Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
konteno    1063

mc cormick ładny 

ktoś się wsłuchiwał może jak była gadka o tym z 2dzieci co ma w gospodarstwie wszystkiego po trochu ,tzn z jakiego powodu się rozeszli? bo tego drugiego rozwodnika też szkoda

i chyba pewnie lepiej byłoby i dla mnie nigdy w życiu się nie ożenić aby nie spotkał mnie podobny los albo jeszcze gorszy

bratrolnika    1861

@konteno chodzi ci o tego co miał wszystkiego po trochu i rozpiździel na podwórku?? z tego co mówił to po narodzinach dzieci zaczęło się psuć, i ostatnie 10 lat to razem ze sobą mieszkali, ale razem nie żyli

typuję że załapią się 4 pierwsze pokazane osoby, i ten ostatni chłopak

co do tej drugiej pokazanej dziewczyny to potwierdzam słowa kolegów powyżej, typowa księgowa, pani na włościach, sądzę że się nie załapie do programu

wojtal24    164

zna może ktoś tych nowych uczestników programu te panie to chyba szukaja parobków do roboty i spłacania kredytów, wreszcie w tej edycji zaczeli okazywać prawdziwą wies a nie tylko nowy sprzet kostki na podwórku terenówki, tych 2 rozwodników bedzie miało pewnie ciezko sie zakwalifikować 

Pajej    50

Ja sie nie zgłaszam. U siebie mam wysarczającą ilość roboty, żeby jeszcze u teściów charatać od rana do nocy :P A z tą katarzyną to raczej bym doczynienia nie chciał mieć... to jest zarządca i potrzebuje pionka :P

dokładnie, nie przekonuje mnie ona, ale typuje:

Ten pierwszy z motorem, Wdowiec myśliwy, Dziewczyna od koni, i ten oststni. Zostaje jedno wolne miejsce i nie wiem kto... albo ta pani na włościach, albo ten od pisma św. Moim zdaniem miałby szanse jeszcze ten młody, ale pogrążył sie tym ze powiedział ze jest przystojny

withanight    244

Niby nie ocenia się książki po okładce ale zgodzę się z innymi, że ta wybranek tej drugiej panny lekko miał nie będzie, za popychadlo będzie robił. Ta od koni wydaje się sympatyczna. Wie ktoś może z której części wielkopolski mieszka ten ostatni? szukałem trochę wczoraj ale cały czas mi ten od ślimaków wyskakiwal bo takie same imiona :)

karina91    2

Również uważam ze tą Katarzyna to bardziej przedsiębiorca niż rolnik ale ta Monika wydaje się być w porządku :) co do chłopaków to ja najbardziej pozytywnie odebrałam Łukasza i Adama :)

koks    22

zna może ktoś tych nowych uczestników programu te panie to chyba szukaja parobków do roboty i spłacania kredytów, wreszcie w tej edycji zaczeli okazywać prawdziwą wies a nie tylko nowy sprzet kostki na podwórku terenówki, tych 2 rozwodników bedzie miało pewnie ciezko sie zakwalifikować 

Praca w gospodarstwie do łatwych nie należy, więc nic dziwnego że oczekują współpracy ze strony przyszłych mężów. To chyba bardzo podobnie jak w większości mężczyźni, którzy szukają żony, aby ona zajmowała się domem.

Co do typowania to bym widział pierwszą trójkę, tego od patisonów i kabaczków i tego ostatniego. Chociaż raczej tak nie będzie, bo zawsze musi się trafić jakiś filozof czy inny poeta, jak na przykład ten ornitolog od Biblii.

robeek92    0

Katarzyna widać że ma ciężki charakter dlatego jest sama z synkiem :-D ogólnie to widać że śpią na kasie sorry na kredytach :-D nie wiem co to za desperat będzie ją chciał :-)

robeek92    0

Katarzyna widać że ma ciężki charakter dlatego jest sama z synkiem :-D ogólnie to widać że śpią na kasie sorry na kredytach :-D nie wiem co to za desperat będzie ją chciał :-)

Mattti    405

Dziewczyna od koni wydaje się być w porządku, w przeciwieństwie do tej drugiej, "służbistki" czy dominy z drugiej edycji...

Śmiejecie się z Szymona, "ornitologa od Biblii" a mi się on najbardziej spodobał! Nie wstydzi się swojej Wiary, co jest w dzisiejszych zepsutych czasach wielką rzadkością, wydaje się być bardzo inteligentny, żyje skromnie, nie wyznając religii pieniądza (sam powiedział, że hoduje rasę, która może nie daje najwięcej mleka, ale mu to odpowiada, bo nie pieniądz w życiu najważniejszy) no i jest przystojny, znaczy się tak mi się wydaje :D Jak bym był dziewczyną, to sam bym się do niego zgłosił :D No i będę mu bardzo kibicował!

Pajej    50

Również uważam ze tą Katarzyna to bardziej przedsiębiorca niż rolnik ale ta Monika wydaje się być w porządku :) co do chłopaków to ja najbardziej pozytywnie odebrałam Łukasza i Adama :)

czyli którzy bardziej obrazowo napisz bo imion nie pamietam

karina91    2

Łukasz czyli ten pierwszy na motorze a Adam ten co ma 27 lat hoduje bydło i chyba powiedział ze jest przystojny... (chyba był jako 5)

Pajej    50

Łukasz czyli ten pierwszy na motorze a Adam ten co ma 27 lat hoduje bydło i chyba powiedział ze jest przystojny... (chyba był jako 5)

to wiem jacy faceci podobają Ci sie...

Jola13    110

Dlaczego nie biorą takich co mają  np.5 ha tylko 50 i wzwyż ?Moim zdaniem to wszystko pic na wodę.Dużo chce się pokazać zrobić reklamę . Oni za darmo tego nie robią tylko za kasę. :unsure: Zobaczymy już nie długo kto czego szuka tak naprawdę ;)

koks    22

''Szarmancki ale to że zwierzątka na rzeź to już go skreśla w oczach ''

Komentarz na fb pod filmikiem z Pawłem. Śmiałem się z 5 minut normalnie :lol: 

Pajej    50

Dlaczego nie biorą takich co mają  np.5 ha tylko 50 i wzwyż ?Moim zdaniem to wszystko pic na wodę.Dużo chce się pokazać zrobić reklamę . Oni za darmo tego nie robią tylko za kasę. :unsure: Zobaczymy już nie długo kto czego szuka tak naprawdę ;)

był ktos co miał ok 30 a nawet jeden co 15 tylko warzywka

wojtal24    164

@konteno chodzi ci o tego co miał wszystkiego po trochu i rozpiździel na podwórku?? z tego co mówił to po narodzinach dzieci zaczęło się psuć, i ostatnie 10 lat to razem ze sobą mieszkali, ale razem nie żyli

typuję że załapią się 4 pierwsze pokazane osoby, i ten ostatni chłopak

co do tej drugiej pokazanej dziewczyny to potwierdzam słowa kolegów powyżej, typowa księgowa, pani na włościach, sądzę że się nie załapie do programu

A ten warzywnik co uprawia cukinie i dynie to wiesz ze z Twojego powiatu Wszeliwy koło Sochaczewa w kierunku Sannik

Na Vivie w Rybnie nie mógł nić wyrwać to poszedł do programu

Edytowano przez wojtal24

Mattti    405

Trochę raka, kochani ;______;

12540880_958470634189366_503634282919190

Edytowano przez Mattti

lukbold    397

masakraaaa. jemu ewidentnie marzy się dorwać do koryta obojętnie jakim kosztem. wstyd

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się