Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bij zabij, nie powiem     :P   nie to żebym nie chciał Ci powiedzieć, tylko po prostu nie wiem czemu edytowała.          :P 

STANK    10

czy adam oszukał anie ?

ja myślę że się po prostu nie zakochał  się w ance i nie widział że  będzie  z tego  wyboru związek a scenariusz był taki że musiał kogoś wybrać skoro wziął udział w programie  , może nie chciał jej dalej robić nadziei że coś z tego będzie dlatego się wycofał , ania pytała nie wiesz czy nie chcesz adam odpowiedział że wiem wiem  , więc wtedy już wiedział że jednak nie , lub sodówka uderzyła mu do głowy zrobił się popularny , w którymś artykule było napisane że dalej szuka kandydatki bo po programie dostaje dużo listów od kobiet , więc wszystko było by jasne , a ania wcale na tym gorzej nie wyszła bo przyznała że poznała kogoś

Nie mączne produkty, tylko przetworzone a to różnica jest sam na płatkach owsianych schudłem i to znacznie, a cukier biały i przetworzone produkty powodują otyłość, widać adam jeżdzi na pokazy jako facet model jak nie należy się odżywiać ;):D

darek3    159

No Adam jakoś do tej branży nie pasuje, chyba że jest zatrudniony na stanowisku o którym pisze zetorlublin :D :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trzeba spytać @mapo - weź Ty się spytaj, bo ja wolę, żeby mi nie odpowiadała.....;-)

Hahahaha....

Mapo, Biedroneczka prosiła mnie bym zapytał czemu edytowałaś swój post? bo Ona woli żebyś jej osobiście nie odpowiadała, Masz kontaktować się przeze mnie.     :P    

mapo    7

Korsarz1: Ale który post? A ty dlaczego edytujesz swoje posty? Tobie wolno a mnie nie?

szaman1    38

To duży okaz śmieciowego żarcia z McDonalds. Ile na oko mu dajecie przy jego wzroście myślę że ze 160 leciutko chociaż smalec nie waży tyle co mięso :P

Edytowano przez szaman1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korsarz1: Ale który post? A ty dlaczego edytujesz swoje posty? Tobie wolno a mnie nie?

Ależ wolno, chodzi o ten gdzie był wpis że Adam nie może zapomnieć o Edycie Górniak.       :P   

mapo    7

Korsarz1: to miała być taka podpucha, ale stwierdziłam, że mogłaby być niezrozumiana, no i jak widać nie myliłam się.

Thomas2135    1189

Było w necie o jego wielkim problemie z wagą, że się schylać nie może. Twierdzi, że ma 120kg.  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  to moja pierwsza reakcja. Koleś ma 2m i 100kg to byłaby jego normalna waga odpowiednia do tego wzrostu.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korsarz1: to miała być taka podpucha, ale stwierdziłam, że mogłaby być niezrozumiana, no i jak widać nie myliłam się.

Biedroneczko, nie zrozumieliśmy mapo     :P  jednak co miastowa to miastowa, nie to co my wsiuny.      :P       :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja to zrozumiałem tak że to Ty nie doczytałaś O JAKIEGO KRAŚKO chodziło, tylko wstawiłaś LINK, a że się skapnęłaś lub zauważyłaś że był mój post, no to szybko trzeba się z tego wykręcić       :P   no ale zawsze musi być na Twoim        :D

Oj Biedroneczka raczej nie będzie zadowolona z Twojego toku myślenia.      :P

mapo    7

Korsarz1: jak mogłam zauważyć twój post, skoro edycja była w tej samej minucie? Pomyśl trochę...

A post edytowałam, bo doszłam do wniosku, że ktoś mógłby pomyśleć, że ja naprawdę tak myślę. No i się nie pomyliłam.

A zdanie biedroneczki guzik mnie obchodzi, podobnie jak i twoje.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No jesteśmy już przy brzuchu Adama, teraz to już pójdzie z górki, tylko patrzeć jak pojawi się post z linkiem do jego fiutka.     :P

darek3    159

Ciekawe czy któryś z uczestników programu ma tutaj konto i czy śledzi ten temat?

mapo    7

dominic: to biedroneczka rywalizuje, nie ja. Najwyraźniej nie pasuje jej mój pobyt tutaj, ale mam to gdzieś.

A ty Korsarz1, jak zwykle sprowadzasz temat do jednego. Weź umów się z biedroneczką, bo zdaje się, że nadajecie na tych samych falach, a chyba obojgu wam brakuje rozładowania napięcia...

szaman1    38

Było w necie o jego wielkim problemie z wagą, że się schylać nie może. Twierdzi, że ma 120kg.  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  to moja pierwsza reakcja. Koleś ma 2m i 100kg to byłaby jego normalna waga odpowiednia do tego wzrostu.

120 to on miał w podstawówce. Chłop śląski w d*pie szeroki a w barach wąski :D :D

dominic    33

dominic: to biedroneczka rywalizuje, nie ja. Najwyraźniej nie pasuje jej mój pobyt tutaj, ale mam to gdzieś.

A ty Korsarz1, jak zwykle sprowadzasz temat do jednego. Weź umów się z biedroneczką, bo zdaje się, że nadajecie na tych samych falach, a chyba obojgu wam brakuje rozładowania napięcia...

Że tak powiem, mam podobne odczucie. 

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No teraz zachowujesz się wypisz wymaluj jak Ula.          :P         :lol:   Jak jutro mi się dyszel wygnie to coś sobie pomyślę o Tobie.       :P

Że tak powiem, mam podobne odczucie.

Dominic, też chyba musisz rozładować napięcie z mapo.          :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

mapo    7

Korsarz1: do zachowania Uli to mi jeszcze daleko, to raczej biedroneczka zachowuje się jak ona.

Ja się nie zachowuję, jakbym miała PSM, w przeciwieństwie do biedroneczki, więc niepotrzebne mi jakiekolwiek rozładowanie.

STANK    10

No jesteśmy już przy brzuchu Adama, teraz to już pójdzie z górki, tylko patrzeć jak pojawi się post z linkiem do jego fiutka.     :P

dobry gospodarz trzyma konia pod dachem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się