kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szmergiel    1053

nudy na  pudy ,co niektorzy podniecaja sie a tu niema czym,ze ktos samolotem przylecial albo ze do widel sie nadaje.nudy i tyle.mysle ze jakby ktos naprawde zrobil cos z jajem to wiekszosc by tu niewiedziala jak go bardziej obsmarowac. We francuskiej  wersji 52 letni kochas jak sprowadzil 3 laski pod dach a pozniej je wywalil to odpowiedzial ze z 2 spal i nie odpowiadaly mu i dlatego im kazal sp***rzac a na pytanie dlaczego wywalil ta ostatnia odpowiedzial,ze ta mu sie najbadziej podobala ale nie chciala od razu sie walic wiec tez ja wywalil z chaty.I myslicie ze cos sie stalo? ano nie, wszyscy stwierdzili ,ze "pas probeme" i trzeba szukac dalej a i sam zainteresowany stwierdzil ze musi szukac jakiejs nowej i zaczeli pierodlic dalej o bzdetach.u nas jakby tak ktos zrobil to by go chyba zlinczowali durnie choc wreszcie byloby na co popatrzec bo jak do tej pory to ogladanie orki i cielacej sie krowy nie nalezy do najbardziej wciagajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeżeli to co Ty opisałeś powyżej ,nazywasz  ''zrobieniem czegoś z jajami  '' ,to faktycznie ....bez komentarza .

 

 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolega chyba bardziej preferuje niemieckie kino akcji i tyle . :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinWiniarski   
Gość MarcinWiniarski

U Piotra widać że się poznał na Emilii ale ciut za późno, u Zbyszka lepiej przemilczeć, najlepiej to u tego dziadka,żyć nie umierać :D u Karola widać że będzie kwas niedługo a u Gosi też myślę że będzie całkiem wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 wszystko naciągane takie 

To wygląda trochę tak jakby  próbowali jakieś klacze czy aby nadają się do homonta.    :P     :lol:  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Zbyszek naprawdę się wtopił z wyborem tych kobiet,szkoda chłopa.

Oj tam się zaraz wtopił  :rolleyes:  Wtopiłby się ,jakby się  ożenił a tak ....stworzy sobie lepsze szanse ...a te dwie panie oby jeszcze pod koniec nie zaskoczyły ,pozytywnie oczywiście .....w końcu widza trzeba trzymać w napięciu ?  :rolleyes:  :D

 

Sean ,ja wiem że Twoim marzeniem jest widzieć kobietę podpiętą do pługa ,ale nie wiem czy Ci się spełni ?  :lol:  :lol:  :lol:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

Zbyszek te swoje wybranki powinien tą ładowarką wywalić :D Mogl brac moja dawna nauczycielke od ruska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Sean ,ja wiem że Twoim marzeniem jest widzieć kobietę podpiętą do pługa ,ale nie wiem czy Ci się spełni ?  :lol:  :lol:  :lol:

Feeeeeeeeeeeee kobietę do pługa?     :blink:   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...? Oj , wódki brak ,czy jednak było ''przemeblowanie ''? ;)   Pozdrawiam  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

A tej czarnej u Piotra bym tak nie skreślał.
Chyba że jeszcze zauroczony jestem bo mój typ urody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Teraz feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...? Oj , wódki brak ,czy jednak było ''przemeblowanie ''? ;)   Pozdrawiam  :)

Ja tam  byłem i jestem za równouprawnieniem, ale żona ma słuchać męża.      :)   Pozdrawiam również     

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Również jestem za równouprawnieniem  ,a słucham muzyki . :)   

 

 

A tej czarnej u Piotra bym tak nie skreślał.
Chyba że jeszcze zauroczony jestem bo mój typ urody :-) 

I to jest to....i kto tu kogo będzie słuchał ?  :rolleyes:  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Również jestem za równouprawnieniem  ,a słucham muzyki .  :)   

Meg, słuchanie męża może Wam wyjść tylko na dobre, same możecie zrobić sobie tylko krzywdę.      :P      :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Dziś pierwszy raz oglądałem Rsż .Szkoda mi Zbigniewa i tą kandydatkę jego Ewę to w tej chwili bym wywalił za to ,co powiedziała .

Czy reklama wapna u Zbigniewa i Mikołaja to przypadek ?

stosowałem to wapno ...szkoda kasy!!!!!!!!.

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Być może reklama .Ja nie jestem w temacie .Wapna nie polecam ,bo je stosowałem i guzik dało .Tradycyjne wapno np Ku...it o niebo lepsze .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Użytkownik @TOME11 zdaje się, jest najlepszym "specem" na tym forum, od poszukiwania uczestników na FB więc do niego powinnaś kierować prośbę :D

nieskromnie mówiąc- robiło się robotę :D

 

Witam, może powiecie że to głupie co piszę lub że trochę za późno się "obudziłam" ale już w różnych miejscach szukałam i na różne sposoby....  i tak sobie pomyślałam, że może tu ktoś mi pomoże. Szukam jakiegoś kontaktu (np na fb lub tutaj) do Marka, który się zgłaszał do ostatniej edycji RSŻ (był w 10 prezentującej się do programu niestety nie przeszedł do 5 którzy aktualnie są uczestnikami programu). Być może też ma profil tu na forum lub ktoś kto tu pisze go zna i mógłby mi dać do niego jakiś namiar na fb... Niestety z przyczyn osobistych nie mogłam napisać do niego listu i zgłosić się do programu a teraz bardzo tego żałuję i chciałabym naprawić swój błąd.

 

foto po prawej sprzed 12 lat, Śląsk, Manowska w znajomych; jeśli to nie on, to nie mam żadnych innych propozycji, nie rób tylko żadnych głupot

 

https://www.facebook.com/marek.kaminski.963434

 

qaz.png

 

jakby się ktoś pompował, to wszystko znalezione w internecie i ogólnodostępne, także prokurator, cbśp i bagiety niechaj jadą

 

po 48h wywalam tego posta dla dobra wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj