kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

lukasagro  jak ci ktoś zgwałci córke to też jej powiesz że prowokowała??debile jesteście ja bym wolał normalną dziewczynę z dzieckiem niż pierdolniętą bez,,,,jest się z drugą osobą bez względu na wszystko jak jest chemia a jak jej nie ma to i dziecko nie utrzyma przy sobie no chyba że ktoś chce się męczyć ,,

Edytowano przez WschodPolskiPany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy jest normalna jak sobie dała dziecko zrobić......

szczerze to też nie wiem jakim cudem na świecie się znalazłeś  :lol: k**wa ja pier**le i jak nie pić w tym kraju jak do okoła tacy idioci to ja wiem teraz czemu ursus padł  :lol: ciebie starzy w piewnicy pół życia trzymali czy jak ,jak będziesz miał plus 30 to w tedy się zacznij wypowiadać,baby są inę wierzą w porywy miłośći i często dają się nabrać a potem wychodzą takie rzeczy,,ale nie każdy to rozumie a szczególnie ci których rodzice w piwenicy razem z burakami trzymali i kijem karmili,ja myślałem że te amiszę czy jakoś tak tylko w ameryce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ha , ha - dobre podsumowanie durnego myślenia młodziaków :P . Nie to żebym pochwalał rozwiązłość , ale wszyscy na dziewczyny , bo nogi rozkładają , ale że facet wściubił - no to bohater roku :D :lol: .

Jak by nie było "bardziej chętnych" to większość dalej by się śliniła do obrazków :lol: .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Piszecie jeden z drugim pod publikę a założyć bym się mógł, że każdy chciałby być tym pierwszym. Także takie teksty zostawcie sobie na podryw, bo prawda jest inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli jaka jest prawda ?

Tak na marginesie , to zauważyłem że najwięcej są zorientowani ci co dziewczyny oglądają tylko na zdjęciach :P:D .

Edytowano przez zetorki12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Kolego podziel sie z innym jak ty rozpoznajesz czy ktos oglada dziewczyny na obrazkach czy w realu albo kto ma dziewczyne a kto nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zetorki to ja Ci legendę mam do swoich postów dołączać, bo nie rozumiesz tego co napisałem?
Przyłączę się do pytania Damianosa? Co ja mam w profilu stan cywilny wpisany, że snujesz domysły? Ty i BoskiElewar vel wschodPolskipany to ak zawsze razem się pojawiacie? Żoną też się dzielicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 będziesz miał plus 30 to w tedy się zacznij wypowiadać,baby są inę wierzą w porywy miłośći i często dają się nabrać a potem wychodzą takie rzeczy,,

 

Mężczyźni romantycy też wierzą i rozczarowują się..

W mojej okolicy dwóch chłopaków związało się z dziewczynami, które mają dzieci; Pierwsza ma 4 dzieci a z nim teraz 5.

A druga ma 5 dzieci i znajomy związał się z nią również.

Obecnie kobiety nie boją się samotności, ważniejsze jest spokój i bezpieczeństwo od faceta z browarem w ręku.

Ja nawet 10 razy zmieniałabym faceta jeśli okazałby się łajdaczyną pijącą bez szacunku do własnej osoby i życia ....

:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Ja nawet 10 razy zmieniałabym faceta jeśli okazałby się łajdaczyną pijącą bez szacunku do własnej osoby i życia .

 100% racji . 

Śmieszą mnie ludzie ,co twierdzą ,że kiedyś nie było tyle rozwodów ,bo ludzie niby coś naprawiali .   Nic nie naprawiali ,bo złomu się nie da i nie opłaca naprawić . ''Wspaniałe małżeństwa'' co lata ze sobą przeżyli ,choć on pił ,może i bił ,o braku  szacunku już nie wspomnę  ,a ona była z nim ,bo gdzie miał iść z dziećmi ? Zapomóg i wszelkich pomocy nie było ,ale za to było pełno ''wspaniałych małżeństw ''. 

 

 100 razy lepiej samej  kobiecie wychować dziecko czy dzieci niż tworzyć  '' rodzinę ''  z  nieodpowiednim człowiekiem .

Człowiek, to nie szklanka ,nie przejrzy się go na starcie , ale trwać w jakimś chorym układzie ,gdzie jest więcej złego jak dobrego jest głupotą i dziś na szczęście czasy sprzyjają temu ,by izolować się od ludzi toksycznych .  

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasagro111    15

lukasagro  jak ci ktoś zgwałci córke to też jej powiesz że prowokowała??

 

No oczywiście bo  jeżeli pójdzie na dyskotekę w mini i będzie kręciła d*pą przed łysymi sliniącymi się palantami  i może jeszcze po % to z pewnością jej  tak powiem.  Każdy po 18 roku życia odpowiada za siebie więc jak wie co robić z facetem to niech się próbują żyć na własne konto od młodych lat bez pomocy starszych ....

 

Ywa napisała

 

Mężczyźni romantycy też wierzą i rozczarowują się..

W mojej okolicy dwóch chłopaków związało się z dziewczynami, które mają dzieci; Pierwsza ma 4 dzieci a z nim teraz 5.

A druga ma 5 dzieci i znajomy związał się z nią również.

Obecnie kobiety nie boją się samotności, ważniejsze jest spokój i bezpieczeństwo od faceta z browarem w ręku.

Ja nawet 10 razy zmieniałabym faceta jeśli okazałby się łajdaczyną pijącą bez szacunku do własnej osoby i życia ....

 

 

Nie łudż się bo facet się nigdy nie rozczaruje iż  każdy doskonale wie że tego kwiatu jest pół światu. Jakieś podloty czy coś i romantyczne sytuacje czy jakieś gesty to tylko gra. Dziecko mu się przecież nie urodzi a na wydaną kasę machnie ręką. Każdy facet  chyba marzy o tym że jak znajdzie zonę będzie mu prała, gotowała i sprzątała w zamian za szczerość utrzymanie materialne oraz wsparcie i tego nie przeskoczysz. Kobieta ma swój rozum facet swój a te się różnią od siebie znacznie. A powiedz szczerze jeżeli byś miała wszystko czego zapragniesz i facet by o ciebie dbał ale od czasu do czasu z powodu swoich problemów w pracy czy gdzieś chciałby się odizolować i przemyśleć to sobie sam w spokoju i poukładać zapewne po % to też byś go zmieniła na innego?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A słyszałam kiedyś, że w Afryce zwraca się uwagę na płodność. Dlatego mężczyznę bardziej interesuje kobieta, która już urodziła.

@LuckyLuke a jakim trzeba być tchórzem uciekając od odpowiedzialności? Nie mając dziecka jaką macie pewności, czy nie jest prostytutką?

Rozumiem, że kobieta bez dziecka /dobrze zabezpieczająca się jest naprawdę wartościowa. A nagle okaże się, że po ślubie nie chce mieć dziecka, nie lubi lub nie może. I co wtedy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co? To o takich rzeczach wcześniej tzn przed ślubem się nie mówi? Żyje się hasłem co ma być to będziez potem się zobaczy? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście bo  jeżeli pójdzie na dyskotekę w mini i będzie kręciła d*pą przed łysymi sliniącymi się palantami  i może jeszcze po % to z pewnością jej  tak powiem.  Każdy po 18 roku życia odpowiada za siebie więc jak wie co robić z facetem to niech się próbują żyć na własne konto od młodych lat bez pomocy starszych ....

 

Ywa napisała

 

Mężczyźni romantycy też wierzą i rozczarowują się..

W mojej okolicy dwóch chłopaków związało się z dziewczynami, które mają dzieci; Pierwsza ma 4 dzieci a z nim teraz 5.

A druga ma 5 dzieci i znajomy związał się z nią również.

Obecnie kobiety nie boją się samotności, ważniejsze jest spokój i bezpieczeństwo od faceta z browarem w ręku.

Ja nawet 10 razy zmieniałabym faceta jeśli okazałby się łajdaczyną pijącą bez szacunku do własnej osoby i życia ....

 

 

Nie łudż się bo facet się nigdy nie rozczaruje iż  każdy doskonale wie że tego kwiatu jest pół światu. Jakieś podloty czy coś i romantyczne sytuacje czy jakieś gesty to tylko gra. Dziecko mu się przecież nie urodzi a na wydaną kasę machnie ręką. Każdy facet  chyba marzy o tym że jak znajdzie zonę będzie mu prała, gotowała i sprzątała w zamian za szczerość utrzymanie materialne oraz wsparcie i tego nie przeskoczysz. Kobieta ma swój rozum facet swój a te się różnią od siebie znacznie. A powiedz szczerze jeżeli byś miała wszystko czego zapragniesz i facet by o ciebie dbał ale od czasu do czasu z powodu swoich problemów w pracy czy gdzieś chciałby się odizolować i przemyśleć to sobie sam w spokoju i poukładać zapewne po % to też byś go zmieniła na innego?  

współczuje twoim dzieciom,jak ktoś sie pizdą jak ty urodzi to i nią zdechnie...widocznie masz takie pojecie bo ty żeś palcem robiony albo żeś w kondonie na strychu o jedną zimę za długo przewisiał,jak i reszta twoich niedojebanych kolegów dziewicy szukają,dupe na pierwszym miejscu stawiają...jak tak dalej pójdzie to zostaniecie co niekturzy pedałami...jak jest chemia między ludzmi to jest wszystko,to tak jak byś mówił że ta biedna to ja jej nie chce czasy się zmieniły dziewczyny gonią takich frajerów jak ty,nie jedna panna z dzieckiem radzi sobie lepiej w życiu niż nie jeden chłop albo w związku z niedojebem jak ty...nie każda panna z dzieckiem jest łatwa ale komu ja to tłumacze z cimnoto ludzką jak ty się nie dyskutuje do takich jak ty się strzela ,,,,komiczny jesteś

Piszecie jeden z drugim pod publikę a założyć bym się mógł, że każdy chciałby być tym pierwszym. Także takie teksty zostawcie sobie na podryw, bo prawda jest inna.

ty za rzyki sie nie odzywaj,co ożeniłes się a w noc poślubną rozczarowanie :lol: jak jak bym pokochał dziewczynę to w d*pie bym to miła czy jest to dziecko czy nie,,,,

Kolego podziel sie z innym jak ty rozpoznajesz czy ktos oglada dziewczyny na obrazkach czy w realu albo kto ma dziewczyne a kto nie ma

pierwsze primo dżentelmeni o takich sprawaach nie rozmawiają a ty już się wydałeś że twoja panienka to własna ręka/// :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Czy mógłbyś przedstawiać swoje poglądy w bardziej przystępny sposób? Dyskusja nie polega na obrażaniu się nawzajem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co mam kijem tłumaczyć ,dyskutować można z ludzmi na poziomie a nie z takimi toporami widać że to dworusy z takimi to tylko batem się dyskutuje,zeszłem na ich poziom ,i tak prędzej czy pózniej zostane prezydentem ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230

@LuckyLuke a jakim trzeba być tchórzem uciekając od odpowiedzialności? Nie mając dziecka jaką macie pewności, czy nie jest prostytutką?

Rozumiem, że kobieta bez dziecka /dobrze zabezpieczająca się jest naprawdę wartościowa. A nagle okaże się, że po ślubie nie chce mieć dziecka, nie lubi lub nie może. I co wtedy?

Ten co jest tchórzem nie powinien wogóle rodziny zakładać.

Co do SWOICH dzieci to prędzej ich matce pozbył bym się praw rodzicielskich, jak miałbym je zostawić.

 

A czym dziewczyna się zajmuje ,gdzie pracuje,co robi to można sprawdzić i to bardzo szybko .

 

A tak na marginesie to dziewczyny bardzo nie zmieniły się to znaczy kiedyś, a teraz to co niektórzy niby mężczyźni są tym co kobieta ma między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Tam są poglądy rozsądne.

Ten program Rolnik szuka żony zaczyna mijać się z celem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

wschód polski ile ty masz lat ,że potrafisz tylko obrażać w swoich wypocinach.ciekawe czy byś był taki cwany jak byś stanął na wprost mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sądze że bym był bo po twoich komentach widzę że jestes zwykła melepeta,jeszcze nie zaczełem nikogo obrażać,ale to tylko kwestia czasu ,nie pytaj mnie o wiek bo byś się zdziwił ale ty po tym co piszesz to podnieś plecka z ziemi i wracaj grzecznie do domu bo ci matka w pier**l spósci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj