kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28700

@konteno chodzi ci o tego co miał wszystkiego po trochu i rozpiździel na podwórku?? z tego co mówił to po narodzinach dzieci zaczęło się psuć, i ostatnie 10 lat to razem ze sobą mieszkali, ale razem nie żyli

typuję że załapią się 4 pierwsze pokazane osoby, i ten ostatni chłopak

co do tej drugiej pokazanej dziewczyny to potwierdzam słowa kolegów powyżej, typowa księgowa, pani na włościach, sądzę że się nie załapie do programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

zna może ktoś tych nowych uczestników programu te panie to chyba szukaja parobków do roboty i spłacania kredytów, wreszcie w tej edycji zaczeli okazywać prawdziwą wies a nie tylko nowy sprzet kostki na podwórku terenówki, tych 2 rozwodników bedzie miało pewnie ciezko sie zakwalifikować 


ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ja sie nie zgłaszam. U siebie mam wysarczającą ilość roboty, żeby jeszcze u teściów charatać od rana do nocy :P A z tą katarzyną to raczej bym doczynienia nie chciał mieć... to jest zarządca i potrzebuje pionka :P

dokładnie, nie przekonuje mnie ona, ale typuje:

Ten pierwszy z motorem, Wdowiec myśliwy, Dziewczyna od koni, i ten oststni. Zostaje jedno wolne miejsce i nie wiem kto... albo ta pani na włościach, albo ten od pisma św. Moim zdaniem miałby szanse jeszcze ten młody, ale pogrążył sie tym ze powiedział ze jest przystojny


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Niby nie ocenia się książki po okładce ale zgodzę się z innymi, że ta wybranek tej drugiej panny lekko miał nie będzie, za popychadlo będzie robił. Ta od koni wydaje się sympatyczna. Wie ktoś może z której części wielkopolski mieszka ten ostatni? szukałem trochę wczoraj ale cały czas mi ten od ślimaków wyskakiwal bo takie same imiona :)


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina91    2

Również uważam ze tą Katarzyna to bardziej przedsiębiorca niż rolnik ale ta Monika wydaje się być w porządku :) co do chłopaków to ja najbardziej pozytywnie odebrałam Łukasza i Adama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

zna może ktoś tych nowych uczestników programu te panie to chyba szukaja parobków do roboty i spłacania kredytów, wreszcie w tej edycji zaczeli okazywać prawdziwą wies a nie tylko nowy sprzet kostki na podwórku terenówki, tych 2 rozwodników bedzie miało pewnie ciezko sie zakwalifikować 

Praca w gospodarstwie do łatwych nie należy, więc nic dziwnego że oczekują współpracy ze strony przyszłych mężów. To chyba bardzo podobnie jak w większości mężczyźni, którzy szukają żony, aby ona zajmowała się domem.

 

Co do typowania to bym widział pierwszą trójkę, tego od patisonów i kabaczków i tego ostatniego. Chociaż raczej tak nie będzie, bo zawsze musi się trafić jakiś filozof czy inny poeta, jak na przykład ten ornitolog od Biblii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robeek92    0

Katarzyna widać że ma ciężki charakter dlatego jest sama z synkiem :-D ogólnie to widać że śpią na kasie sorry na kredytach :-D nie wiem co to za desperat będzie ją chciał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robeek92    0

Katarzyna widać że ma ciężki charakter dlatego jest sama z synkiem :-D ogólnie to widać że śpią na kasie sorry na kredytach :-D nie wiem co to za desperat będzie ją chciał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Dziewczyna od koni wydaje się być w porządku, w przeciwieństwie do tej drugiej, "służbistki" czy dominy z drugiej edycji...

Śmiejecie się z Szymona, "ornitologa od Biblii" a mi się on najbardziej spodobał! Nie wstydzi się swojej Wiary, co jest w dzisiejszych zepsutych czasach wielką rzadkością, wydaje się być bardzo inteligentny, żyje skromnie, nie wyznając religii pieniądza (sam powiedział, że hoduje rasę, która może nie daje najwięcej mleka, ale mu to odpowiada, bo nie pieniądz w życiu najważniejszy) no i jest przystojny, znaczy się tak mi się wydaje :D Jak bym był dziewczyną, to sam bym się do niego zgłosił :D No i będę mu bardzo kibicował!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2647

Wie ktoś kiedy powtórka będzie? bo wczoraj nie mogłem obejrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Również uważam ze tą Katarzyna to bardziej przedsiębiorca niż rolnik ale ta Monika wydaje się być w porządku :) co do chłopaków to ja najbardziej pozytywnie odebrałam Łukasza i Adama :)

czyli którzy bardziej obrazowo napisz bo imion nie pamietam


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karina91    2

Łukasz czyli ten pierwszy na motorze a Adam ten co ma 27 lat hoduje bydło i chyba powiedział ze jest przystojny... (chyba był jako 5)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Łukasz czyli ten pierwszy na motorze a Adam ten co ma 27 lat hoduje bydło i chyba powiedział ze jest przystojny... (chyba był jako 5)

to wiem jacy faceci podobają Ci sie...


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola13    110

Dlaczego nie biorą takich co mają  np.5 ha tylko 50 i wzwyż ?Moim zdaniem to wszystko pic na wodę.Dużo chce się pokazać zrobić reklamę . Oni za darmo tego nie robią tylko za kasę. :unsure: Zobaczymy już nie długo kto czego szuka tak naprawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koks    40

''Szarmancki ale to że zwierzątka na rzeź to już go skreśla w oczach ''

 

Komentarz na fb pod filmikiem z Pawłem. Śmiałem się z 5 minut normalnie :lol: 

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Dlaczego nie biorą takich co mają  np.5 ha tylko 50 i wzwyż ?Moim zdaniem to wszystko pic na wodę.Dużo chce się pokazać zrobić reklamę . Oni za darmo tego nie robią tylko za kasę. :unsure: Zobaczymy już nie długo kto czego szuka tak naprawdę ;)

był ktos co miał ok 30 a nawet jeden co 15 tylko warzywka


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtal24    2444

@konteno chodzi ci o tego co miał wszystkiego po trochu i rozpiździel na podwórku?? z tego co mówił to po narodzinach dzieci zaczęło się psuć, i ostatnie 10 lat to razem ze sobą mieszkali, ale razem nie żyli

typuję że załapią się 4 pierwsze pokazane osoby, i ten ostatni chłopak

co do tej drugiej pokazanej dziewczyny to potwierdzam słowa kolegów powyżej, typowa księgowa, pani na włościach, sądzę że się nie załapie do programu

 

A ten warzywnik co uprawia cukinie i dynie to wiesz ze z Twojego powiatu Wszeliwy koło Sochaczewa w kierunku Sannik

Na Vivie w Rybnie nie mógł nić wyrwać to poszedł do programu

Edytowano przez wojtal24

ZETOR TEAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

Trochę raka, kochani ;______;

 

12540880_958470634189366_503634282919190

Edytowano przez Mattti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

masakraaaa. jemu ewidentnie marzy się dorwać do koryta obojętnie jakim kosztem. wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Dlaczego nie biorą takich co mają  np.5 ha tylko 50 i wzwyż ?Moim zdaniem to wszystko pic na wodę.Dużo chce się pokazać zrobić reklamę . Oni za darmo tego nie robią tylko za kasę. :unsure: Zobaczymy już nie długo kto czego szuka tak naprawdę ;)

 

A w takim celu aby ukazać "życie" na wsi aby podczas jakiś poruszanych tematów miasto wiedziało jak wygląda wieś i że nie jest biedna , szkoda że to co pokazują to może 20% rolników tak żyje (zwiastuna 3 edycji nie oglądałem całego).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

 niby że do dalszej części wchodzi 5 kandydatów   którzy dostaną najwięcej listów z tej 10 , a jak dobrali 10 kandydatów nikt nie wie ile naprawdę zgłosiło się osób pewnie była selekcja jakaś ,a dlaczego nie jest 11 czy 15 kandydatów tylko 10 , tak i dalej będzie to dobierane , tak mi się wydaje  , jak w poprzednich dwóch wydaniach , pewnie jeden kandydat  najstarszy wypada na wdowca myśliwego , i jeden najmłodszy to by pewnie był kandydat który złapał byka za rogi , dziewczyny  to już cztery osoby , więc jeszcze jedno miejsce zostaje , motocyklista , albo kandydat od biblii  , i kandydat od patisonów  dowiemy się we wrześniu teraz tylko możemy sie domyślać jak to ustawią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

 niby że do dalszej części wchodzi 5 kandydatów   którzy dostaną najwięcej listów z tej 10 , a jak dobrali 10 kandydatów nikt nie wie ile naprawdę zgłosiło się osób pewnie była selekcja jakaś ,a dlaczego nie jest 11 czy 15 kandydatów tylko 10 , tak i dalej będzie to dobierane , tak mi się wydaje  , jak w poprzednich dwóch wydaniach , pewnie jeden kandydat  najstarszy wypada na wdowca myśliwego , i jeden najmłodszy to by pewnie był kandydat który złapał byka za rogi , dziewczyny  to już cztery osoby , więc jeszcze jedno miejsce zostaje , motocyklista , albo kandydat od biblii  , i kandydat od patisonów  dowiemy się we wrześniu teraz tylko możemy sie domyślać jak to ustawią 

jak będzie tv wybierac to prejdzie ten od bibli żeby było ciekawiej


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj