kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Goska93    147

Ja mam mniej a też mi suszą a jak weszło 500+ to żyć mi nie dają  :lol:


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

@Tworkowiak skąd ja to znam te ,,suszenie głowy" U mnie to norma średnio raz w tygodniu. Mi prawie 24 i też wnuków im się chce. Mają trójkę, ale co z tego jak wszystkie w USA. Siostra już 2 razy była z jednym, ale raz na 2 tyg. a miesiąc temu tylko na tydzień bo do póki nie ma 2 lat, to za bilet dla małego płaci śmieszne pieniądze(chyba 10% ceny jej biletu jak dobrze pamiętam), i jesienią ma przyjechać i męża w końcu nam przedstawić, bo tylko przez skypa mieliśmy okazję trochę pogadać. Trzeba góralowi pokazać podlaskie obyczaje :lol: :lol: :lol: .

@Goska93 możemy nad tym popracować :D 


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

W tej edycji to normalniejsi się wydają. Wiadomo każdy się może zgłosić ale w tym sezonie będą normalne gospodarstwa a nie 200 hektarów i hodowla że Ci co piszą listy liczą tylko $$$ a nie wiedzą ile to ludzie włożyli pracy żeby do tego dojść i że w takich gospodarstwach też trzeba pracować.

Ja też będę kibicował Małgorzacie bo wydaje mi się bardzo fajną kobietką zupełnie inną do tej co wylulała gościa dla bogatszego bo " mają wspólne pasje"

a nie ma co pisać Panowie bo wiadomo że trzeba by się przeprowadzić na podlasie a tam zimno :ph34r: A na serio to ja za młody a kobiety wolą starszych i swojej gospodarki nie zostawił bym ale  po przeczytaniu bloga widzę że Gośka żyje tym co robi. A mało jest ludzi których praca jest jednocześnie pasją :D

 

Ciekawe czy czytają te nasze wypociny kandydaci :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

@Tworkowiak skąd ja to znam te ,,suszenie głowy" U mnie to norma średnio raz w tygodniu. Mi prawie 24 i też wnuków im się chce. Mają trójkę, ale co z tego jak wszystkie w USA. Siostra już 2 razy była z jednym, ale raz na 2 tyg. a miesiąc temu tylko na tydzień bo do póki nie ma 2 lat, to za bilet dla małego płaci śmieszne pieniądze(chyba 10% ceny jej biletu jak dobrze pamiętam), i jesienią ma przyjechać i męża w końcu nam przedstawić, bo tylko przez skypa mieliśmy okazję trochę pogadać. Trzeba góralowi pokazać podlaskie obyczaje :lol: :lol: :lol: .

@Goska93 możemy nad tym popracować :D

Znając moje szczęście to zajdę w ciążę a w kraju braknie pieniędzy na 500+  :P


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

@Kamil1996 nie wiem czy ona to czyta, bo ostatnio na forum była zalogowana w marcu, ale bardzo prawdopodobne że czyta

@Goska93 ale dziecko zostanie, a ja uciekać też nie zamierzam ;)

Edytowano przez karol091193

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W "Nie ma mocnych" jak zgasły świeczki w oknie to wszyscy myśleli, że Pawlak tuż po spowiedzi umarł :lol: 

bratrolnika tą Gosię to oni raczej wezmą do programu bo jak jej nie będzie spadnie im oglądalność :P  

Ja mam prawie 26 ... póki co biorę temat drugiej połówki na spokojnie ... rodzice za to "głowę suszą" ... wnuków już im sie chce :P

 

Znam starszych którzy się doczekali spokojnie wnuków. Mój osobisty dziadek miał grubo ponad trzydziestkę(36 abym nie skłamał) i to w czasach dużo innych niż obecne. Anegdota jest z tym związana, że miał siedmioro chrześniaków przed ślubem a po ślubie już nikt go nie prosił. Jak się śmieli rodzice, to wszyscy krzyżyk już na nim postawili i liczyli, że jako stary kawaler bez rodziny te swoje morgi chrześniakom odpisze. Zaś on im zrobił psikusa i się jeszcze ożenił i dzieci zrobił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Karol przed Gosia nie uciekniesz ;) ,ale jest ryzyko że teście cię zrujnują  ,co miesiąc 500 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Kamil1996 nas tu kilkoro z podlasia i nikt Ci nie powie, że u nas zimno  :P  Gdyby Ci było za zimno Gosia na pewno by Cię rozgrzała. Jakbyś okazał się lepszy od innych to na pewno nie zwracałaby uwagi, na to że jesteś młodszy. Ważne jest to co masz w głowie, czy jesteś dojrzały, a moze dojrzalszy niż rówieśnicy. 
Ja mam nawet niedaleko do Śniadowa, ale ... no swoich rodziców i gospodarkę zostawić ... no nie wiem...


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Ja wiem jedno. Nie ma opcji abym poszedł do przyszłej małżonki w przystępy. 50-100km to teraz żadna odległość. Utrudnia trochę życie, ale da się to wszystko pogodzić


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wykształcona, inteligentna, zadbana, z pasją i pomysłem na życie. Charakterek też musi być, żeby się nie nudziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

udziela się publicznie, odbyła staż w urzędzie gminy oraz startowała do rady powiatu Nie zapominajmy, że prowadzi także swój blog. Karierowiczka?


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goska93    147

skoro taki ideał to czemu jest sama? tak samo jak Monika w poprzedniej edycji też ideał kobiety a jednak takie kobiety są same..


"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

Kamil1996 nas tu kilkoro z podlasia i nikt Ci nie powie, że u nas zimno  :P  Gdyby Ci było za zimno Gosia na pewno by Cię rozgrzała. Jakbyś okazał się lepszy od innych to na pewno nie zwracałaby uwagi, na to że jesteś młodszy. Ważne jest to co masz w głowie, czy jesteś dojrzały, a moze dojrzalszy niż rówieśnicy. 

Ja mam nawet niedaleko do Śniadowa, ale ... no swoich rodziców i gospodarkę zostawić ... no nie wiem...

 

E tam... 4 miliony przed telewizorem a jakby mnie nie wybrała to był by wstyd :lol:, ale to najwyżej chwastox bym reklamował. A nie... Chwastox już jest zajęty :D I tak ani Gośki ani kariery. :rolleyes:

 

Jestem ciekawy kto się zgłosi czy miastowi czy jacyś ze wsi mający nieco jakby to powiedzieć pojęcia i oleju w głowie... Chociaż podoba mi się że trzeba napisać list a nie jakieś tandetne takie teksty a i zdjęcie można wybrać najlepsze haha :P

 

W sumie mi tam wszyscy pasują prócz winiarza bo ta kobitka z podkarpacia to taka wesoła i pracowita to niech będzie :)

 

 

Pełno tych Kubot mają :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

A jak dla mnie nie ma tu, jakiegoś fest rolnika, może największym jest ten Zbyszek, ale 70 ha to i tak nie jest jakiś ogrom. Ci "ogrodnicy" mogą się nie zakwalifikować bo mnie wkurzają... ...

sie odezwał przemundrzały obszarnik , niby 18lat a sie chełpi jakby to już było jego i sam do tego  doszedł

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez GR_Stachnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co wy się to Gośką podniecacie. Znam ładniejsze dziewczyny. Jedna (panna) nawet czasami na af zagląda.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1996    18

A bo ja patrzę na jej charakter a ty mówisz od razu o wyglądzie :D

Małgosia wygląda normalnie, ładna dziewczyna. A może koleżanka czeka na kolejną serię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez GR_Stachnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Charakteru nie ocenisz po tak krótkim filmie który zresztą jest wyreżyserowany wiec nie ma co oceniać.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

.

Edytowano przez GR_Stachnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Tworkowiak skąd ja to znam te ,,suszenie głowy" U mnie to norma średnio raz w tygodniu. Mi prawie 24 i też wnuków im się chce. Mają trójkę, ale co z tego jak wszystkie w USA. Siostra już 2 razy była z jednym, ale raz na 2 tyg. a miesiąc temu tylko na tydzień bo do póki nie ma 2 lat, to za bilet dla małego płaci śmieszne pieniądze(chyba 10% ceny jej biletu jak dobrze pamiętam), i jesienią ma przyjechać i męża w końcu nam przedstawić, bo tylko przez skypa mieliśmy okazję trochę pogadać. Trzeba góralowi pokazać podlaskie obyczaje :lol: :lol: :lol: .

@Goska93 możemy nad tym popracować :D

 

To dziecioki ma a męża nie widzieliście z Unry go ma czy jak ? :ph34r:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

GrStachnik co Co telewizja przeszkadza. Pisz na PW. To nasza koleżanka z forum RolnikwSzpilakch jak się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damo    26

W "Nie ma mocnych" jak zgasły świeczki w oknie to wszyscy myśleli, że Pawlak tuż po spowiedzi umarł :lol: 

bratrolnika tą Gosię to oni raczej wezmą do programu bo jak jej nie będzie spadnie im oglądalność :P  

Ja mam prawie 26 ... póki co biorę temat drugiej połówki na spokojnie ... rodzice za to "głowę suszą" ... wnuków już im sie chce :P

Bierzesz na spokojnie póki masz rodziców a jak sytuacja się zmieni to zobaczysz....ja od 3 lat muszę sam poradzić sobie ze wszystkim bo mama to już tylko w domu...więc życie już troszkę inaczej wygląda... CIESZ I BAW PUKI MOŻESZ bo przyjdzie dzień oby jak najpóźniej że robota Cię przyciśnie jak mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tworkowiak    108

Andrzej to mamy podniecać się starszym panem z małą winnicą...?  :P 
Thomas masz rację to ta sama ... poznaję już po Renówce :D Tylko ona od prawie miesiąca nie zaglądała na AF ... pewnie się nie loguje tylko czyta po cichu co piszemy :o  :P 
damo masz całkowitą rację ... ciągle o tym myślę i nie zamierzam długo zwlekać ... samemu ze wszystkim zostać to juz koniec... nie będzie czasu obejrzeć się za inną blondynką niż ta w oborze... -_-


...McCORMICK... and ...URSUS... B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj