kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tom31    11

Kochani! a tak serio jak można zakochać sie w kimś w 1  tydzień? (owszem można znam takie przypadki i są już kilkanaście lat małżenstwem)ale nie w tv,to wszystko robione pod publike czy są to słuszne wybory czas pokaże jak pobęda ze sobą ,poprostu życie zweryfikuje jak wiadomo do tanga trzeba dwojga i nic na siłe.A z drugiej strony to chłopaki raczej niewyglądaja na takich co by mieli jakis problem z poznaniem kobiety tu chyba tylko chodzi o chwilkę sławy bo w dalszym ciągu niemogę zrozumieć w jakim celu ma służyć ten program,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostuch88    4

A mnie się wydaje że Ania z Grzesiem się już jakby wcześniej znali. W sumie niedaleko siebie mieszkali. co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Program robiony jest pod publikę ,oglądalność wysoka ,a czy szczeście ktoś w nim znajdzie ?,Raczej nie bo taka para zawsze będzie wzbudzać zainteresowanie i prędzej czy pożniej ,ktoś nie wytrzyma napiecia,presji .To jest dobre dla celebrytów a nie rolników z krwi i kości.Ile jest kobiet na forum ,ile tematów zwiazanych z miłością i jakoś nie słychać aby ktoś w ten sposób sie poznał ,związał i był szczęśliwy. Dla mnie to fikcja  .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

O Ani i Grzesiu to już dawno tu pisali, że sie wcześniej znali.... tyle że siedzą jak jakieś truśki koło siebie i nic nie mają sobie do powiedenia na moje oko... no chyba że poza kamerami szleją faktycznie za sobą bo tu jakoś ni widać.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

program się powoli kończy, ale zaczyna się lepszy. Euro Łany powrót do uczestników Złotych Łanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

I  co wy na te wybory? Mnie trochę zaskoczył wybór Rafała i Roberta

 

Rafał dla mnie jasne nie szuka miłosci tylko sławy. miał losować, to o czyms swiadczy. Dlaczego nie wybrał Marty? widzieliście tydzien temu jak sie do niego kleiła na "randce" nie wiedział gdzie uciekac, więć wybrał ta przed którą nie musi uciekać

Co to się porobiło, coś u Grzesiek i Ani na koniec tak dziwnie jakby Ani coś ...

nic takiego nie zauważyłem. Piekny widok jak sie uczucie rodzi. az taka pozytywna zazdrość nachodzi. trzymam za nich kciuki


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mari82    275

Wg.mnie dobrego wyboru dokonał Robert i Rafał,reszta to było oczywiste ;-) niech się wiedzie jak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Program robiony jest pod publikę ,oglądalność wysoka ,a czy szczeście ktoś w nim znajdzie ?,Raczej nie bo taka para zawsze będzie wzbudzać zainteresowanie i prędzej czy pożniej ,ktoś nie wytrzyma napiecia,presji .To jest dobre dla celebrytów a nie rolników z krwi i kości.Ile jest kobiet na forum ,ile tematów zwiazanych z miłością i jakoś nie słychać aby ktoś w ten sposób sie poznał ,związał i był szczęśliwy. Dla mnie to fikcja  .

 

No i taka prawda, robione o tak dla picu, wybrane samo bogactwo a nie prawdziwa wieś, pic na wode za miesiąc jakis będzie reklamował gnojoskoki, inny będzie tańczył albo śpiewał i o tyle z tego 


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazcie, że w pierwszych odcinkach przedstawiają swoje gospodarstwa. I maksymalnie chyba było 70ha. A kto z nich ma takie gospodarstwo odpowiedni sprzęt? Jeden z nich miał John Deera 7290r, drugi Claasa Axiona. Ten dziadek na 15ha miał John Deera 150 konnego i do owiec rozrzutnik 12 tonowym. Myślę że oni za występ w tym programie dostają jeszcze pieniądze za reklamowanie produktów danego producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pic na wodę fotomontaż. Tak zwane show, nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

@SzymonWowski To że mają profit to jest pewne bo niektórzy tylko po to tam idą.Bo jak się zakochać w 4 dni i wiedzieć że to będzie druga połówka na całe życie ?.Jak wygaśnie zainteresowanie to taki związek się rozpadnie i każdy pójdzie swoją drogą.To jest mydlenie ludziom oczów.Ale jak jest popyt to jest i podaż.Rafał dziś ustawił status w związku o ile to jest jego prawdziwe konto."Chłopaki do wzięcia' są już bardziej prawdziwi od "RSŻ" ale tam to jest przejaskrawione znów za bardzo w drugą stronę.Wzięli jakiś pijaczków dali im parę złoty na wino i robią z siebie debili ku uciesze innych

Edytowano przez jonek98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kolego Szymonie ,co do Eugeniusza to się grubo mylisz i widzę ,że jesteś nie doinformowany .Nazywasz go dziadkiem ,a chciał bym Cię zobaczyć ,jak Ty będziesz wyglądał w jego wieku ,a tym bardziej sprawny będziesz .Na temat Eugeniusza był obszerny artykuł na internecie i między innymi było napisane ,że przekazał spore gospodarstwo synowi bodaj 100ha .Był też wójtem i bardzo się udziela w różnych organizacjach .To jest zacny człowiek i obyty w świecie .Życzył bym sobie ,żeby co nie którzy, chociaż w połowie dorównywali  tak zacnej i uprzejmej  osobie ,co można zobaczyć w RSZ .Pozdrawiam .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Mi też się Eugeniusz podoba bo jest naturalny.Jasiek mógł być syna bo widać że już używany ale rozrzutnik to na 100 % bo się świecił jak psu wiadomo co  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polo95    37

W jednym z pierwszych odcinków wpadł mi w oko model jaśka-6220 więc min. te 10 lat ma i swoje pewnie już wypracował

Edytowano przez polo95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

Przecież ten rozrzutnik sponsor programu postawił na podwórku żeby go zareklamować i najpewniej zabrali po programie, lokowanie produktu. Tak jak Rafał kilka kartonów składał i specjalnie eksponowali na kamerach co w nich było pakowane. Czy też u Ani akcje z przecinaniem drewna sprzętem firmy sponsorującej program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

Merkoo

Ale Ty się podniecasz
Przecież nie musisz zauważać tych reklam
Widziałeś czym cięli drzewo a pamiętasz o czym wtedy rozmawiali?

U dziadka stał rozrzutnik na podwórku i się babcie wyginaly przy nim

Ale równie dobrze mógłbyć to styropianowy dinozaur i też by się wyginaly
Ważne że dziadek miał okazję trochę się rozerwać i porozmawiać

Co Ty masz 10 lat ze tak reklamy dzialaja na Ciebie
Widzisz lego i już mamie żyć nie dajesz

Grzegorz napewno coś na tym programie zyskał-może więcej jak zapas środka na cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
newagro    7

Podniecacie się tymi reklamami, a na początku i na końcu jak byk jest napisane, że "program zawiera lokowanie produktu". A to że nie udolnie jest to wkomponowane w program to już inna bajka. Wszystko musi na siebie zarabiać więc reklamy są i będą, a w następnej edycji pewnie będzie ich jeszcze więcej.


Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Merkoo

 

Ale Ty się podniecasz

Przecież nie musisz zauważać tych reklam

Widziałeś czym cięli drzewo a pamiętasz o czym wtedy rozmawiali? 

 

Nikt nie pamięta, bo nie o to chodzi twórcom programu. W zamyśle twórców chodzi o pokazanie rolnikom jak najwięcej reklam sprzętu, więc siłą rzeczy nie istotne jest o czym oni tam rozmawiają. A ludzie z miasta i tak nie są zainteresowani tym sprzętem rolniczym, więc tym bardziej dialogi uczestników nie są dla nich istotne podobnie jak cały program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krs    4

A powie mi ktoś co się dzieje z Pawłem i Natalią z pierwszej edycji? Są razem?


Sadownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

A powie mi ktoś co się dzieje z Pawłem i Natalią z pierwszej edycji? Są razem?

 

Rozstali się, podobno na początku tego roku. Ponoć sama Natalia to napisała na profilu Adama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj