kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miglanc88    116

Chyba nie sugerujesz takim świętojebliwym, że złamali 6 przykazanie? Faceta zdobyła to przestała się starać. Brzucha nie trzeba wciągać. :D Kiedy miał przybrać jak odcinki toczyły się pewnie na przełomie max kilku tyg.

podam rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Praca ,praca ...To ja odwrotnie zapytam ...Po co Marek zgłosił się do programu ?  By znaleźć żonę ,jak i tak pewnie czasu dla niej mieć nie będzie ,ponieważ praca i praca ? Bronicie  Marka ,tylko za co go bronicie ? Dziś są czasy ,że jak się ma pieniądze  a nie ma czasu ,to się bierze firmę i ogrania dom ,obejście itp,ale trzeba mieć ten iloraz inteligencji ,by to rozumieć, widzieć . Wstydziłby się Marek (taki obszarnik ) pokazywać w tv  taki  burdel i syf wszechobecny .    

 W jednym jednak przyznam Wam rację . Faktycznie dziewczyny widziały ,że to burdeliewo ...ale kto wie... może myślały ,że dadzą radę posprzątać i Mareczka ''doprać ''  :rolleyes:  :lol: .

Edit: 

Najpewniej  Marek ze swoim gospodarstwem  specjalnie został do programy wybrany ,by wzbudzać kontrowersje i oglądalność zwiększyć .  ;)

 

po co zgłosił sie do programu zeby znaleść kobiete która da mu inpuls do zadbania o dom, a moze i do tego zeby ekipe przypilnowac zaplanowac jakos z głowa?

a jeszcze jedno to zema 200ha to nie znaczy ze spi na pieniadzach. jak ma te 200ha w 6 kl to tylko współczuc


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

a widział tam kto sprzęt który dałby rade obrobić te 200ha? to się kupy nie trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

U Marka było widać tylko John derra bez kabiny z turem więcej sprzętu chyba slrzetnie ukryl.Tego lepa to powinien tej pindzie do gęby prxglepic.Mnie rozbawił tekst Tomka że lubi "wagi" muslaem że wyjedzie passatem z garażu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

po co zgłosił sie do programu zeby znaleść kobiete która da mu inpuls do zadbania o dom, a moze i do tego zeby ekipe przypilnowac zaplanowac jakos z głowa?

a jeszcze jedno to zema 200ha to nie znaczy ze spi na pieniadzach. jak ma te 200ha w 6 kl to tylko współczuc

Wiesz z jaką się odnajdzie ,z taką co nie będzie jej  przeszkadzać ,że przewróciło się i leży . ;)   Nie wierzę ,że jakaś zmieni mu światopogląd ,bo dawno już swoje nawyki polubił . 

Ma 200 ha i nie ma pieniędzy na ogarnięcie domu ? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ?  ;)  No chyba że prócz ziemi hazard uprawia  :D

Tak na marginesie . Panowie broniący Marka czy Wy też lubicie artystyczny nieład wkoło jak i na sobie ?  :P

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Wiesz z jaką się odnajdzie ,z taką co nie będzie jej  przeszkadzać ,że przewróciło się i leży . ;)   Nie wierzę ,że jakaś zmieni mu światopogląd ,bo dawno już swoje nawyki polubił . 

Ma 200 ha i nie ma pieniędzy na ogarnięcie domu ? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ?  ;)  No chyba że prócz ziemi hazard uprawia  :D

Tak na marginesie . Panowie broniący Marka czy Wy też lubicie artystyczny nieład wkoło jak i na sobie ?  :P

 

gospodarstwo to skarbonka bez dna. skad wiesz jaka sytuacja moze spłaca kredyty na zakup tej ziemi? różnie moze byc, a remont domu to gruba kasa. sam zbieram, ale zawsze sa potrzebniejsze wydatki zwiazane z gospodarstwem


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego Pajej ,weź już się nie pogrążaj tym wymyślaniem opowieści dziwnej treści .  ;)   

 

 

 

marek jeździł ale Deutzem Agroplusem  :)

I PKS-em 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

koleżanko ja poprostu nie znam sytuacji finansowej Marka a wiem ze te 200ha nie swiadcza o tym ze spi na pieniądzach, ale skoro Ty mu w portfel zagladasz i wiesz ze Marek jest poprostu sknera to ok


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris91    2996

Też zdziwiłem się że ani nie widać więcej maszyn i samochodu... Chyba że ma jeszcze inne budynki popegerowskie i tam schował....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryzakk1    29

Marek te lepy powinien tej ,,och i ach,, na czoło przylepić. A jak chciała zabłysnąć, to przez te parę dni mogła w tym obejściu pokazać co potrafi.

i obdarowac ja szyba do 80tki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

koleżanko ja poprostu nie znam sytuacji finansowej Marka a wiem ze te 200ha nie swiadcza o tym ze spi na pieniądzach, ale skoro Ty mu w portfel zagladasz i wiesz ze Marek jest poprostu sknera to ok

To nie sknerstwo ... to dziwactwo  :P  W portfel nie mam jak mu zajrzeć ,ale jak faktycznie jest spłukany ,to się chłop męczy na tej gospodarce .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Wiesz z jaką się odnajdzie ,z taką co nie będzie jej  przeszkadzać ,że przewróciło się i leży . ;)   Nie wierzę ,że jakaś zmieni mu światopogląd ,bo dawno już swoje nawyki polubił . 

Ma 200 ha i nie ma pieniędzy na ogarnięcie domu ? Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz ?  ;)  No chyba że prócz ziemi hazard uprawia  :D

Tak na marginesie . Panowie broniący Marka czy Wy też lubicie artystyczny nieład wkoło jak i na sobie ?  :P

 

Nie w tym rzecz, problem w tym, że kto miał wg. Ciebie ten ,,artystyczny nieład" ogarnąć??? Będąc z synem mając tak jak piszecie 200ha, pełne obory zwierząt, samo się niestety nie zrobi a co dopiero ogarnąć dom i podwórko. Ta Paniusia powinna MARKA wesprzeć, dać impuls do działania, a nie teksty typu ,,czy widząc mój dom, wyobrażasz sobie bym się wyprowadziła do tego w czym TY mieszkasz i dając mu jakieś chore wskazówki jak się pozbyć much, tekst  którego szkoda nawet komentować..


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2467

Ale ogólnie jak do kogoś ktoś przyjezdza w odwiedziny to gospodarz (Marek) do którego przyjezdzaja goscie (dziewczyny z programu) przynajmniej sie stara ogarnać dom obejscie i siebie nie ważne ile ma hektarów czy 2 czy 200ha ale na lepy do much czy muchozol, proszek do prania i pare innych drobiazgów majatku nie kosztuja poprostu jest dziwakiem nie zalezy mu na wygladzie 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

 

Nie w tym rzecz, problem w tym, że kto miał wg. Ciebie ten ,,artystyczny nieład" ogarnąć??? Będąc z synem mając tak jak piszecie 200ha, pełne obory zwierząt, samo się niestety nie zrobi a co dopiero ogarnąć dom i podwórko. Ta Paniusia powinna MARKA wesprzeć, dać impuls do działania, a nie teksty typu ,,czy widząc mój dom, wyobrażasz sobie bym się wyprowadziła do tego w czym TY mieszkasz i dając mu jakieś chore wskazówki jak się pozbyć much, tekst  którego szkoda nawet komentować..

Pisałam wyżej ,że są firmy co wyremontują ,wymalują ,ograną . Jednak jak czytam wypowiedzi co niektórych  Panów ,to kobitki powinny się zabrać za remont  tej rudery . 

Paniusia dała mu może nie impuls ,ale kopa ,a że kop bardziej boli ,to wierzę że Marek  może choć o drobinę coś zrozumie. Podkreślam wierzę ,bo pewności nie mam ,ponieważ jak on sam powiedział ''nie przywiązuje do tego uwagi '' .    

Śmiejemy się z wypowiedzi Zbyszka ,ale  mimo to ,że popełnia gafy i ma trochę prostackie  maniery ,jako samotny mężczyzna radzi sobie świetnie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula07    163

A czy czasami nie ma on synowej w domu?


Zapraszam na mój Vlog ;)

www.youtube.com/user/KulaXT/feed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie czy wy widzicie co piszecie??? 200ha i taki nieporządek??? Przy takim areale tam powinno wszystko świecić i błyszczeć i nie ma żadnego usprawiedliwienia. Jeśli ma za dużo i nie daje sobie rady to zmniejszyć, część sprzedać i poprawić warunki życia. Ja tu nie mówie, że sam mam niewiadomo jak pięknie ale żyjemy tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Jeszcze trochę czasu, takich cen skupu i polityki rolnej, i jak tak dalej będzie przy takiej koniunkturze, to żaden rolnik nie będzie szukał żony bo sam nie będzie w stanie się utrzymać z gospodarstwa,nie będzie szukał żony ale pracy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1444

To nie sknerstwo ... to dziwactwo  :P  W portfel nie mam jak mu zajrzeć ,ale jak faktycznie jest spłukany ,to się chłop męczy na tej gospodarce .  

 

Tak czy inaczej się  męczy na tej  gospodarce -   jak nie ma  pracowników  to  śpi  w ciągniku  lub oborze  nie wie  co to telewizor, komputer -  ciekawe  kiedy jadł  gotowany  obiad....    Nie  zazdroszczę  tylko współczuję  tych  ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ale ogólnie jak do kogoś ktoś przyjezdza w odwiedziny to gospodarz (Marek) do którego przyjezdzaja goscie (dziewczyny z programu) przynajmniej sie stara ogarnać dom obejscie i siebie nie ważne ile ma hektarów czy 2 czy 200ha ale na lepy do much czy muchozol, proszek do prania i pare innych drobiazgów majatku nie kosztuja poprostu jest dziwakiem nie zalezy mu na wygladzie 

 

ale przecierz on ogarnął. porównajcie odcinek 0 z kolejnymi, na podwórku sie zmieniło

Ludzie czy wy widzicie co piszecie??? 200ha i taki nieporządek??? Przy takim areale tam powinno wszystko świecić i błyszczeć i nie ma żadnego usprawiedliwienia. Jeśli ma za dużo i nie daje sobie rady to zmniejszyć, część sprzedać i poprawić warunki życia. Ja tu nie mówie, że sam mam niewiadomo jak pięknie ale żyjemy tylko raz.

kolejny co myśli ha=zł a tak naprawde ha=praca

 

Tak czy inaczej się  męczy na tej  gospodarce -   jak nie ma  pracowników  to  śpi  w ciągniku  lub oborze  nie wie  co to telewizor, komputer -  ciekawe  kiedy jadł  gotowany  obiad....    Nie  zazdroszczę  tylko współczuję  tych  ha.

kolega to rozumie


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj