kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Szymi40    1444

dla mnie ona po prostu nie wie czego chce i tyle, raz mowi ze chce konkretow, a raz ze za bardzo naciska i za szybko, zachowuje sie jak stara panna, a co do koni, to ona bardziej do nich wzdycha i sie slini niz do faceta, rozumiem ze pasja, ale bez przesady, chyba ze za araba(konia) wyjdzie. Co do reszty uczestników to juz tu zostało sporo powiedziane, lukasz wg mnie zle wybrał, a szymon speszył sie rodzicami swojej wybranki i skapitulował.

Jak to czego  chce -  kasy....  rozejrzała się  po ,,gospodarstwie''  Tomka  [ nic mu nie ujmując ]  zobaczyła że   ma mniej niż  ona i  już jej nic nie  pasuje.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7943

Ty jesteś żonaty i się pytasz czemu nie porównywać? No bez jaj :D

 

nie jestem jeszcze :D, ale jestem zdania ze jak cos komus nie pasuje to niech powie wprost w miare mozliwosci, choc to tylko kawalek wyreżyserowanego telewizyjnego programu majacego na celu przyciagniecie ludzi przed tv i trzepanie kasy za reklamy. Do Moniki czlowiek z duzym majatiem i gospodarstwem nie pojdzie bo nie zostawi tego, ona tez nie zostawi i nie pojdzie do meza, jak sama mowila, wiec taki kandydat dla niej dobry, ktory moze opuscic rodzinny dom zamieszkac u niej, pomagac itp, wiec nie wiem kogo ona szuka .

Edytowano przez Uziu92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Jak to czego  chce -  kasy....  rozejrzała się  po ,,gospodarstwie''  Tomka  [ nic mu nie ujmując ]  zobaczyła że   ma mniej niż  ona i  już jej nic nie  pasuje.  

już tam nie mierz wszystkich swoją miarka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

@uziu To Ty jesteś takiego zdania, ale skąd wiesz co się, wykluło u Moniki w głowie, może ma ambicje na zostanie celebrytką i nie chce stracić swojej szansy, może chce wypromować swoje gospodarstwo w tv, może nie chce wyjść na tą gorszą i tak kombinuje żeby to Tomkowi się odechciało i sam zrezygnował. Ja ze swojego doświadczenia wiem, że kobiety, co innego mówią, co innego myślą i co innego robią a liczy się tylko co robią.

Edytowano przez lukasx21

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a po co jej chłop za którego będzie musiała myśleć ?? jej trza kogoś kto przejmie inicjatywę i pociągnie te jej farmę do przodu a nie jakiegoś mamlasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

nie jestem jeszcze :D, ale jestem zdania ze jak cos komus nie pasuje to niech powie wprost w miare mozliwosci, choc to tylko kawalek wyreżyserowanego telewizyjnego programu majacego na celu przyciagniecie ludzi przed tv i trzepanie kasy za reklamy. Do Moniki czlowiek z duzym majatiem i gospodarstwem nie pojdzie bo nie zostawi tego, ona tez nie zostawi i nie pojdzie do meza, jak sama mowila, wiec taki kandydat dla niej dobry, ktory moze opuscic rodzinny dom zamieszkac u niej, pomagac itp, wiec nie wiem kogo ona szuka .

 

Dokładnie kolego jak piszesz kazdy moze powiedziec wprost co mu nie pasuje i sie rozejsc a nie robic nadzieje i nakrecac jedno drugiego a potem pretensje wielkie bo cos tam Albo jak to Mowiła Patrycja po co robic komus wode z mózgu

No i nie wiem co Szymonowi i Łukaszowi odbiło ze tylko gadaja "ale ja nic ci nie obiecywałem" to po cholere ja wybrał ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Z wiekiem człowiek bardziej analizuje i ma większe wymagania .wink.png

Aż przychodzi taki moment, że po tych analizach i postwionych wymaganiach stwierdzamy, że najlepiej czujemy się sami ze sobą :P .

Haha, jak punkt widzenia zleży od punktu siedzenia, normalnie wzruszyła mnie ta solidarność jajników :lol:

 

NIe, ona jest jak na razie na etapie bujania w obłokach.

Co prawda Moniki zbyt nie śledziłem, ale z tego co widziałem to ona jednak sama nie wie czego/kogo chce co w przypadku kobiet dziwne akurat nie jest. Kobiety potrafią co innego gadać,a co innego robić i trzeba na to brac poprawkę i to dużą ;). Nawet tu na początku pisałem, że ona wygląda mi na taką co potrzebuje silnego, hardego faceta, który ustawi ją do pionu, zaimponuje jej pewnością siebie, a ni tanimi ciepłymi tekstami. Tyle tylko, że na początku robiła wrazenie konkretniejszej babki. A kogo ona sobie wybrała? Jakąś ciepłą kluchę? Nie wiem czy poszła na wygląd, czy może te tandetne ciepłe teksty, komplementy jej się jednak spodobały. Chciała romantyka i twardziela w jednym? Się dziewczyna chyba za dużo filmów naoglądała :lol: . Tu nie chodzi o wymagania, bo ona ich w zasadzie nie potrafi sprecyzować, albo szuka jakiegoś ideału wykreowanego przez lata w swojej podświadomości, to częsty przypadek u starych panien i kawalerów zresztą też. To, że ten koleś się w ogóle do niej nie nadawał jest oczywiste, pytanie dlaczego w ogóle ona go brała pod uwagę?

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Bo kogoś musiała wybrać a że kandydatów se wybrała jakich wybrała to cóż... zamiast tych listów powinny być te szybkie randki... 5min rozmowy z każdym i wtedy 3 zaprosić do siebie... tylko gorzej jak trzeba by 100ludzi na casting zaprosić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominic    33

"... Dlatego my kobiety w takich sytuacjach jesteśmytymi kapitanami na tym gospodarstwi (podobnie wypoow. się panowie parę postów wyżej) Kobiece oko jest tu najw.- widzi bałagan na podwórku czy gdzie indziej to zarządzi w wolnym czasie od prac p[olowych porządki i tak małymi kroczkami aż w całym obejściu jest  czysto no i oczywiście musi jak herszt tego pilnować ,bo niektórzy panowie to mają talent do robienia bałaganu.Podsumowanie: Pani opowiadała, że musi zawsze pilnować, w co mąż się ubiera jak idzie lub idą na zebranie czy w gości, bo jednego razu patrzy a on ma na jednej nodze jasną na drugiej ciemną skarpetkę. Mąż tej pani jest człowiekiem b. gospodarnym , który zaczynał od zera a teraz zalicza się do elity rolniczej."

Myślę że też inaczej jest jak młodzi budują gniazdko od podstaw, wtedy dzielą obowiązki. Natomiast gdy jedno przychodzi do drugiego na gotowe, prędzej czy później zostanie mu to zarzucone. 


c 330
4011
mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Bo kogoś musiała wybrać a że kandydatów se wybrała jakich wybrała to cóż... zamiast tych listów powinny być te szybkie randki... 5min rozmowy z każdym i wtedy 3 zaprosić do siebie... tylko gorzej jak trzeba by 100ludzi na casting zaprosić :-D

 

W sumie to nie wszystkie odcinki oglądałem, ale na prawdę nie było tam bardziej konkretnego faceta? To był ten najbardziej pewny siebie, konkretny, nie dający się czarowac kobiecie facet od początku edycji? Serio nie było tam nikogo bardziej dojrzałego? Bo cos mi sie zdaje, że co najmniej jeden był..., ale moge sie mylić. Z tego co widzę, to teraz kobiety szukają wrażliwego macho, niestety ktoś taki nie istnieje. Albo jedno, albo drugie ;)

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Aż przychodzi taki moment, że po tych analizach i postwionych wymaganiach stwierdzamy, że najlepiej czujemy się sami ze sobą tongue.png .

Jak się czujemy dobrze sami ze sobą ,to już połowa sukcesu ,w końcu to z sobą musimy przeżyć życie . 

 

 

Haha, jak punkt widzenia zleży od punktu siedzenia, normalnie wzruszyła mnie ta solidarność jajników laugh.png

Dokładnie ,punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i jajniki nie mają z tym nic wspólnego  . Zapewne są kobiety ,co taki pantofelek Tomek się im podoba ,wręcz marzą by mieć takiego do tresury . 

 

 

Kobiety potrafią co innego gadać,a co innego robić i trzeba na to brac poprawkę i to dużą 

Tak ,tak tylko kobiety tak mają .  :rolleyes:

Co do reszty Twojej wypowiedzi . Cóż może i Monika  naoglądała się seriali ( w co wątpię ,bo wydaje się że preferuje aktywne życie ) i buja w obłokach ,ale Ty za to chyba za dużo się ''czegoś ''naczytałeś ,tylko mało z tego zrozumiałeś . Nie bierz się za psychikę kobiet ,bo Ci to nie wychodzi .  ;)

 

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

Co do reszty Twojej wypowiedzi . Cóż może i Monika  naoglądała się seriali ( w co wątpię ,bo wydaje się że preferuje aktywne życie ) i buja w obłokach ,ale Ty za to chyba za dużo się ''czegoś ''naczytałeś ,tylko mało z tego zrozumiałeś . Nie bierz się za psychikę kobiet ,bo Ci to nie wychodzi .  ;)

 

Masz racje, ja tu się za nic nie biorę, nie odkrywam świata, nie wyważam otwartych drzwi. Przytaczam jedynie analizy tych co się tym zajmują  + swoje własne doświadczenia w tym względzie, oczywiście nie tyczy się to 100% populacji, ale sporej jej części  :). Tu droga Panie nie chodzi o jakieś zrozumienie, bo tu zbytnio nie ma czego rozumieć, to nie fizyka kwantowa, tu chodzi o samą świadomość ;). Nie od dziś to wszystko wiadomo i o zgrozo nie ja to odkryłem ;). Nie zastanawia Cię to, że tak obstajesz przy tej Monice, gdy wiekszość facetów zgodnie twierdzi, że jest ona nieco zagubiona? Raz jej za szybko, potem za wolno, potem nie tak...i przypomnę, że ona taką kluchę wybrała sama, spośród kilku osób, no litości! To mają być te Twoje dojrzałe analizy i wymagania? Kobiecina ewidentnie pojechała na jakiś emocjach. Przytoczę Ci mój post po pierwszym odcinku edycji:

 

 

Z taką kobietą trzeba postępować dokładnie odwrotnie niż wszyscy, onieśmielać ją, wręcz zbywać, urzec czymś, ale nie usiąść i z jęzorem na wierzchu zachwycać sie jej urodą... Tu ma szanse jedynie ktoś, kto nie będzie się zachowywał jak misiaczek.

Widzisz, ona niby to wiedziała, bo sama o tym mówiła, że potrzebuje silnego zaradnego mężczyzny, a mimo to wybrała największego misia jaki był w tej edycji... Wytłumacz więc nam tą psychikę, której to nie rozumiemy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Nie zastanawia Cię to, że tak obstajesz przy tej Monice, gdy wiekszość facetów zgodnie twierdzi, że jest ona nieco zagubiona? Raz jej za szybko, potem za wolno, potem nie tak...

To już teraz wiesz dlaczego jest sama ,bo kluchy przyciąga . :rolleyes: Tak naprawdę przyjechały do niej 3 misie . Czemu ich wybrała ,to już ona wie ....  Jak to w życiu ,poznajemy kogoś i wydaję się  interesujący ,lecz to dopiero dalsze poznawanie się  powoduje czy odpowiada nam towarzystwo tej osoby czy nie .  

Nie wiem na ile są prawdziwe emocje w tym programie i czy w ogóle są prawdziwe ,a nie wyreżyserowana ,ale takie szukanie drugiej osoby przy regulaminie programu niczym dobrym nie jest . 

Większość facetów tu zgodnie twierdzi wiele teorii ....zgodnie ...no bo faceci  ;) .

 

 

 Wytłumacz więc nam tą psychikę, której to nie rozumiemy wink.png

 Tak trochę prywatnie zapytam . Masz kobietę u swego boku ? Jak masz i jest taka jak piszesz  ''Kobiety potrafią co innego gadać,a co innego robić i trzeba na to brac poprawkę i to dużą '' , to się zastanów /upewnij czy aby w tym samym języku się porozumiewacie .  ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7943

moja jest konkretna i to co mowi to takze to robi, lubie konkretne osoby, z takimi najlepiej sie dogadac, najlepiej robic interesy, a nie tzw du*y wolowe, ze sam nie wie czcego chce, a to tak, a to inaczej, a to zle, a to dobrze, taki maruder, a ta monika wlasnie pod taka mi podchodzi, ze wybiera kogo wybiera, a pozniej jęczy jak juz pisalem ze chlop sie za bardzo deklaruje, a pozniej ze za slabo i ona nie wie. A co do tego co ma w glowie to nie wiem, bo nie siedze w ludzkich glowach, ale jak chce zostac celebrytka, to tu prosba do TVP, co by zrobilo NOWY program : ROLNIKU ZOSTAŃ CELEBRYTĄ i Ci co chca nim zostac tam by sie zglaszali, a nie jak w poprzednich edycjach np ten stary eugeniusz na stare lata chcial zeby telewizja dala mu czas antenowy na jego program, z pierwszej edycji gruby adam, spiewał, pływał, reklamował myjki, zbierał hajs do puszek, wiec tez programy pomylił, Paweł, ten od mlekomatu z 1 edycji, tez go wałkowali w programach typu pytanie na sniadanie itp. i jak wiemy Ci panowie zony nie znalezli, i teraz pytanie czy wogole chcieli je znalesc ? Ida do programu szukajac czego innego niz nazwa wskazuje, a pozniej ludzie ogladaja takie pierdolamento w ich wykonaniu, rezyser jeszcze dowali pikanterii i sensacji bo by ciekawsze bylo i slupki ogladalnosci rosly. Hajs za reklamy musi sie zgadzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

To już teraz wiesz dlaczego jest sama ,bo kluchy przyciąga

No w końcu jakaś konkluzja. Nie dość, że przyciąga to jeszcze sama takich wybiera... :). Na dodatek kręcą ją te tanie misiaczkowate teksty... Ciezka sprawa z takim misiaczkowatym, twardym facetem będzie. Jak przyjdzie ktoś silny, zacznie ją ustawiać to też będzie źle i z pewnością za "chłodny" będzie.

 

 Tak trochę prywatnie zapytam . Masz kobietę u swego boku ? Jak masz i jest taka jak piszesz  ''Kobiety potrafią co innego gadać,a co innego robić i trzeba na to brac poprawkę i to dużą '' , to się zastanów /upewnij czy aby w tym samym języku się porozumiewacie .  wink.png 

 

M.in z tego względu właśnie już nie.. , ale jak najbardziej służę doświadczeniem ;).

 

 

Większość facetów tu zgodnie twierdzi wiele teorii ....zgodnie ...no bo faceci

 

Aa czyli spisek lub masz coś do zarzucenia ogólnie płci przeciwnej ;)?

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

No w końcu jakaś konkluzja. Nie dość, że przyciąga to jeszcze sama takich wybiera... smile.png.

Gdzieś zasłyszałam ,że właśnie twarde osobowości przyciągają mięczaków ,bo po prostu im imponują . 

 

 

 Na dodatek kręcą ją te tanie misiaczkowate teksty...

Hmmm ,ja raczej zauważyłam u niej spokój bez euforii za  to Tomek ....no sam widziałeś ...kogo coś kręciło czy skręcało . :P

 

 

M.in z tego względu właśnie już nie.. , ale jak najbardziej służę doświadczeniem wink.png.

Dziękuję , nie skorzystam ,jednak służę doświadczeniem jak już znajdziesz . :P

 

 

Aa czyli spisek lub masz coś do zarzucenia ogólnie płci przeciwnej wink.png?

No w końcu jakaś konkluzja i raczej mi płeć przeciwna coś tam zarzucała . :rolleyes:   

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Kolezanko a Ty sie chyba zbyt nakrecasz na ten cały program i tyle kazdy powiedział co widział i jakie ma odczucia i schodzicie z tematu. No i wypadałoby zebys umiała uszanowac kogos zdanie nawet jesli jest odmienne niz twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7943

ten program zrobil sie tak tandetny jak podobne mu np. trudne sprawy, ukryte prawdy, dlaczego ja i inne tego pokroju badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Kolezanko a Ty sie chyba zbyt nakrecasz na ten cały program i tyle kazdy powiedział co widział i jakie ma odczucia i schodzicie z tematu. No i wypadałoby zebys umiała uszanowac kogos zdanie nawet jesli jest odmienne niz twoje

Nudzi mi się ,to i ludzka rzecz pogadać .   :P  A z tym uszanowaniem ,to Ty się zastanów czy aby potrafisz .....nim komuś zarzucisz brak uszanowania . ;)

 

 

ten program zrobil sie tak tandetny jak podobne mu np. trudne sprawy, ukryte prawdy, dlaczego ja i inne tego pokroju badziewie.

Poważnie ? :huh:  Tam też jest taka tandeta . No wiesz :P  pytam ,bo nie w temacie jestem . :D  

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianos95    435

Nudzi mi się ,to i ludzka rzecz pogadać .   :P  A z tym uszanowaniem ,to Ty się zastanów czy aby potrafisz .....nim komuś zarzucisz brak uszanowania . ;)

Poważnie ? :huh:  Tam też jest taka tandeta . No wiesz :P  pytam ,bo nie w temacie jestem . :D  

 

No wiesz jak sie zgadzasz z czyim zdaniem to go bronisz jak ta lwica co o niej pisałas ( oby zycie ci nie pokazało ze taka lwica tez moze sobie pazurki połamac ) a jesli nie to próbujesz na wszystkie sposoby przekonac do swoich racji albo osmieszasz czyjes poglady

A jak juz do mnie pijesz to ja nie mam nic sobie do zarzucenia to raz a dwa mam podobne poglady jak niektórzy inni panowie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Gdzieś zasłyszałam ,że właśnie twarde osobowości przyciągają mięczaków ,bo po prostu im imponują .

Oczywiście, zresztą to jest dość naturalne, aczkolwiek najczęściej silny facet przyciąga słabsza kobiete, choć to nie reguła. Znam wiele przypadków gdzie to kobieta "rządzi" ;). Tu jest problem taki, że Monika w pewnym względzie jest silna tzn. niezależna, ale w innym to rozchwiana, zagubiona osóbka, która nie wie czego chce. Nie ma ją co winić, bo to dość popularna cecha u kobiet ;). Na początku sprawiała wrażenie pewnej siebie, ale to były tylko pozory. Poza tym tu sie role nieco odwróciły i to ona wybierała, jakąś preselekcje musiała więc zrobić i to tez o niej coś mówi, a Ty nadal na wszystkie sposoby starasz się to zbagatelizować i ją usprawiedliwić. Nie mówię, że musiała kogoś tu wybrać i dobrze, że Tomcia nie wybrała, chociaz pewnie złym facetem nie jest. Po prostu był za miły i za bardzo chciał...Abstrahując nieco, to tez ciekawe, że jak przyjdzie co do czego to to zniechęca..., a która kobieta by nie powiedziała, że chce miłego, spokojnego facety, który straci dla niej głowę :) Czy to logiczne? ;).

 

 

 

Dziękuję , nie skorzystam ,jednak służę doświadczeniem jak już znajdziesz

Dziękuje, nie skorzystam, nie szukam ;)

 

Edytowano przez grego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

a która kobieta by nie powiedziała, że chce miłego, spokojnego facety, który straci dla niej głowę 

 

 

Tu jest problem taki, że Monika w pewnym względzie jest silna tzn. niezależna, ale w innym to rozchwiana, zagubiona osóbka, która nie wie czego chce. Nie ma ją co winić, bo to dość popularna cecha u kobiet

Chciałaby ,ale jeszcze by miał to ''coś '' to niech wtedy traci dla niej głowę ,a ona dla niego ,bo w tym cały ambaras by dwoje chciało na raz .  Kobieta jak sam piszesz ''w innym temacie ''jest  bardziej emocjonalna  ( oczywiście ta co ma  ludzkie uczucia ,nie ta  wyrachowana ) i wierz mi może się taka kobieta zagubić ,gdy czuje ,widzi że mężczyźnie zależy ,a ona nie czuje tego samego w stosunku do niego . Obserwator z boku napisze tak jak Ty i wiele innych osób ''sama nie wie czego chce itp .) ,a tak naprawdę jak tu ktoś napisał ,że'' ona wie czego chce tyle tego nie dostaje ''.  Wbrew temu co piszesz mało jest tu logiki ,wszak od wieków był rozum i serce i one często się wymijają jeśli chodzi o uczucia . 

Co Ty byś zrobił ,jakbyś najpierw zainteresował sobą dziewczynę i byś był jak najbardziej na tak ,ale po pewnym czasie jednak byś czuł ,że nie dotrzymujesz jej kroku w deklaracjach ,bo po prostu nie czujesz tego co ona ? Nie czułbyś się zagubiony ? 

 

 

Dziękuje, nie skorzystam, nie szukam wink.png

Nie przekonałeś mnie ,że nie .... ;)

 

 

No wiesz jak sie zgadzasz z czyim zdaniem to go bronisz jak ta lwica co o niej pisałas ( oby zycie ci nie pokazało ze taka lwica tez moze sobie pazurki połamac ) a jesli nie to próbujesz na wszystkie sposoby przekonac do swoich racji albo osmieszasz czyjes poglady

Hmmm ,problem w tym że ja o lwicy nie pisałam ,tylko koleżanka Biedroneczka . Znowu lekcji nie odrobiłeś ..ech Ty . :P

 

 

A jak juz do mnie pijesz to ja nie mam nic sobie do zarzucenia to raz a dwa mam podobne poglady jak niektórzy inni panowie tutaj

Właśnie w tym cały problem ,że ludziom brakuje samokrytyki i nie mają sobie nic do zarzucenia . Ja natomiast już sobie pluje w nos ,że ciągnę z Tobą ten dialog ,bo bynajmniej splendoru ani mi ,a ni Tobie on nie przynosi . To może kończ Waść ,wstydu oszczędź nam obojgu ?  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

 

Obserwator z boku napisze tak jak Ty i wiele innych osób ''sama nie wie czego chce itp .) ,a tak naprawdę jak tu ktoś napisał ,że'' ona wie czego chce tyle tego nie dostaje ''.

A latka lecą i lecą i tego ideału jak nie było tak niema ;). Nie przekonałaś mnie jednak tym stwierdzeniem, że kobiety tak naprawdę wiedzą czego chcą. Sama ich podatność na te emocje (tu się widzę zgadzamy) temu przeczy ;).

 

 

Wbrew temu co piszesz mało jest tu logiki ,wszak od wieków był rozum i serce i one często się wymijają jeśli chodzi o uczucia .

No w końcu się w czymś zgadzamy!. Kobiety logicznie nie myślą ;).

 

 

Nie przekonałeś mnie ,że nie .... wink.png

No patrz, a tak się starałem ;). Jeszcze pomyślę, że to jakaś zachęta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj