jest wykorzystywany i upubliczniony na portalu agrofoto? czy uzytkownik milano 27 ma pozwolenie tej Pani na wykorzystywanie jej wizerunku na publicznym forum? a Ty szanowny Panie od kolesia, to moja sprawa co robie ze swoim wolnym czasem i to ja decyduje o tym  czy ogladam mtv czy moze tv trwam. a tak swoja droga to wole troche posiedziec przed mtv niz ciagle pod krowa, badz na jej tylach no ale coz madry sie tego domysli a naiwny podirytowany stwierdzi ze przez ten czas mozna by wywiesc kolejna taczke z domniemanych tylow ;)

 

Widzę, że jesteś strasznie przejęty tym, że jakże poważnym wykroczeniem :D Ciebie karać za to nie będą ale w imię obrony tejże Pani ze zdjęcia najlepiej spal milano na stosie albo weź maść :lol:

 

Co do MTV to widzę strasznie rozrywkowy chłopak z Ciebie B)

 

Żeby nie było, że robię offtop to w temacie Krysi no cóż, po co ona w ogóle tam się wybierała ? Mogła startować do "pokrzywdzonej" przez los Ani :lol:

 

post-93767-0-05951400-1460382565.jpg

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milano27    6

patrzac na wszystko to  ktos musi byc naprawde porzadnie zakompleksiony badz niedowartosciowany aby korzystac z nieswoich zdjec i jeszcze wciskac teze, ze wszystko jest w porzadku i zarzucac naiwnosc... jest na mtv taki program "catfish" tam tacy delikwenci to norma, i jedyny wniosek rzucajacy sie na mysl to to, ze internetowa rzeczywistosc rodzi coraz gorszych glupcow.

tak jestem za kompleksiona i muszę się jakoś dowartościować ;/ A jeśli byś się dowiedział,że jestem do niej podobna? ;> A po drugie to jest forum a nie badoo.pl lub facebook ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

ale się czepiliśćię a może ktoś widział ją bo wysłal fotke na priv

po polsku nie łaska?

tak jestem za kompleksiona i muszę się jakoś dowartościować ;/ A jeśli byś się dowiedział,że jestem do niej podobna? ;> A po drugie to jest forum a nie badoo.pl lub facebook ;)

żaden problem- fotka z karteczką i datą i wierzymy wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milano27    6

ej,ale ja nie muszę do się dowartościowywać Twoją opinią. nic nie muszę nikomu udowodnić . Sorry 

Edytowano przez milano27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

po polsku nie łaska?

żaden problem- fotka z karteczką i datą i wierzymy wszyscy

zjedz marsa bo nie jesteś sobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

waliłeś do Lindsay Ellingson :)

a nawet jak tak to co zazdrosny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

a nawet jak tak to co zazdrosny 

widzę trafiony-zatopiony

 

nie, co najwyżej współczujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widzę trafiony-zatopiony

 

nie, co najwyżej współczujący

trafiony zatopiony zaraz będziesz ty jak nie zaczniesz do tematu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

trafiony zatopiony zaraz będziesz ty jak nie zaczniesz do tematu 

nie strasz nie strasz, bo się zesrasz; popracuj również nad poprawną polszczyzną, a także nie wierz we wszystko co przeczytasz i zobaczysz w internecie

 

Edytowano przez TOME11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie strasz nie strasz, bo się zesrasz; popracuj również nad poprawną polszczyzną, a także nie wierz we wszystko co przeczytasz i zobaczysz w internecie

sam srasz i sie nucz polszczyzny ja nie wieżę w wszystko tak jak ty ale zaraz jak chcesz to wiazanke dostaniesz ale taka z górnej półki i ten  humorek ci spadnie na ziemie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

sam srasz i sie nucz polszczyzny ja nie wieżę w wszystko tak jak ty ale zaraz jak chcesz to wiazanke dostaniesz ale taka z górnej półki i ten  humorek ci spadnie na ziemie 

skompromituj się ostatecznie i zakończymy temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Ludzie, zobaczcie czego dotyczy temat, a o czym Wy piszecie. Nie zaśmiecajcie tego tematu tak bzdurnymi wpisami bo już się rzygać chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Tomek to Ty rozpętałeś tę wojnę ,więc przegrałeś, musisz ulec.

 

przegrała co najwyżej jakaś małoletnia manipulatorka podszywająca się pod Lindsay Ellingson

 

ode mnie koniec

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Ha ha, widzę że milano troszkę rozkreciła temat. Chociaż jest co czytać. . A swoją drogą to wybierajcie modelki z koreańskich stron , które tam zaczęły swoją karierę i nie są znane w europie. ....

Edytowano przez miglanc88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

noo wreszcie temat ruszył z miejsca i można się trochę pośmiać  :D bo już tu nudno było  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

na grzybobraniu bywają większe emocje szczególnie jak ktoś nieproszony wchodzi na naszą polanę z grzybami  :lol:  :lol:  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miglanc88    116

Milano nie uciekaj, nie bój się tej polany. Przecież to nie bajka o czerwonym kapturku i wilków tu nie ma. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj