kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    1123

Nie zapominajmy ze chłopak nie ma dłoni zajmuje się gospodarstwem sam, nie zbiera prania jak Karolek.

Znam przypadek gdzie chłopak/kawaler obrabiał gospodarstwo, zarabiał kombajnem, na czas oporządku stawiał kombajn, brał sam sobie jedzenie, nikt z domowników mu nie pomógł. Dziś już nie ma chodowli i jest bliski upadku gdyż wszystko musiał robić sam.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

a Piotr przywiózł kolejną co z solarium uciekła, i we łbie pewnie pusto

a Zbyszka szkoda, swój chłop, ta chuda u niego jak są sami nawet chce coś zagadać, tyle że jak razem z tą grubą są to pierdzieli tak że od razu trzeba byłoby ją zawieźć na pierwszy przystanek pks

a Karol powiem że mnie zaskoczył, nie kręci, mówi prosto z mostu jak jest, i jednej i drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

przecież głównym zarzutem tych zbyszkowych paniusi od samego początku było to że matka mu przygotowuje posiłki.

i to jest ta straszna rzecz przez którą ta biedna kobieta jest potępiona, nie dlatego że jest wredna, chce wszystkim rządzić itp.

może niech sobie panny upierdzielą rękę, którą się podcierają w kiblu od małego i sprawdzą  czy będzie im miło.

cieknie z nich momentami zgorzkniałym staropanieństwem jak wodą z gąbki, a "czarny kaszalot" wiedzie w tym prym.

na ładowarkę i wywieźć ten towar w ciorty  <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguśka    188

Piotrowi zaś powinien podarować Justynę, co patrzeć w niego będzie jak w święty obraz, bo chyba takiego zaangażowania od kobiety oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168

Piotr jaki typ kobiety lubi każdy widzi , teraz już rozumiem skąd były te problemy z wiernością.

Muszę przyznać że Karol bardzo dobrze wybrał kandydatki , chyba czytał listy i wie co to fotoshop .

Edytowano przez piotr30piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrczem    67

No Pietrek to przecież sam stwierdził w tym odcinku że się nie raz przejechał na pannie a co chwila ciągnie do siebie jamochłona 

z oczami "od krowy" albo rodzynkę rodem z solary. I sie przybiera do tej bądź co bądź nie najgorszej 40-stki jak weganin do tatara.

Wygląda na to że mu rozumu z wiekiem nie przybywa.

 

A Karolek , no chyba aż tak nieśmiały nie jest, :D  rozum po tym co widać też ma we właściwym miejscu, bo w miarę

chyba je dobrze rozpracowuje B)

Edytowano przez piotrczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Z tego co niesie wieść lokalna to Piotr zamieszkał z tą "nową".


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15374

A mi się śniło że Karol wybrał Sarę. Oby to był proroczy sen. Bo to lubelski chłopak i niech by mu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To słaby z Ciebie wróżbita . Z tego co wiem to nadal jest sam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinWiniarski   
Gość MarcinWiniarski

@Rolnik1973 A jak najlepsi kandydaci na męża w lubelskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

To słaby z Ciebie wróżbita . Z tego co wiem to nadal jest sam .

laski na niego leca jak pszczoły do miodu, a on dalej sam... przykre to


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Karol powinien Zbyszkowi odstąpić tą miłą panią blond z dzieckiem , fajna sympatyczna kobieta.

 

Taaaaaa   najlepiej   odsprzedać   :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

Ciekawe  czemu  we  wszystkich  dotychczasowych   edycjach  sami,,krowiarze''  żadnego  ,,trzodziarza'' -   widocznie  nie  mają  czasu   rozejrzeć się za   dziewczynami....  :)      Chyba  jednak był  jeden  ,,trzodziarz''  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scoobany    22

Ładna ta kuzynka Karola, nawet bardzo ładna:$

 

Gruba u Zbyszka to jakieś nieporozumienie. Burak jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Zbyszek ładnie pogonił Ewę.Jakie wymagania miała ,a tu zonk do domciu ...w końcu  .Ta Iwona też nie zagrzeje miejsca na gospodarstwie .

  • Like 1

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ale gruba ostro przeinwestowała 200 zł na sukienkę.

  • Like 1
  • Thanks 1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Grubej szybko wyszła słoma z butów, te teksty na górze już nie potrzebne, tak to jest jak ma się wybujałe ego nawet ta Elkę zatkało...

  • Like 1

Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7974

ego adekwatne do rozmiaru, słoma z butów to juz jej wyszła jak wpitalała kanapke z mielonka czy tam mortadela w pierwszym odcinku :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj