kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wozak    2

A może kolega aż tak zły nie jest ...dajmy mu się wypowiedzieć...nawet skazany ma ostatnie życzenie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Ciekawo jak by któryś miał w programie Rolnik szuka żony. :) Taką

Nie chciał bym być na jego miejscu. :P

 

Edytowano przez kp38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

A może kolega aż tak zły nie jest ...dajmy mu się wypowiedzieć...nawet skazany ma ostatnie życzenie,,,

 

A niech się wypowie, przecież nikt mu tego nie broni, tylko zanim coś napiszę to niech się dobrze zastanowi nad tym co piszę. Myślenie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Jakoś dziwnie,ja kawaler z wyboru,hmmm na dziś,nie szukam,przynajmnej nawieeeeeeedzonych,tutaj na  forum,nie wobrazam sobie ze tu piszą np. osoby  nie związane bezpośrednio z rolnictwem,ze tutaj dzieli nas rolnikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Dzięki za słowa POparcia....;-)

W przyszłej kadencji mam zamiar startować do sejmu, widzę, że wygraną mam w kieszeni......

PO co mi ta gospodarka...???

Hahahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

może będziecie się gniewac,ale z 2 lata przewiduje detox,i może dobrze,,posucha w rolnictwie!!!heh trochę rozsądniej  popatrzymy na kobiety,moze nawet na siebie,,trudno cos pisać jak perspekywa uboga,wali mnie Wasza krytyka bo tylko pokazuje ze nie jesteście pragmatyczniii,ze nawet w małych gospodarstwach się gubicie,ze oglądacie chłam typu RSZ,a ja tam nie oglądam,i se wczoraj zabukowałem Dominikane i ,hmm nadal nie jestem spełniony,pewnie każdy sobie sędzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

chłopie już nie jeden ci napisał na forum że bredzisz i nie wiadomo o co ci biega.... idź sie napij i daj se spokój z pisaniem

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Chyba ząbki muu się wyżynają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

hahahah na Dominikane jedzie jakby tam mało było popierniczonych pseudoksięży to jeszcze glicer dołączy  :lol:  :lol:  :lol:

glicer Ty sobie lepiej zabukuj spotkanie u psychiatry może Cię przyjmie przed wyjazdem

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Dzięki za słowa POparcia....;-)

W przyszłej kadencji mam zamiar startować do sejmu, widzę, że wygraną mam w kieszeni......

PO co mi ta gospodarka...???

Hahahaha.....

 

Oj  wolałbym na prezydenta :)

Mój głos pierwszy masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

trudno wytrzymać,heh,(mapo wykrakała)z pedałami rożni mnie to ze ja KUJAWIAK-a WY!!!???JAK  dobrze zawieje kilku osobom możecie laskę zrobić, nioo i się uśmiechnąć, jeden z drugim, zastanów się co piszesz bo Ci do domku wjadę,k....jakie [usunięto], rolnicy od siedmiu boleści, jeden z drugim będziesz klękał przed moimi owcami,k... co za pedały,se trochę mnie wk....,żenujące

 

Edytowano przez kris14
Pkt. 3.1 + Pkt. 1.12, 7 dni odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a ten dalej se bredzi.... artur125 chodź że polejemy glicerowi co więcej żeby wkońcu przestał mamrotać

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

pewnie dostane tydzień odpoczynku ale........ Ty glicer jakiś [usunięto] jesteś weź spakuj swoje owce i jedz je pier**lic na Dominikane bo mało tego,że piszesz jak nacpany to jeszcze wszystkich obrażasz 

Jemu polewanie nie pomoże obawiam się,że nawet na relanium zapózno :lol:

Edytowano przez kris14
Pkt. 3.1 + Pkt. 1.12, 7 dni odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

jedyne me przesłasnie to,nie obrażajmy ,jeśli kogos obraziłem-przepraszam,miejmy trochę dystansu,te przywary są lub nie mają sensu,ja heh przepraszam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Chodźcie się zrzucimy na bilety dla jego NAJWSPANIALSZYCH NA ŚWIECIE owiec, bo dla siebie bilet już ma.....hahaha....

A może nawet na Księżyc......?

Zaraz na pewno napisze, że i tak go nikt nie zrozumie, bo on jest przecież NA WYŻSZYM POZIOMIE INTELEKTUALNYM, a sam zachowuje się jak ten król z bajki "Szaty Cesarza" .....(król jest nagi....(i głupi)) .....hahahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

heh ktoś tu ma rozdwojenie jaźni he he :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

trudno wytrzymać,heh,(mapo wykrakała)z pedałami rozni mnie to ze ja KUJAWIAK-a WY!!!???JAK  dobrze zawieje kilku osobom możecie laske zrobić,nioo i się usmiechnąc,jeden z drugim,zastanow się co piszesz bo Ci do domku wjade,k....jakie cwele,rolnicy od siedmiu boleści,jeden z drugim będziesz klękał przed moimi owcami,k... co za pedały,se trochę mnie wk....,żenujące

 

Pedałow to sobie znajdż ale nie tu.

A do domu to se możesz wjechać  jak ochłoniesz.

Ale widocznie będziesz miał z tydzień na to. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

jedyne me przesłasnie to,nie obrażajmy ,jeśli kogos obraziłem-przepraszam,miejmy trochę dystansu,te przywary są lub nie mają sensu,ja heh przepraszam

 

teraz wypadało by żebym i ja przeprosił tylko,że nie mam za co to może chociaż poprosze o niepisanie hfbsuhbvubsabvu niezrozumiałych obrazliwych postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

no tak to jest jak sie na szkołe rzuca kamieniami albo załatwia papierek dyslektyka.... potem płacz, że nikt go nie rozumie, wszyscy są źli i  w ogole czego wszyscy ode mnie chca jak jestem najjj. ależ mnie draznia takie typki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

biedroneczka ale szkoda kasy na odsyłanie owiec z taką charyzmą szybko na miejscu sobie coś przygrucha (dla glicera słowo charyzma szukaj w google) :lol:

glicerku jak chcesz mi wjechac na chate to o adres poproś na pw odpisze

Edytowano przez artur125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

to nie typki,i nie będę się ...,pewnie ze jest problem,i to moja wina,bo skoro  produkt TV RSZ jest dla mnie ,hmmm (g..)i ten program osmiesza wies,mimo swej krytyki i swej wcześniejszej deklaracji,jednak czasem się odezwe,fakt błąd,bo faktem jest ze wszyscy mają prawo tu się wypowiedzieć,ja walcze o dobro rolnika,o bobre słowo o wsi,w moim odczuciu  czasem spotykam sie np. z kpiną,OKI,daleko mi do pajacowania,na swój sposób już was znam,i czasem komus dokucze,jak  i ktoś z Was mi,ale to za daleko zaszło,sorki,dla mnie produkt TV RSZ zrobił pośmiewisko z polskich rolnikow,ale OKI,jesli ktoś inaczej na to patrzy,rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Masz rację iż ten  program ośmieszył rolnika,to było robione pod publikę,jak to mówią ...za pieniądze  ksiądz się modli,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj