kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ten serial to sie jakas komedia robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert25a2    2

Wiadomo Adam już zamiast być rolnikiem został Twórcą piosenek discopolo...  sława mu do głowy uderzyła a Pani Ania silna kobieta której jest potrzebny dobry męźczyzna  a ten Eugeniusz troche za stary ale każdy przeciez może przystąpić  Prawda chyba ten Eugeniusz jest wójtem gminy Słubice powiat Płocki lub podobny wiem bo mieszkam w  okolicach Płocka :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrCzesio123    3

kurki i świnki to jeszcze nie rolnik jak Adam.. :) Ania nawet fajna pozytywna tylko to c 330 na 20ha plus 4 ha stawów to chyba za mało pewnie jeszcze coś ma ;) 

Ten Eugeniusz to  tylko na kasę z programu polecił jak z 1 sezonu pan Stanisław taki jak Eugeniusz  już i tak dużo życia nie ma jeszcze jak by coś się w nocy przydarzyło z kobietą to by mu pikawa stanęła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

oglądałem z rodziną i niajbardziej zaskoczył nas taki młody 27 letni chłopak(po co,dlaczego,czyżby nowa gwiazda śor) A ja zapamiętałem tylko Anie, no ale niestety żadnego wrażenia na mnie nie zrobiła, taka silna niezależna kobieta ;)

biała pochwal się do którego będziesz pisała?

 

Gwiazda jak gwiazda ale ile ludzi zajedzie do ich punktu aby zobaczyć z ciekawości jak to wygląda, a może nawet porozmawiać nie mówiąc o załapaniu się na moment do TV.

 

Uważam że wiek 27 lat to nie jest wiek w którym aby kogoś znaleźć łapać się takich metod (ale każdy ma swoje zdanie).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubert25a2    2

prawda kazdy może przyłączyć sie do Rolnik Szuka żony a  jak ma sie 27 lat to można sobie coś znaleść w  swoim rejonie to nie boli ale moze innego wyjścia nie było  ale fajnie sie zapowiada nowa seria programu żeby nie było jak w poprzedniej że Paweł tylko Miał swoją Jedyną niech teraz przynajmniej połowa coś znajdzie :D takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

może ten co ma 27 lat to ma takie wymagania że żadna dziewczyna z okolicy nie spełnia, widać gospodarka rozwinięta, i jeszcze ten punkt ze ŚOR, to pewnie i biednej nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

a mnie się wydaję, że większość kolesi poszła tam dla sławy i chęci zaistnienie w tv, prasie i reklamie....bo jeśli gospodarz około 100 ha nie mógł znaleźć dziewczyny w okolicy to na bank nie weźmie laski znikąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesley    0

Anka Michalska mieszka w miejscowości Zalesie koło Skierniewic .Z tego co wiem była conajmniej w  trzech  związkach więc nie była szczera w programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonek98    2650

Z tą Anką to facet może mieć ciężko bo sama wszystko prowadzi i by pewnie chciała żeby był pod jej butem a jak trafi na takiego co nie da sobie w kaszę dmuchać to będą kłótnie itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesley    0

Z tymi 20 hektarami to też ściema i że sama to prowadzi.Poza tym znam troszkejej przeszłośc,trzymała faceta jak miał kase a jak sie skończyła to kopa w d,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

ja tam jej nie znam, nie wnikam w to co ktoś mówi ale osobiście moje wrażenie kiepskie odnośnie niej, coś mi tam nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1379

Anka Michalska mieszka w miejscowości Zalesie koło Skierniewic .Z tego co wiem była conajmniej w  trzech  związkach więc nie była szczera w programie.

 

Wiesz, historyjka jest dostosowana do tego, żeby ładnie wyglądała w telewizji, normalka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy by chcieli do programu chłopaka który ma kredyty i czy by jakaś napisała d niego jak by sie przyznał ile w rzeczywistości ma bo to wszystko ładnie wygląda a na kącie wiadomo może być wir :lol:  pokazują wszystko najlepsze co mają a jak potem wychodzi jak jest w rzeczywistości że kredyt kredytem się pogania i rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

a wiecie ze tak naprawde Adam jest ochroniarzem a nie rolnikiem

 

Adam z poprzedniej edycji ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

ciekawi mnie czy by chcieli do programu chłopaka który ma kredyty i czy by jakaś napisała d niego jak by sie przyznał ile w rzeczywistości ma bo to wszystko ładnie wygląda a na kącie wiadomo może być wir :lol:  pokazują wszystko najlepsze co mają a jak potem wychodzi jak jest w rzeczywistości że kredyt kredytem się pogania i rozczarowanie

Chcieli, chcieli Paweł z pierwszej edycji ma kredytów, a kredytów. Wiadomo o tym z zeznań majątkowych jakie musiał złożyć zostając braniewskim radnym.

Temat był tu omawiany na Agro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

a mnie się wydaję, że większość kolesi poszła tam dla sławy i chęci zaistnienie w tv, prasie i reklamie....bo jeśli gospodarz około 100 ha nie mógł znaleźć dziewczyny w okolicy to na bank nie weźmie laski znikąd....

a moim zdaniem wiekszemu jest gorzej znaleść, bo jak ktoś ma 5ha i etacik ze pewna kaska co miesiac i czas na impreski to znajdzie a jak ktos ma 100 to musi za..... w polu i nie bardzo ma czas, a jak jakas widzi ile on robi i ze nie jest na kazde jej "wezwanie" to go olewa, prawda znajda sie takie co leca tylko na kase ale kto rozsadny taka chce?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Znam z widzenia kolesia ,co ma 450 ha i nie w głowie jemu randki ,bo ma pracy ogrom ,ale ma wielkie maszyny ciągniki za wiele kasy Jd ,co często w nich śpi na polu ;) .


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Koledzy kto chce to znajdzie niezależnie czy ma 5 ha czy 450 ha, bo nie jedni wybierają kasę a inni założenie rodziny.

 

Niekiedy brak odpowiedniej organizacji aby znaleźć czas na przyjemności, znajomy na polew wyjeżdża o 8 a o 10 już dzwoni do syna aby dowiózł mu paliwa bo mu nie starczy w domu zatankowanie kilka minut zaś w terenie plus dowiezienie to pewnie i z godzinka się zejdzie ( i dopiero wtedy że nie ma czasu na nic).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Wiesz, historyjka jest dostosowana do tego, żeby ładnie wyglądała w telewizji, normalka :D

to jest bardziej paradokument niż reality show

 i być może dlatego takie rozbieżności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj