Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

daremw    128

tym akurat bym się nie chwalił, ona chyba pokazała się z najgorszej strony

na początku może i tak, ale później... całkiem konkretna babka, jak komuś w głowie dziecinne związki to może sobie kombinować z osobą typu Ewa, jak ktoś chce mieć prawdziwy związek to raczej z kimś typ Uli

izolda789    12

Ula odkryła od razu wszystkie karty, faceci wieją od takich kobiet. A tak w gruncie rzeczy to przynajmniej wiadomo czego się po niej spodziewać. A jej charakterek jest do złagodzenia miłością.

daremw    128

taka by czasami zje***a ustawiła do pionu (czasami trzeba), poprztykała by się i dalej by było dobrze, ktoś typu Ewy to przy pierwszej większej kłótni spakował by swoje walizki, potem by może wróciła i znowu jakaś kłótnia i znowu to samo i wtedy dopiero by było rolnik szuka żony :D

do związku lepiej mieć osobę zrównoważoną :)

mapo    7

Urszula to już celebrytka... Wcześniej rozpoznawali ją już kierowcy busów i ludzie z rynku, więc co to będzie po występie w Familiadzie. Widać, że z udziału w Familiadzie jest bardzo dumna, bo aż powiesiła sobie pamiątkowe zdjęcie na ścianie i utrwaliła to na zdjęciu...

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=655069817935301&set=pb.100002968657533.-2207520000.1419007592.&type=3&src=https%3A%2F%2Fscontent-a-cdg.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-xpa1%2Ft31.0-8%2F10636877_655069817935301_1535790132407993275_o.jpg&smallsrc=https%3A%2F%2Fscontent-a-cdg.xx.fbcdn.net%2Fhphotos-xpa1%2Fv%2Ft1.0-9%2F10806246_655069817935301_1535790132407993275_n.jpg%3Foh%3Dfc48dec46d9a6be58e4c3cd81baa23d6%26oe%3D55025FC7&size=1152%2C2048

mapo    7

artur125: chyba tylko po to, by pokazać swój talent do pyskowania ;) Ale jak wiesz, "Mam talent" to program TVNu, więc raczej tam jej nie zobaczysz.

mapo    7

artur125: myślę, że w innej stacji telewizyjnej nawet by jej nie chcieli... A kiedy ta Familiada? Pewne jest, że z udziałem uczestników programu RSŻ ma być 1 stycznia, ale ktoś też wcześniej pisał, że w drugi dzień świąt (jednak ta informacja nie jest potwierdzona).

Edytowano przez mapo

mapo    7

Właśnie znalazłam na profilu Izabeli (od Adama) wzmiankę, że rolnicy kontra dziewczyny z programu RSŻ będą w Familiadzie w drugi dzień świąt o 14:00... Ciekawe w takim razie przeciwko komu rolnicy zagrają 1 stycznia...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

fento : Jaki Ty obeznany heh :P

artur125 A Ty sądzisz iż kobieta nie wie czym żywi sie krowa ? heh :D

jaco25    262

taka by czasami zje***a ustawiła do pionu (czasami trzeba), poprztykała by się i dalej by było dobrze, ktoś typu Ewy to przy pierwszej większej kłótni spakował by swoje walizki, potem by może wróciła i znowu jakaś kłótnia i znowu to samo i wtedy dopiero by było rolnik szuka żony :D

do związku lepiej mieć osobę zrównoważoną :)

Potem to szukaj wiatru w polu :lol:

artur125: chyba tylko po to, by pokazać swój talent do pyskowania ;) Ale jak wiesz, "Mam talent" to program TVNu, więc raczej tam jej nie zobaczysz.

Do pyskowania to akurat ma talent jak mało kto :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

artur125 Oj abyś czasami się nie zdziwił heh :P

glicer    3

A JA MAM 20 LAT

NIO tak,faktycznie,trza kochac zwierzęta aby karmic je kamyszkami

biedroneczka    16

A kto powiedział, że ja kocham zwierzęta ?

Ja tylko je kocham, jak jem ich mieso, najlepsze jest krwiste. ..

Czuję się wtedy jak rasowy drapieżnik ....hahaha

glicer    3

biedroneczka-sam jestemtroche dziś zmęczony,jutro coś tam,pozniej teatr,gołym okiem widać ze muchy nie skrzywdzisz,dobranoc

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

glicer: Zbyt pochopnie nie oceniaj ludzi :D

biedroneczka    16

Muchy to może i bym nie skrzywdziła, ale niechbym dorwała faceta, który mi zalazł za skórę.....

Kazałabym moim lwom go wypatroszyć...

Hahaha...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Biedroneczka to pewnie taka ksywka dla zmyłki, a w realu to Modliszka która po kopulacji zagryza samca.       :lol:       

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się