kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mapo    7

oniak: to może wypowiesz się na temat "Rolnik szuka żony", bo trochę zeszliśmy z tematu...

Może to i lepiej, że nie masz wiedzy, by wypowiadać się na temat mojej urody, której tak naprawdę nie mam. Przeciętna ze mnie kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

@KORSARZ1, uważaj koleżanka nowa to na żartach nie zna się Twoich,albo nie potrafi sama z siebie żartować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

wozak: potrafię z siebie żartować, ale Korsarz1 ma bardzo specyficzne poczucie humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

oniak: to może wypowiesz się na temat "Rolnik szuka żony", bo trochę zeszliśmy z tematu...

Może to i lepiej, że nie masz wiedzy, by wypowiadać się na temat mojej urody, której tak naprawdę nie mam. Przeciętna ze mnie kobieta.

już trochę się wypowiadałem...

a co do Ciebie to po prostu chciałem dołączyć do aktualnej dyskusji .. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Tak to już jest,każdy inaczej myśli,inaczej byśmy nie mieli z kim pisać bo byś znała odpowiedż a tak to i zaskoczenie oraz czasami dziwne poczucie humoru...wrzuć na luz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

wozak: spięta nie jestem, więc nie muszę wrzucać na luz, wypowiedzi Korsarza przyjmuję z przymrużeniem oka, a moje oburzenie nie było na poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@KORSARZ1, uważaj koleżanka nowa to na żartach nie zna się Twoich,albo nie potrafi sama z siebie żartować

 

No faktycznie się nie zna     :P    ale ja lubię jak Ona się złości           :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

No faktycznie się nie zna     :P    ale ja lubię jak Ona się złości           :lol:

 

coś bym napisał i zażartował ale znów powiecie że nie na temat, albo że ktoś się obraża bo mamy różne poczucie humoru :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Korsarz1: w którym miejscu złościłam się tak naprawdę? Przecież to było udawane oburzenie.

Uwierz mi, że gdybyś mnie rozzłościł, to inaczej byśmy rozmawiali.


Zbyt wiele sobie przypisujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wozak    2

Ale chcesz tu dominować i  by Twoje słowo było ostatnie,

Edytowano przez wozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1370

Cumple, nie wszyscy chcą to czytać i scrollować jak opętani żeby znaleźć coś na temat. Plumkajcie sobie via priv ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

wozak: przypisujesz mi coś, czego nie robię. Ja dominuję? W którym miejscu? Weź wyluzuj. A co do ostatniego zdania, to chyba każdy chce je mieć, więc ja także :P

 

oniak: co z tym żartem? chętnie się pośmiejemy.

 

jajonasz: masz rację, odbiegliśmy od tematu wątku i trochę go zaśmieciliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Korsarz1: w którym miejscu złościłam się tak naprawdę? Przecież to było udawane oburzenie.

Uwierz mi, że gdybyś mnie rozzłościł, to inaczej byśmy rozmawiali.

Zbyt wiele sobie przypisujesz :P

 

Już zaczynam się trząść      :lol:   to lepiej się nie rozzłaszczaj , bo ja Ci też nie odpuszczę     :P

Przypisuję sobie tylko to że chyba mnie lubisz      :P

A ja już myślałem że zakończyliśmy pisać te pierdoły na temat, chyba tylko chcą to czytać uczestnicy tego programu z nadzieją że zmienimy o nich zdanie. Ja bym na ich miejscu nie liczył na to zbyt szybko.

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oniak    404

 

 

oniak: co z tym żartem? chętnie się pośmiejemy.

 

 

wyślę Ci na pw . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Korsarz no pewnie że bym kupił kwiaty ale nie wiem gdzie je dostarczyć bo koleżanka strasznie tajemnicza i nie mówi gdzie mieszka ;)

Co do pierścionka to nie tak szybko, najpierw muszę coś o koleżance wiedzieć a jak na razie widziałem tylko prawy profil (no i kotka)

Lepiej wszystko dwa razy przemyśleć bo inaczej wyjdzie tak jak u Grześka czy Adama z ,,Rolnik Szuka Żony" :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7
Korsarz1: już ci napisałam, zbyt wiele sobie przypisujesz :P Jak mogę lubić kogoś, kogo nie znam? Ale muszę przyznać, że lubię się droczyć.

 

darek3: masz rację, lepiej nie kupować kota w worku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

No lepiej nie, bo później trzeba będzie narzekać że urok został rzucony i ciągnik się zepsół :lol:

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

darek3: no dokładnie. Ale ten urok bardziej przypisałabym Urszuli, a nie Ewie...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

@mapo - nic do Ciebie nie mam i bez urazy , ale daj sobie może czasem na wstrzymanie;-) Dajesz do zrozumienia w swoich postach, że masz jakieś kompleksy, m. in. że nie czujesz się ładna, że być może zmarszczki, że przeciętną kobietą, a z każdym spierasz się o byle co, Twoje musi być zawsze na wierzchu, i musisz zawsze mieć ostatnie zdanie. Uwierz mi , że pokora w dzisiejszych czasach to bardzo pożądana cecha. Nawet mieć rację, to jest bardzo niewiele, bo nawet stary bezczynny zegar dwa razy na dobę ma rację.Nie bronię Ci pisać, ale jak każda strona zawiera połowę albo więcej Twoich postów ? Boję się, że jak niedługo otworzę lodówkę, to one też tam będą...Nie mówię tu o dygresjach od tematu głównego, bo każdemu się to zdarza, również mnie, ale o jazgotaniu na byle jaki temat , byleby tylko coś powiedzieć - wiem, że to teraz jest w modzie. Pewne rzeczy może powiedz na prv, jak już musisz się nieraz wg siebie wykazać. Mimo wszystko bez urazy .....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

A ja Ci powiem że wcale w te uroki nie wierze, po prostu taki zbieg okoliczności i tyle a on zaraz że urok na niego został rzucony.

Co do dziewczyn fakt że Ula ma taki charakter dość konfliktowy i na pewno Grzesiek nie miał by nic do powiedzenia gdyby się z nią związał, a z Ewą też musiało być coś na rzeczy bo się nieźle pokłócili że nawet w oczy sobie nie potrafili spojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Lepiej wszystko dwa razy przemyśleć bo inaczej wyjdzie tak jak u Grześka czy Adama z ,,Rolnik Szuka Żony" :lol: :lol: :lol:

I sęk w tym że za dużo myśleli głową a nie inną częścią ciała      :P

 

masz rację, lepiej nie kupować kota w worku ;)

A może lepiej nic nie zmieniać skoro jest dobrze?      :lol:

 

 

Ula ma taki charakter dość konfliktowy i na pewno Grzesiek nie miał by nic do powiedzenia gdyby się z nią związał,

Taka d*pa jak on to na pewno nie.

 

 

Mimo wszystko bez urazy .....;-)

Ta zniewaga krwi wymaga      :lol:   sorry biedroneczka, ale wątpię czy to obędzie się bez urazy, zwłaszcza między kobietami     :P      :D

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

biedroneczka: dlaczego miałabym się czuć urażona? Wyraziłaś tylko swoje zdanie. Pisząc, że jestem przeciętna, tylko stopowałam tutejszych mężczyzn. O zmarszczkach pisałam ogólnie. Spieram się, bo jak już napisałam, lubię się droczyć. To, że lubię mieć ostatnie zdanie, wcale nie znaczy, że nie mam pokory, ale masz rację, trochę za często zaczęłam się tu udzielać i chyba pora to zmienić. Nie bój się, w lodówce mnie nie znajdziesz ;)

 

RafaKdziela: aż tak mi się nie nudzi, przecież cały dzień się tutaj się nie wypowiadam, tylko popołudniami ;)

Edytowano przez mapo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie no ja też mogę sobie iść      :P   najlepiej wszyscy sobie idźmy.        :D

Do cholery, piszemy chyba by pogadać sobie no nie? czy ten temat to ma być jakieś sprawozdanie czy archiwum na temat tego kiczowatego programu dla potomnych?sorry program w założeniu może i dobry, z jednym wyjątkiem, aktorzy byli do d*py.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj