kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość konteno   
Gość konteno

ogólnie to nie oglądam już tego przereklamowanego badziewia ale pacze dzisiaj że te przygłupy z programem to w niedalekiej okolicy kręcili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
41 minut temu, konteno napisał:

ogólnie to nie oglądam już tego przereklamowanego badziewia ale pacze dzisiaj że te przygłupy z programem to w niedalekiej okolicy kręcili

Masz bliżej do Kiermus czy do Białowieży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

to pierwsze , z resztą w profilu mam wpisaną lokalizację 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Kiedyś byłem w tych Kiermusach i jak dla mnie wieśniaka żadna to atrakcja ale mieszczuchy to tam jeżdżą chyba dość chętnie i licznie zwłaszcza w wekendy.

Co do tej edycji Rolnik Szuka Żony to jestem załamany poziomem całego programu oraz urodą kandydatek :D i można powiedzieć,że z każdą edycją coraz gorzej im to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Toż to nie wybory miss żeby urodziwe były. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Po pierwsze to telewizyjna rozrywka i powinny być urodziwe a po drugie to ani urodziwe ani robotne a te u Zbyszka to na dodatek źle wychowane. Taki program to powinien chociaż śmieszny być a tym razem w większości momentów to tylko żenada.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Napisałabym Ci gdzie pooglądać wyjątkowo urodziwe i wyjątkowo robotne. Ale Sean znowu będzie mnie strofował. Na dworzu zimno więc dziś podwójnie zesztywniałam. ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
3 godziny temu, ZosiaSamosia napisał:

Na dworzu zimno więc dziś podwójnie zesztywniałam. ;):)

Sobie lampkę wina a mężowi dwie i to z wkładką (coś mocniejszego) a zaraz będzie ci cieplej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

PRIMO po winku mogłoby się zrobić już nie ciepło a gorąco. :P Narazie zostanę przy herbacie z cytryną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludziska sorry ze wam przerywam  ta gadke szmatke ale czy to nie jest temat o programie "Rolnik szuka żony"? A wy tu już od paru stron pier**licie jakieś głupoty o d*pie maryny a raczej Zosi. 

P.S. Czy w tym temacie jest jakiś Woźny aby posprzatał ten rozpierdolnik? I piszących nie na temat wy***rdolił do innego tematu? 

Edytowano przez tobi866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Uuuuuuuuu ale się ktoś zdenerwikował O.o chłopie wrzuć na luz bo ci żyłka pęknie B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Spokojna rozczochrana nic mi nie pęknie tylko te wasze pitu pitu pierdu pierdu jest już wkurwiające. Tyle w temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Mnie moderator może i na księżyc wysłać. :P Ale wybacz regulamin mówi też o używaniu wulgaryzmów. Więc zanim zaczniesz zwracać komus uwagę, uważaj na to co sam piszesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JanuszTracz    46

Ta edycja jest najlepsza bardzo mi sie podoba,uwielbiam ja ogladac caly tydzien czekam by zobaczyc kolejne wzmagania uczestnikow 

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, tobi866 napisał:

Spokojna rozczochrana nic mi nie pęknie tylko te wasze pitu pitu pierdu pierdu jest już wkurwiające. Tyle w temacie. 

Nie przejmuj się nimi w tym wieku przychodzi taka niemoc i trzeba językiem te sprawy nadrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Staszek żeby językiem nadrobić swoją niemoc to trzeba gdzie mieć go włożyć ale ty tego oczywiście nie wiesz bo nie masz gdzie xDB|

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    531
Apropo samochodów, to w programie często pojawiała się jasno zielona fabia chyba z czarnym dachem. Czyżby to byl samochód służbowy. Nawet Piotrek był nim na jednej randce. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak widać Tobie to forum w zupełności wystarcza Mikołaj musiał skorzystać z TVP no kto co lubi;) nie wnikam:ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
22 minuty temu, margoo78 napisał:

Apropo samochodów, to w programie często pojawiała się jasno zielona fabia chyba z czarnym dachem. Czyżby to byl samochód służbowy. Nawet Piotrek był nim na jednej randce. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Nie dało się tego nie zauważyć...pewnie lokowanie produktu...ktoś przecież musiał zapłacić nawet za tak mierną produkcję i to sporo kasiorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysieek    337

Średnio oglądałem wczorajszy odcinek, ale Mikołaj chciał dwie kobitki, wybrał jedną a rezultacie nie pojechał do żadnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj