kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Magronowa    0

A według mnie ta edycja jest mega nudna. Te chłopy jakieś takie niewydarzone, jak nie stary zbok to brudas. Poprzednie edycje były jednak o wiele ciekawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

w poprzednich edycjach wszyscy czekali na stacha i gienka  i ich motta życiowe 


Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Uczestnicy są nudni czy w końcu normalni? Pisałem już kto wziął udział w poprzednich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

A ja po reakcji Tomka na randce widzę, że to wszystko jednak jest reżyserowane.

Przecież Tomek od początku najbardziej pasował do Moniki widać było, że mu zależy a tutaj raptem odpuścił - wątpię.

Jak pewnie sami zauważyliście już 2-3 odcinki temu było widać, że Tomek do niej pasuje i dlatego teraz wprowadzają takie zamieszanie aby był dreszczyk emocji :-)

 

Odnośnie Roberta to wydaje się spoko chłopak ale tak jak powiedział na początku on przyjechał na wakacje :-)

skąd wiesz co sie dzieje poza kamerami może cos sie wydarzyło i stąd ta reakcja. Pamietasz Grzeska z I edycji?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Generalnie nuda. Jeżeli chodzi o Monikę i jej kandydatów to i ona i oni i nawet Halinka wiedzą, że to nie jest to, ale skoro wpakowali się w ten program to muszą jakoś do końca dotrwać

U Marka, żadna z kandydatek również się nie nadaje  Marek o tym wie i one o tym wiedzą. Fajnie skomentował to jego syn, "Wszystkie fajne ale żadna nie podpasowywująca :D " No może Beatka była by chętna, ale w świetle informacji z Pudelka to raczej nie tyle na Marka co na jego 200 ha ;)

U Łukasza moim zdaniem najbardziej urocza jest Patrycja chociaż na gospodarce to średnio ją widzę jako Panią Domu zresztą też :D Ale w innych rolach jak najbardziej :D

Zbychu jak to Zbychu, podobno po programie mają kręcić film z jego udziałem pt "50 twarzy Zbyszka" :D

Co do Szymona, to te dziewczyny niezbyt urodziwe, no może poza tą jedną Ulą chyba, pod warunkiem, że zęby by wybieliła :D Z tym, że całe to towarzystwo jest takie świętoyebliwe ,że jakoś słabo widzę tu jakiś podryw, a nawet gdyby coś to pewnie zaraz by szli wszyscy do spowiedzi, a potem krzyżem przed ołtarzem jak kilka minut wcześniej ksiądz w Wilkowyjach :D

 

PS Będąc na miejscu Chłopaków Moniki, to ja bym się raczej jej koleżankami zainteresował ;) Szczególnie ta czarnulka była pociągajaca :D

Edytowano przez lukasx21

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyn    585

Przypomniało mi się jedno. U Szymona Jezusa widziałem. :D

To nie Jezus to miejscowy szaman :P

RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Moze mnie teraz bardzo skrytykujecie za to co napisze.

Znam kilku ksiezy i z nimi mozna naprawde fajnie porozmawiac na wiele tematow np,rolnictwie,budownictwie,mechanice,codziennym zyciu,sporcie itp,Bez zadnego skrepowania czy tez,ze to ksiadz to nie wypada o tym mowic. Dla mnie ten Szymon to jakis nawiedzony jest chyba,tylko wszystko sprowadza do Boga.Wiara jest wazna,lecz az tak sie z nia unosic?Zaczynam myslec,ze to jest robienie czegos na pokaz bardziej okazujac,ze jest lepszy niz wszyscy inni ludzie,ktorzy sa wierzacy chodza do kosciola,lecz robia to jednak bardziej skrycie i pokornie.Czesto jednak ci az tak swietobliwi maja to drugie oblicze,ze ich postepowanie jest bardzo sprzeczne z tym unoszeniem sie wiary w Boga,bo widza tylko w sobie idal a wszystkimi wokol gardza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Durnoty gadasz. Naprawde myslisz ze Szymon mowi tak o Bogu a nie inaczej bo chce pokazac ze jest lepszy od innych. Smieszna jest Twoja teza. Wedlug mnie jest naturalny nic nie gra zachowuje sie i rozmawia tak jak czuje a to ze ma takie podejscie do Boga a nie inne to tylko pozazdroscic. Skad wgl wiesz o czym gadaja po za kamerami bylas tam ?

Dla mnie ogolnie dziwne zachowanie Tomka byl ostro za Monika a tu raptem sytuacje sie odwracaja smierdzi mi to z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

Tylko Szymon podchodzi do sprawy na serio. Kandydatki ma wspaniałe, w ogóle Marysia i Ula, bo ta trzecia jednak założyła maskę (wystudiowane wypowiedzi, mimika twarzy).

Chłopak cierpi na maksa bo wie, że któraś to odchoruje, szkoda że dwie są fajne, gdyby była jedna mieliby już jedną długą randkę...

Ech co ja piszę przecież już po wszystkim, ciekawe którą wybrał i czy czasem nie żałuję, że zdecydował się akurat na tę.

 

A swoją drogą jakoś w tej edycji nie słychać tu na AF, żeby ktoś znał, sąsiadował, czy cos wiedział o kandydatach/ kandydatkach, a w poprzednich edycjach zdarzało się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Knoro zle interpretujesz moja wypowiedź,odnosze sie do ogółu nie tylko do Szymona.
Oczywistością przeciez jest,ze wszystko co jest pokazane w kilku minutach to tylko część realiow codziennego zycia..A to co sie dzieje poza kamerami nikt nie wiem.Owszem Lukasz Rzucidlo troche ujawnił kulisy calego programu jak to wyglada,bo poza kamerami moze faktycznie nie jest tak fajnie i bajkowo,wowczas sa te prawdziwe charaktry uczestnikow.,Niestety ciezko jest tez poznac sie choc minimalnie w ciągu kilku dni.
To,ze Tomek od Moniki troche poszedl na dystans jeszcze o niczym nie swiadczy.

Edytowano przez Ansja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko    20

Pamiętajcie o jednym, postrzegacie ich tak jak wam każe telewizja. Jaka jest naprawdę  - trudno powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Tylko Szymon podchodzi do sprawy na serio. Kandydatki ma wspaniałe, w ogóle Marysia i Ula, bo ta trzecia jednak założyła maskę (wystudiowane wypowiedzi, mimika twarzy).

Chłopak cierpi na maksa bo wie, że któraś to odchoruje, szkoda że dwie są fajne, gdyby była jedna mieliby już jedną długą randkę...

Ech co ja piszę przecież już po wszystkim, ciekawe którą wybrał i czy czasem nie żałuję, że zdecydował się akurat na tę.

 

A swoją drogą jakoś w tej edycji nie słychać tu na AF, żeby ktoś znał, sąsiadował, czy cos wiedział o kandydatach/ kandydatkach, a w poprzednich edycjach zdarzało się...

też jestem ciekaw która wybrał ja zainteresowałbym sie to drugą. :)  pocieszyłbym :D


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
west    46

Szymon wybrał Marysię kręcili u nas odcinek z wizytą rolnika u kandydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Pajej Ty sie nie patrz za tymi tam w tv tylko do mnie na wieś do dziewczyn ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Szymonek wybrał, czy mamusia mu wybrała po tym gradobiciu pytań? Widocznie Marysia bardziej bogobojna i do mamus podobna.
Zauważyliście w zapowiedzi kolejnego odcika jak Tomek wyjeźdżał z pokoju z walizką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Oni obaj chyba wyjeżdżali z tego co zauważyłem. Z tego co pamiętam to teraz powinni wszyscy wyjechać a potem odwiedziny u wybranki/wybranka.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

wyjeżdżali oboje. A Monika mówiła że "już wybrała kandydata, tylko nie wie czy on tego chce". A na randce z Tomkiem, facetowi trochę nie wyszło. Mam nadzieję, że go wybierze i chłopak się otworzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

jak myslicie będa jakies małżeństwa po tej edycji? ja mam nadzieje ze Szymon z (podobno wybral Marysie) i z nia sie ozeni inni chyba nie


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

Stawiałbym na Szymona i Marysię, chyba, że jego matka to zablokuje...a ma tam do powiedzenia sporo.

U pozostałych osób nie widać by coś miało z tego być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srodecky    3

Ja zawsze myślałem, że to podstawieni aktorzy, a tutaj jednak szukają prawdziwych rolników. Nie sądzicie, że takie programy wyśmiewają rolników i nasze społeczeństwo? Ja za każdym razem jak oglądam to się gotuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

@srodecky Myślę, że pierwsza edycja przedstawiała rolników w złym świetle, na dodatek jako bogatych "panów" i do tego była sztywna jak gra aktorska w paradokumentach. Następne dwie już wręcz przeciwnie - pokazują rolników małych i dużych nie jako zacofany zaścianek (w złym tego słowa sensie, bo w niektórych kwestiach lepiej być "zacofanym" niż "postępowym"...) tylko jako ludzi zadbanych, mających różne hobby, przystojnych i nadto że życie na wsi nie musi wyglądać tak źle (choć tu trochę przekolorowane, bo nie widać tej ciężkiej pracy). Większość rolników jakich znam popiera ten program, ja też go zawsze oglądam, to jest w sumie jedyny moment w całym tygodniu, kiedy oglądam telewizor :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj