kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RafaKdziela    443

Koledzy ja miałem dwie narzeczone ,to wiem jak ten chleb się je .W każdym razie  ,co będę wiele mówił .Dziewczyna jest wspaniała mi też niczego nie brakuje i chcemy razem budować nasze szczęście .Ja mam swoją jedną złotą zasadę ,jak ktoś mi kłamie prosto w oczy ,to nie ważne kim jest może już się pakować .Tak było do tej pory .A teraz mam nadzieję ,że będzie inaczej ,Szczegółów nie zdradzam .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie a może to miłość od pierwszego wejrzenia morze to właśnie to skąd mamy wiedzieć hm, moi dziadkowie po miesiącu od poznania pobrali się i 59 lat razem, w każdym razie ja życzę szczęścia i wytrwałości w postanowienach i uczuciach w końcu nie wszyscy chyba tacy są że w jednej chwili mówią kocham a w drugiej spadaj na drzewo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Powiem wam ,że to był czysty przypadek ,że spotkałem tak wspaniałą dziewczynę .Znamy się ledwo kilka dni ,ale to są wspaniałe chwile i oboje wiemy ,że nie zmarnujemy tej szansy .Z obojga stron padły już wielkie słowa ,tak więc szykujcie prezenty ;)

 

Gratuluję, że się udało :) Czasami człowiek ma szczęście i po kilku minutach rozmowy wie że trafił ta "tą właściwą osobę". Czasami życie płata nam takie figle, ale niektórzy koledzy nie potrafią tego zrozumieć :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

niektórzy koledzy może nie żyją marzeniami i są realistami, w tych czasach miłość od pierwszego wejrzenia i późniejsze szczęśliwe życie to raczej już bajka z 1001 nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

@daremw dobrze napisał, takie słowa po kilku dniach znajomości, a za miesiąc będziesz mówił po co mi to było, choć oczywiście szczęścia życzę na nowej drodze życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dareczku bo bywa tak że niektórzy wiedzą co chcą od życia, i jeżeli trafią na coś to im pasuje, a niektórzy kręcą noskiem cały czas, hm może wiesz trzeba zaczać bujać w obłokach ja tam polecam fajne uczucie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ja wiem czego chcę, mam swoje marzenia ale... marzenia wolę pozostawić w sferze złudzeń i mimo wszystko zachować trochę zdrowego rozsądku chociaż nie zaprzeczę że czasami jest to trudne. podam może na przykład mój wczorajszy wyjazd na mazury, potem w nocy impreza też tam, poznałem dwie dziewczyny koledze bardzo obie się spodobały, jednak gdy mu zwróciłem uwagę na kilka szczegółów w ich zachowaniu... jego zapał ostygł momentalnie. dodam że kolega to taki kochaś który zauracza się (celowo nie używam słowa zakochuje) szybko i pomija wiele szczegółów które bardzo szybko okazują się istotne, a ja na chłodno analizuję o ile jest to możliwe i jestem zdania że lepiej zostać do końca życia samemu niż wybrać nieodpowiednio i w sumie w końcu też zostać samemu (jeśli nie dosłownie to w przenośni) a w dodatku przeżyć wiele rozczarowań i popsuć sobie nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

 

daremw No kolego widzę jesteś znawcą kobiet i prześwietlasz je na wylot .Pogratulować .Ja wolę popełnić błąd i mimo wszystko być z wyjątkową osobą .Oczywiście błąd nazywam samo to ,że chcę ,bo kolega daremw szuka ideału .Co by nie pisać ,to zawsze coś może nie pasować .Znam świetny kawał przy okazji ,ale to tyko na priv ;) .

 


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

nie, ja nie szukam ideału a osoby z którą będzie dało się żyć w przyszłości, po dłuższej rozmowie w pewnej części da się człowieka ocenić ale też po tym jak się zachowuje w moim towarzystwie (co mówi a co robi). nie uważam się za znawcę kobiet ale ogólnie jestem w stanie mniej więcej ocenić człowieka (podkreślam że nie w 100%). nie chodzi też o to żeby wszystko pasowało ale o to aby podstawowe cechy, zachowania według jakiegoś wzorca i odpowiadały i nie dyskredytowały osoby w moich oczach. kolega najlepszy też zawsze się dziwi jak to jest że spotyka jakąś dziewczynę (ja wprost mu mówię co myślę) i zzaczyna się z nią spotykać częściej a po jakimś czasie okazuje się z reguły że miałem rację- nie jest to jakiś jednostkowy przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

przy zauroczeniu właśnie trzeba najbardziej zwracać uwagę na szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol1221    1

@daremw 

 

No prawda ale wiesz jak to jest z zakochaniem sam wiem to na swoim przykładzie.Nie można się poddawać trzeba iśc do przodu a nie cofać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmaniak    3

karol1221 co masz na myśli nie poddawać się, bo nie bardzo rozumiem?

 

A ja przestałem się zauraczać dziewczynami, bo prawdę mówiąc nie ma odrazu czym, nie wyjdą w pierwszej rozmowie jej super hiper mega cechy charakteru a wygląd dziewczyny nieważne jakby była piękna to i tak sprawa nie najważniejsza

Edytowano przez ursusmaniak

"Humor ala Monthy Python"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

przy zauroczeniu właśnie trzeba najbardziej zwracać uwagę na szczegóły......To znaczy jakie ?.


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

takie które mogły by dyskredytować daną osobę przy ewentualnym dalszym życiu, jakie to? sam sobie powinieneś odpowiedzieć bo każdy czego innego oczekuje od drugiej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

przy zauroczeniu właśnie trzeba najbardziej zwracać uwagę na szczegóły......To znaczy jakie ?.

 

Powiem ci jako kobieta że na zachowanie na pewno. Jeśli dziewczyna jest mało kulturalna (ciągle przeklina, żuje ciągle gume, pokazuje swoją "łatwość", jara się twoim samochodem, i zbytnio się do ciebie zaleca, opowiada jak to się nie napiła na ostatniej imprezie albo że jej "kolo lubi dać komuś po twarzy" itp) uciekaj. Albo leci na kasę albo jest dziewczyną na jedną noc. Wygląd? Każdy ma swój gust. Ale typ pustej, solarnej blachary prawie nikomu się nie podoba. Moim zdaniem facet powinien jeszcze uciekać  gdy spotyka się kilka tygodni z dziewczyną a ona zawsze jest zawsze idealnie zrobiona (makijaż, fryzura, ubrania dobierane cały dzień). Często zdarza się że mężczyzna zobaczy taką bez makijażu i ucieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ate mówisz ucieka hm, na pierwszej randce byliśmy w pizzerii , moja dziewczyna miała makijaż ale nie przesadzony, kiedy umówiliśmy się na drugą randkę okazało się że moje szczęście miał wypadek w pracy, zapalił się gaz ale na wielkie szczęście nie wybuchł, i zamiast randki romantycznej nad rzeką była randka na ostrym dyżurze w szpitalu, moje szczęscie podpięte kablami do rąk ełno kroplówek i w ogóle ogólnie wiadomo jak człowiek wygląda, ale chwała stwórcy że oprócz poparzonej ręki i spalonych brwi nic się większego nie stało, także dziś po 3 mieś bycia razem śmiejemy się z tego że swoją ukochaną widziałem w każdym możliwym wydaniu. A z drugiej strony skoro wy widzicie zaraz że dziewczyna ma wady po 5 minutach rozmowy i w ogóle to radze zostawić rolnictwo a znaleźć robote w wywiadzie tam potrzebują takich ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kolego

zetorlublin7341 dobrze prawisz o tym wywiadzie ;) .Ja przy swojej dziewczynie widzę same plusy ona nie może się nadziwić ,że jestem na tak i to aż tak.Mamy ze sobą świetny kontakt i co weekend będziemy się spotykać .To nic ,że mieszkamy od siebie spory kawał drogi .Jak się chce to wszystko można :D Ps wspomniane dziewczyny przez koleżankę Ate omijam przez Warszawę ;)

I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

takich dziewczyn jest pełno i to w dodatku całkowicie nie muszą pasować do opisu Ate, nie muszą to być solarne tlenione blondyny, wprost przeciwnie, coraz częściej są to niby ciche spokojne dziewczyny (nie wytapetowane, nie wymuskane, na pozór na pierwszy rzut oka idealny materiał na żonę), z tym że stwarzają pozory na prawdę ułożonych i całkowicie normalnych dziewczyn . z tym że... często właśnie pozory mylą, sam to wiele razy przerabiałem...  o dziwo takie niby blond blachary ciężej zaciągnąć do łóżka niż taką (niby) spokojną miłą dziewczynę, oczywiście nie jest to żadna regułą a jedynie przykład.  jak popatrzę na swojego kumpla na imprezach to się tyle napatrzyłem że normalnie książkę tylko napisać :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

to napisz takowa ksiązke jak rozpoznac czy dziewczyna jest ok czy sie kamufluje


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dareczku skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj