Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Też byłem na Agro Show :D  choć ja większość czasu byłem u Korbanków przy Fendzie :P 
U nas na Kujawach aż takich cen nie ma, puki co to jest 100 tyś za hektar ale pierwszej klasy :) 
Program jest ciekawy ale szkoda, że nie ma programu Rolniczka szuka męża :P 

Pajej    50

@Pajej- gdy były zapisy do programu to i ja się dla " jaj " zapisałem :D ale dostałem odmowę, ja się kamer nie boje  :lol: AgroShow było udane i spotkanie z bardzo fajną dziewczyną z AF również udane  :) tak trochę zboczę z tematu ale po ile u was 1 ha ziemi ? Bo mi jak sąsiad dzisiaj wycenił to się przeżegnałem...i tak sobie myślę czy tych ludzi u nas nie poje*** :lol: 120 tyś 1 ha 5 klasy ziemi a miejscami 6 NZ ( natychmiast zalesić ) :lol:

przyznaj się z która sie spotkałeś. A w tv dlaczego dostałes odmowe? 

8piotrek6    110

Ciekawie to w tym programie teraz będzie, na gospodarce się okaże jakie są te wszystkie kandydatki bo takie gadki to w praktyce się kończą :D
Prowadząca świetna trzeba zapytać czy by nie chciała na wieś :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co to Landfarmer w oborze chciałbyś ją trzymać?     :P

Ate    23

No co wy Panowie? Przecież taka dama to tylko na salony i nigdzie więcej :)   A gdzie tu do obory :P

jakby do obory do pracy a potem do domu to spoko :)

Apista    6

Nie wyobrażam sobie kobiety która np. wyrzuca obornik ;) Ale jak pojechałem do kolegi pomóc w żniwa to widziałem że kobiety biorą się za widły, to nie mogłem na to patrzeć to też się chwyciłem ;)

biala513    68

Nie wyobrażam sobie kobiety która np. wyrzuca obornik ;) Ale jak pojechałem do kolegi pomóc w żniwa to widziałem że kobiety biorą się za widły, to nie mogłem na to patrzeć to też się chwyciłem ;)

Muszę przyznać, że mało w życiu widziałeś :D  Widły dla mnie są codziennością ;)

Landfarmer    3542

Mało widziałeś  w takim razie bo jak są obowiązki to pleć niema aż tak wielkiego znaczenia jak się wydaje

Apista    6

Możliwe że mało widziałem, w końcu zaledwie 2 gospodarstwa gdzie spotkałem taki przypadek.

Jak dla mnie to jest męska praca i tyle.

Albo może spawanie, szlifowanie, cięcie metali, wymiana uszczelek pod głowicą, takie prace warsztatowe to też wykonują?

Apista    6

To ja jestem staroświecki, za mało z kobietami chyba żyję bo wręcz wcale.

Nie wiem jakbym zareagował gdyby mi tego rodzaju prace kobieta robiła ale przynajmniej byłbym zmieszany, zaskoczony, zdumiony.

Choćbym miał 2 worki ziemniaków nosić i jeszcze w tyłek siebie kopać to nie dam kobiecie takich prac normalnie wykonywać, im bardziej niebezpieczne, ciężkie i nieprzyjemne tym bardziej bym odradzał.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się