Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

RafaKdziela    135

Wszystko ładnie pięknie i zza monitora komputera ,czy siedząc przed tv jest luz tu się zgodzę .Ale ,jak pomyślę sobie ,że mogę wystąpić w tv przed całą Polską to piszę swoje realne odczucia ,że stres się pojawia .Oglądaliście zapewne już odcinki RSZ i wielu kandydatom ,czy kandydatce udzielał się stres .Czyż nie prawda ?

Po krótkim namyśle zdecydowałem się przystąpić do naboru .Skoro redakcji tak pasuje moja osoba .Jak będę w tytułowej 5 -tce to oki .A jak się nie uda to nie będę żałował ,że spróbowałem :-) .A nóż coś z tego będzie dobrego :-)

Edytowano przez RafaKdziela

marekfarmer    4498

Jeżeli chcecie się dostać  to musicie być pszczelarzem to napewno was wezmą  bo będzie nowa atrakcja.

Zapewne nowi uczestnicy w 3 serii będą podobni do tych z 1 jak i 2

Edytowano przez marekfarmer

RafaKdziela    135

Z tego ,co wiem to redakcja też zawsze sama szuka ludzi ,którzy się sprawdzą w tym programie .Oglądaliście dwie edycje to wiecie ,jak to wygląda .

RafaKdziela    135

A do kogo mam się z tą petycją zwrócić ? .Mówiłem już o tej trudnej sytuacji posłowi  z naszych okolic i powiedział ,że działają .Sam się wkurzam ,bo pośrednicy cały czas zarabiają swoje i nas w d..ę walą .Tu musi zadziałaś minister rolnictwa i poczynić odpowiednie działania o ,których już pisałem i lekarz weterynarii .Oczywiście nie zaszkodzi propagować Polskiej wieprzowiny i wołowiny na antenie tv to tak :-)

damianzbr    972

Jak do kogo. Przecież na wizji są nagrywane już w gospodarstwie te trzy główne rozmowy z tymi trzema kandydatkami. Jeden rozmawiał wtedy na silosie... To ty ułożysz tak rozmowę żeby z pierwszą dojść do problemu trzody (możesz wybrać scenerię na tle chlewni), z drugą o problemie mleka (możesz zrobić scenerię piknik mleczny), co o tym sądzi jaki rozwiązania widzi, a z trzecią o zbożu i wtedy z papugujesz i też wejdziesz na silos.

lukbold    397

taaaa i sie dziewczyna popatrzy na niego jak na debila.... dla niej to będzie brzmiało jak gadanie o transformersach no chyba że uda Ci sie trafić... a wkońcu reżyser i tak Ci to wytnie... zadbaj o siebie jak już masz zamiar startować a nie o wszystkich dookoła

RafaKdziela    135

Oczywiście ,że transformersy odpadają .A co do mięsa i jego reklamy to myślałem o grillu ,jak już się dostanę i będzie kutemu okazja .Karkóweczka z pysznych Polskich świniek i stek z naszych byczków :-)

jaro30    10

Oczywiście ,że transformersy odpadają .A co do mięsa i jego reklamy to myślałem o grillu ,jak już się dostanę i będzie kutemu okazja .Karkóweczka z pysznych Polskich świniek i stek z naszych byczków :-)

A do po picia będzie nasze polskie mleko.

zenek_19    4

co tam mleko dla lepszego trawienia miesa dobre winko wlasnej roboty i sie odstresujesz a dziewczyny wyluzuja i na sianko :D pozd

Linka    17

A skąd kolego wiesz, że ma nikłe? Cała masa jest tu chłopaków w wieku 20-30 lat i też jakoś znaleźć nie mogą.... czym starszy to więcej zalet: bardziej samodzielny, niezalezny, ułozony i wyszumiany.

sawka12    0

No i ma też swoje przyzwyczajenia bardziej uparty a tego kobiety nie lubią. Raczej gwint nie zerwie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się