kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

O jakim małżeństwie mowa? Znają się ile, raptem 4 msc i ślub? Nikt chyba po tak krótkiej znajomości nie zawiera małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Myślałam na poczatku, że choć ten program telewizyjny będzie trochę inny. W gruncie rzeczy niczym się nie różni od Idola, Fabryki Gwiazd, Big Brother, Mam Talent, Must Be The Music, Kto Poślubi..., The Voice Of... itp - chodzi o podniesienie trochę oglądalności, a dla uczestników 5 min za brzebłysk, bo potem już nigdzie o nich nie słychać. Nikt się z nikim nie liczy. Szkoda mi mojego cennego czasu, w którym to oglądałam. Reżyserowany czy nie - dla mnie to dno, muł i wodorosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetzetor    2

TVP zarabia ogromne pieniądze na tych rolnikach i ich wybrankach a nie da im w zamian miłości. Zobaczmy za pół roku ile tych par będzie razem. Pewnie zero  :(

Oczywiście rolnikom i ich wybramkom również powiini za ten udział zapłacić min. 10 000 PLN za odcinek. Jeszcze chłopy mogli sobie wybrać ale Kobitki były wybierane jak trochę na islamskim targu. choć zgodziły się na to.

 

Miłości i żony tam nie znajdziesz. Prędzej i łatwiej pewnie wynegocjować kontrakt z 10 tys. za odcinek.


zgadzam się z Panią Biedroneczką. to reżyserka może nie taka jak w tych programach co Pani wymieniła bo z rolnikami tak sztucznie pewnie się nie da ale w 70% to reżyserka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetzetor    2

Ja chętnie poznam rolnika i urodzę mu parkę ;-)

Tylko kto mnie pokocha :)

Misia... Misia.... jest tylu Rolników samotnych, że będziesz jeszcze przebierać w ofertach  :wub:

 

A skąd pochodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Hmmm Mazowieckie,sady,w plecy ten rok,hehehe,no to musisz się bardzo starać,moze jednak II edycja programu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

Myślałam na poczatku, że choć ten program telewizyjny będzie trochę inny. W gruncie rzeczy niczym się nie różni od Idola, Fabryki Gwiazd, Big Brother, Mam Talent, Must Be The Music, Kto Poślubi..., The Voice Of... itp - chodzi o podniesienie trochę oglądalności, a dla uczestników 5 min za brzebłysk, bo potem już nigdzie o nich nie słychać. Nikt się z nikim nie liczy. Szkoda mi mojego cennego czasu, w którym to oglądałam. Reżyserowany czy nie - dla mnie to dno, muł i wodorosty.

biedroneczko ale zauważ, że ci ludzie to są w większości już praktycznie starzy kawalerowie oprócz Pawła i Grzesia(bonus w postaci dziecka) i z jakiegoś powodu znaleźli się w takiej, a nie innej sytuacji życiowej i ciężko będzie im to zmienić nawet z pomocą programu, coś tam może w nich po prostu nie gra i tyle lub te dziewczyny na prawdę im nie podpasowały- nie ma co tworzyć sensacji i thrillerów na ich temat; nie chcieli to nie, na pewno lepiej jest powiedzieć od razu prawdę niż grać w jakieś chore gierki jak i tak ma wszystko skończyć się jak na początku czyli na nie, a dołożyć tylko bagaż zbędnych emocji jest bez sensu; trzecia sprawa to to, że po 4 czy 5 miesiącach doprowadzić do małżeństwa bo tak bo program bo tak fajnie byłoby co najmniej chore i bezsensowne, zrozumcie ten program ma na celu wstępne poznanie ze sobą osób i danie im wolnej ręki, rzeczywistości- podobamy się sobie>lubimy>przyjaźnimy>kochamy bądź całkowicie odwrotnie to prawdziwe życie, a nie słodka bajeczka, jak ktoś tu liczył na wesela i oświadczyny na złotych koniach to się przeliczył bo nie taka jest idea tego programu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

zresztą kto przy zdrowych zmysłach chce się żenić/wychodzić za mąż po paru miesiącach znajomości

ja po trzech latach znajomości się żeniłem to ludzie gadali że krótko się znają itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Tome-dlaczego cytujesz jak potwierdzasz,wiekszość liczyła na coś ambitniejszego.Okazało się ze to taki skunks.Co odcinek to zatrąca złym zapachem.


:wacko: coś mału tu kawalerow i panien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia8728    1

Szczerze to dziś w pracy z koleżanką śmieliśmy się ze musimy się zgłosić, ale kto nas wybierze:) takimi atrakcyjnymi Paniami nie jesteśmy jak Panie w 1 edycji.... Chociaz tez jestem trochę emocjonalna osobą .... Fakt  w tym roku kiepska była cena jabłek ale wszystko teraz się normuje ... ale wiesz nie zawsze na polu muszą być jakbłka:) są jeszcze sliwki, gruszki czeresnie :)

 

a Ty skąd

Hmmm Mazowieckie,sady,w plecy ten rok,hehehe,no to musisz się bardzo starać,moze jednak II edycja programu?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

@zetzetor- poproszę bez Pani;-). . Zgadzam się, że ani miłości ani żony tu nikt nie znajdzie, bo tak naprawdę cel programu jest zgoła inny.... A ślub w tego typu programach już nawet był na żywo- i co z tego wyszło? To było bodajże w jednym z pierwszych " Barów ". @glicer - panny są, tylko trzeba się trochę rozejrzeć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Misia-jeju to prywatność ,a ona u mnie ma szacunek,nio ale już tutaj kiedyś za dużo napisałem :) hmmm lekka przekora,wiec spokojnie,truskawke tez lubie,konie lubie,gory lubie,pracke lubie,kobietki lubie,ojczyzne lubie itd...hehe,jak dużo ludzi tutaj,rolnik z plasteliny,daj mu problem a rozwiąze :D

 


Biedroneczka-pewnie tak,heh nawet mysle ze 1-100 może coś się udac,pewnie nawet odległość nie przeszkodzi,ba nawet,mozna się poszczypac,na forum :) 


biedroneczka-oj tam,troche optymizmu we mnie jest,1-100 może cos się udac :) ,nie wszyscy tutaj są cynicznymi bufonami lubzadufanymi narcyzami.Ty robisz swoje,ja robie swoje,nie płaczemy i to wszystkim polecam,hmm mimo ze wiem ze nieraz jest b. ciezko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Do wszystkich szukających drugiej połówki:

Wybaczcie mi to, co teraz napiszę, ale czy nie uważacie, że to forum to nienajlepsze miejsce na takie poszukiwania?

Przecież są inne portale stworzone specjalnie do tego celu. Wymienię je mając nadzieję, że moderatorzy nie będą mi mieli tego za złe...

http://www.agrobiz.pl/ilove/

http://www.razemnawsi.pl

http://poznajmysie.rolnicy.com

http://www.ogloszenia-rolnicze.rolnicy.com/component/option,com_classifieds/Itemid,4/searchadv,/catid,12/type,6/

Jeżeli miałabym kogoś szukać, to właśnie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28749

linki do innych forum nie są mile widziane, taka polityka firmy, wiec pewnie zostaną usunięte

a i mam taką prośbę, chcecie się poznać, spotkać, nawet pogadać przez neta, piszcie do siebie na PW, bo znów w temacie jest wiele postów nie na temat, bałagan się robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

bratrolnika: jak usuną, to trudno, a podałam te linki właśnie z powodu tych postów, o których sam piszesz, że są nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ja chętnie poznam rolnika i urodzę mu parkę ;-)

Tylko kto mnie pokocha :)

Więcej wiary w siebie jestes wspaniała dziewczyna, uwierz w to


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

A dziś w radiu mówili że "Rolnik szuka żony" - Paweł, wygrał wybory na radnego z dużą przewagą głosów.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

W RadioZet dokładnie. No wcale się nie dziwię, że wygrał wybory, ale zdziwiło mnie to, że powiedzieli iż znalazł też żonę, a chyba się nie chajtnęli. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

W TV dziś też coś nadmienili o nowej pracy (albo źle zrozumiałem) ?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLAWO1    4

Moim skromnym zdaniem to ze starego kawalera trudno zrobić materiał na męża ,i nie mówię tego ze złośliwości tylko z doświadczenia życiowego i obserwacji np. moich kolegów .Sąsiad mówi ,że jeśli chłopak nie załozy rodziny do ,,wieku chrystusowego,,to pózniej już może być  duży problem ,co pokazuje ten program w tv w dobitny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj