kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
STANK    15

czy adam oszukał anie ?

ja myślę że się po prostu nie zakochał  się w ance i nie widział że  będzie  z tego  wyboru związek a scenariusz był taki że musiał kogoś wybrać skoro wziął udział w programie  , może nie chciał jej dalej robić nadziei że coś z tego będzie dlatego się wycofał , ania pytała nie wiesz czy nie chcesz adam odpowiedział że wiem wiem  , więc wtedy już wiedział że jednak nie , lub sodówka uderzyła mu do głowy zrobił się popularny , w którymś artykule było napisane że dalej szuka kandydatki bo po programie dostaje dużo listów od kobiet , więc wszystko było by jasne , a ania wcale na tym gorzej nie wyszła bo przyznała że poznała kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie mączne produkty, tylko przetworzone a to różnica jest sam na płatkach owsianych schudłem i to znacznie, a cukier biały i przetworzone produkty powodują otyłość, widać adam jeżdzi na pokazy jako facet model jak nie należy się odżywiać ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

No Adam jakoś do tej branży nie pasuje, chyba że jest zatrudniony na stanowisku o którym pisze zetorlublin :D :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Trzeba spytać @mapo - weź Ty się spytaj, bo ja wolę, żeby mi nie odpowiadała.....;-)

Hahahaha....

 

Mapo, Biedroneczka prosiła mnie bym zapytał czemu edytowałaś swój post? bo Ona woli żebyś jej osobiście nie odpowiadała, Masz kontaktować się przeze mnie.     :P    

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: Ale który post? A ty dlaczego edytujesz swoje posty? Tobie wolno a mnie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

To duży okaz śmieciowego żarcia z McDonalds. Ile na oko mu dajecie przy jego wzroście myślę że ze 160 leciutko chociaż smalec nie waży tyle co mięso :P

Edytowano przez szaman1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korsarz1: Ale który post? A ty dlaczego edytujesz swoje posty? Tobie wolno a mnie nie?

 

Ależ wolno, chodzi o ten gdzie był wpis że Adam nie może zapomnieć o Edycie Górniak.       :P   

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: to miała być taka podpucha, ale stwierdziłam, że mogłaby być niezrozumiana, no i jak widać nie myliłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Było w necie o jego wielkim problemie z wagą, że się schylać nie może. Twierdzi, że ma 120kg.  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  to moja pierwsza reakcja. Koleś ma 2m i 100kg to byłaby jego normalna waga odpowiednia do tego wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korsarz1: to miała być taka podpucha, ale stwierdziłam, że mogłaby być niezrozumiana, no i jak widać nie myliłam się.

 

Biedroneczko, nie zrozumieliśmy mapo     :P  jednak co miastowa to miastowa, nie to co my wsiuny.      :P       :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja to zrozumiałem tak że to Ty nie doczytałaś O JAKIEGO KRAŚKO chodziło, tylko wstawiłaś LINK, a że się skapnęłaś lub zauważyłaś że był mój post, no to szybko trzeba się z tego wykręcić       :P   no ale zawsze musi być na Twoim        :D

Oj Biedroneczka raczej nie będzie zadowolona z Twojego toku myślenia.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

daje mu lekko około 140kg, sam mam 192cm wzrostu a ważyłem 127 a brzuch miałem mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: jak mogłam zauważyć twój post, skoro edycja była w tej samej minucie? Pomyśl trochę...

A post edytowałam, bo doszłam do wniosku, że ktoś mógłby pomyśleć, że ja naprawdę tak myślę. No i się nie pomyliłam.

A zdanie biedroneczki guzik mnie obchodzi, podobnie jak i twoje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No jesteśmy już przy brzuchu Adama, teraz to już pójdzie z górki, tylko patrzeć jak pojawi się post z linkiem do jego fiutka.     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    416

Ciekawe czy któryś z uczestników programu ma tutaj konto i czy śledzi ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

dominic: to biedroneczka rywalizuje, nie ja. Najwyraźniej nie pasuje jej mój pobyt tutaj, ale mam to gdzieś.

 

A ty Korsarz1, jak zwykle sprowadzasz temat do jednego. Weź umów się z biedroneczką, bo zdaje się, że nadajecie na tych samych falach, a chyba obojgu wam brakuje rozładowania napięcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Było w necie o jego wielkim problemie z wagą, że się schylać nie może. Twierdzi, że ma 120kg.  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  to moja pierwsza reakcja. Koleś ma 2m i 100kg to byłaby jego normalna waga odpowiednia do tego wzrostu.

 

 120 to on miał w podstawówce. Chłop śląski w d*pie szeroki a w barach wąski :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominic    33

dominic: to biedroneczka rywalizuje, nie ja. Najwyraźniej nie pasuje jej mój pobyt tutaj, ale mam to gdzieś.

 

A ty Korsarz1, jak zwykle sprowadzasz temat do jednego. Weź umów się z biedroneczką, bo zdaje się, że nadajecie na tych samych falach, a chyba obojgu wam brakuje rozładowania napięcia...

 

Że tak powiem, mam podobne odczucie. 


c 330
4011
mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dominic: to biedroneczka rywalizuje, nie ja. Najwyraźniej nie pasuje jej mój pobyt tutaj, ale mam to gdzieś.

 

A ty Korsarz1, jak zwykle sprowadzasz temat do jednego. Weź umów się z biedroneczką, bo zdaje się, że nadajecie na tych samych falach, a chyba obojgu wam brakuje rozładowania napięcia...

 

No teraz zachowujesz się wypisz wymaluj jak Ula.          :P         :lol:   Jak jutro mi się dyszel wygnie to coś sobie pomyślę o Tobie.       :P

 

 

Że tak powiem, mam podobne odczucie.

Dominic, też chyba musisz rozładować napięcie z mapo.          :lol:

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: do zachowania Uli to mi jeszcze daleko, to raczej biedroneczka zachowuje się jak ona.

Ja się nie zachowuję, jakbym miała PSM, w przeciwieństwie do biedroneczki, więc niepotrzebne mi jakiekolwiek rozładowanie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

No jesteśmy już przy brzuchu Adama, teraz to już pójdzie z górki, tylko patrzeć jak pojawi się post z linkiem do jego fiutka.     :P

 

  dobry gospodarz trzyma konia pod dachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korsarz1: do zachowania Uli to mi jeszcze daleko, to raczej biedroneczka zachowuje się jak ona.

Ja się nie zachowuję, jakbym miała PSM, w przeciwieństwie do biedroneczki, więc niepotrzebne mi jakiekolwiek rozładowanie.

Akurat, jakby zaczął majstrować przy Twoim zapalniku,        :P     to byś eksplodowała jak torpeda.         :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj