kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Zajęta? Może czas wskoczyć na wyższy poziom znajomości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Skąd się o Tobie dowiedzieli? Ktoś Cię zgłosił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Czyli co?? Nie maja chętnych że sami szukają??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to po jakiego na ich stronie jest formulasz zgłoszeniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marekfarmer   
Gość marekfarmer

Jeżeli chcecie się dostać  to musicie być pszczelarzem to napewno was wezmą  bo będzie nowa atrakcja.

Zapewne nowi uczestnicy w 3 serii będą podobni do tych z 1 jak i 2

Edytowano przez marekfarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Z tego ,co wiem to redakcja też zawsze sama szuka ludzi ,którzy się sprawdzą w tym programie .Oglądaliście dwie edycje to wiecie ,jak to wygląda .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Kolego, jak już będziesz w tv, to zwróć uwagę na trudną sytuację na rynku trzody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

I mleka :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

A do kogo mam się z tą petycją zwrócić ? .Mówiłem już o tej trudnej sytuacji posłowi  z naszych okolic i powiedział ,że działają .Sam się wkurzam ,bo pośrednicy cały czas zarabiają swoje i nas w d..ę walą .Tu musi zadziałaś minister rolnictwa i poczynić odpowiednie działania o ,których już pisałem i lekarz weterynarii .Oczywiście nie zaszkodzi propagować Polskiej wieprzowiny i wołowiny na antenie tv to tak :-)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak do kogo. Przecież na wizji są nagrywane już w gospodarstwie te trzy główne rozmowy z tymi trzema kandydatkami. Jeden rozmawiał wtedy na silosie... To ty ułożysz tak rozmowę żeby z pierwszą dojść do problemu trzody (możesz wybrać scenerię na tle chlewni), z drugą o problemie mleka (możesz zrobić scenerię piknik mleczny), co o tym sądzi jaki rozwiązania widzi, a z trzecią o zbożu i wtedy z papugujesz i też wejdziesz na silos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

taaaa i sie dziewczyna popatrzy na niego jak na debila.... dla niej to będzie brzmiało jak gadanie o transformersach no chyba że uda Ci sie trafić... a wkońcu reżyser i tak Ci to wytnie... zadbaj o siebie jak już masz zamiar startować a nie o wszystkich dookoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Oczywiście ,że transformersy odpadają .A co do mięsa i jego reklamy to myślałem o grillu ,jak już się dostanę i będzie kutemu okazja .Karkóweczka z pysznych Polskich świniek i stek z naszych byczków :-)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Oczywiście ,że transformersy odpadają .A co do mięsa i jego reklamy to myślałem o grillu ,jak już się dostanę i będzie kutemu okazja .Karkóweczka z pysznych Polskich świniek i stek z naszych byczków :-)

A do po picia będzie nasze polskie mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

co tam mleko dla lepszego trawienia miesa dobre winko wlasnej roboty i sie odstresujesz a dziewczyny wyluzuja i na sianko :D pozd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

A skąd kolego wiesz, że ma nikłe? Cała masa jest tu chłopaków w wieku 20-30 lat i też jakoś znaleźć nie mogą.... czym starszy to więcej zalet: bardziej samodzielny, niezalezny, ułozony i wyszumiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

Np. Jak Stasio z I edycji :D


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawka12    0

No i ma też swoje przyzwyczajenia bardziej uparty a tego kobiety nie lubią. Raczej gwint nie zerwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka    17

No nawet Stasio.... przecież napisały do niego kobiety czyli branie było... ale do tanga trzeba dwojga i on na swoje własne życzenie zepsuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawka12    0

Przeciesz tego kolesia nikt nie wybrał, właśnie najlepiej widać na jego osobie ze ma swoje przyzwyczajenia i nie wie czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Bo Rafał się musi w ten sposób dowartościować, wciskając ciemnotę niczego nie świadomym czytającym ....
Ale co niektórzy nie są z pierwszej łapanki....

Bujać to my, a nie nas. haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Też zastanowiło co kolega prowadzi albo gdzie się udziela ze się tv do niego zgłosiło. Co do tanga we dwojga zawsze tak jest, Stasio był na podpuchę dla lepszej oglądalności, jak by chciał miałby przynajmniej gębę do kogoś odezwać i posiedzieć w długie wieczory, ale jak to mówią starego drzewa nie przesadzisz nie ma szans. Co do wieku heh, myślę że do 30 lat to ok jest, facet wie czego chce i się nie boi i ma poukładane w głowie, a potem to już różnie bywa nawyki i przyzwyczajenie ciężko z,ienić, chociaż nie mówię że się nie da bo dla chcącego nie ma nic trudnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj