kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
glicer    25

mapo-sławni!!!?uwiązani lub związani umową z TV,no wiec teraz muszą jeździć ,dzięki za taką sławe.Zachwile ktoś napisze ze celebryci się z nich zrobili a w polu nie ma kto robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
Korsarz1: nie mam zamiaru przekonywać cię do tego, że zdjęcia są moje. Byłeś ciekawy dlaczego w końcu zdecydowałam się pokazać, to ci odpowiedziałam. Swoją drogą ciekawi mnie, czy wg ciebie na tych zdjęciach była ta sama osoba.

Czy ja twierdziłam, że nikomu się nie podobam? Napisałam tylko, że nie uważam się za ładną, tylko za przeciętną.

Gdybym twierdziła, że się nie podobam, to bym kłamała. Podobam się, ale przeważnie są to mężczyźni, którzy mi się nie podobają ;)

 

glicer: ale zauważ to, że tylko oni się pokazują. Inni z tego programu poszli w odstawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wydawało mi się że jednak nie ta sama, chociaż na tak małych zdjęciach i do tego jedno boczny profil to nie podejmuję się jednoznacznej oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: zdjęcia z prawym profilem były dwa: to obecne i to w czapce.

Mogę cię zapewnić, że kolor włosów, nos i usta na wszystkich trzech zdjęciach były te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

mapo to może napisz jakie masz wymagania co do osobowości i wyglądu kandydatów na męża. Może będą zgłaszać się bardziej odpowiedni kandydaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

mapo-kulcie znowu wlazłem w to bagienko.no dobra,Tobie się to podoba ze się pokazują,dla mnie to tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

korsarz1 mogę potwierdzić że na tym zdjęciu to mapo

mapo ja już gdzieś ciebie widziałem , no i widzisz jednak ładnych dziewczyn się nie zapomina

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

darek3: w którym miejscu napisałam, że kogoś szukam? Nikt nie musi się do mnie zgłaszać. Przynajmniej na razie ;)

 

glicer: weź sobie coś na wstrzymanie.. Cokolwiek napiszę, to się mnie czepiasz, a bardziej tą cechę przypisywałabym Korsarzowi (Korsarz1, bez urazy ;) ). Inni też komentują ten program, więc do nich też się przyczep, a nie tylko do mnie...

Gdzie pisałam, że podoba mi się ich sława? Przecież ten tekst, że Paweł i Natalia stali się sławni, to była ironia...


Stank: Korsarzowi chodziło też o to, że na tych wszystkich trzech zdjęciach, które pokazałam, nie była ta sama osoba, a tego chyba nie będziesz mógł potwierdzić.


Wróciłam do kotka. Nie przypuszczałam, że po ponad roku ktoś mnie jeszcze będzie pamiętał, do tego z zupełnie innego portalu...

Edytowano przez mapo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Dawno mnie nie było ale nic się nie zmieniło jedynie przybyło uczestników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

korsarz1 mogę potwierdzić że na tym zdjęciu to mapo

mapo ja już gdzieś ciebie widziałem , no i widzisz jednak ładnych dziewczyn się nie zapomina

 

Dajesz głowę że to była Koleżanka mapo?    :P

No właśnie wozak, już byłem mocno zaniepokojony że Masz nas w głębokim poważanku.        :P

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No niby tak wprost nie napisałaś że szukasz kogoś, jednak z Twoich komentarzy wynika że nie wykluczasz takiej sytuacji że spotkasz kogoś (może nawet na tym forum) ;).

 

Co do Twojego zdjęcia to najlepiej by było gdybyś zwróciła się twarzą do nas bo tak z boku to jednak nie wiele widać, chociaż to że jesteś ładną osobą to akurat widać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

darek3: takie zdjęcie, gdzie byłam zwrócona twarzą do aparatu, już było. Z resztą zapytaj się Korsarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 Potwierdzam, było i nie wróci więcej.        :P   Kolega przespał sprawę.       :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: Stank raczej głowy nie da, bo tego zdjęcia, na którym byłam w czapce, wcześniej nie widział, bo było zrobione później niż te dwa pozostałe.


Jedna osoba już mnie rozpoznała, więcej już nie będę ryzykowała i zostaje przy zdjęciu z kotkiem :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

mogę potwierdzić że na tym zdjęciu to mapo

Tu nawet nie chodzi o samo zdjęcie, tylko kolega może potwierdzić że to na pewno Ty.        :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

chciałem zobaczyć twarz koleżanki a teraz widzę zdjęcie jakiegoś kota, szkoda że przegapiłem no ale mówi się trudno może jeszcze kiedyś będzie ;).

 

Korsarz skoro widziałeś twarz mapo to powiedz jak wyglądała bo prawy profil jest niczego sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lewy jeszcze lepszy, nie oglądaj się na nic, tylko jutro wal po kwiaty i pierścionek.         :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: nie wiem, jakiego potwierdzenia od Stanka oczekujesz. On mnie nie zna. Widział mnie tylko na kilku zdjęciach z mniejszymi i większymi byczkami, z czego zostało mi tylko jedno zdjęcie.

Bądź szczery i napisz Darkowi, że na zdjęciach z profilu lepiej wyszłam niż na zdjęciu "en face". A profilu lewego nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oj dziewczyno no zgódź się wyjść za Darka jak się Tobie oświadczy, no idę Tobie na rękę a Ty ciągle robisz wszystko by zniechęcić do siebie kandydatów       :P    ten nie, tamten nie, no wybacz ale to nie są króliki bym miał ich nieskończoną ilość w kapeluszu.      :lol:

No i weź tu zrób komuś dobrze, człowiek sobie flaki wypruwa by była szczęśliwa a Ta ciągle swoje.      :P       :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

 I to był priorytet programu , a nie żaden inny .

to chyba dla każdego było, jest i będzie oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: bawisz się w swatkę? ;) Tak w ciemno nie biorę :P

Ja nie zniechęcam, tylko piszę, jak jest. A ty, jak tak będziesz koloryzował, to później ktoś się może rozczarować i co wtedy?  :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

mapo, a możesz się pokazać ? bo niestety wczoraj nie widziałem :) 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Towar sprzedany, reklamacji nie uwzględniam.        :P  no jakby ktoś chciał Ciebie ukrzywdzić, no mówię jak na spowiedzi, kolacji nie doczeka.          :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

oniak: kolejny raz nie zaryzykuję.


Korsarz1: wypraszam sobie, nie jestem towarem i nie można mnie kupić  ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

oniak: kolejny raz nie zaryzykuję.

to szkoda, bo widzę że nie jestem w temacie i nie mam "wiedzy" by wypowiadać się w temacie Twojej urody, to juz sie nie wcinam w dyskusje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj