kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
anka1    1

A ja śmigam w sobote na weselisko.Hmmm diamentowe,tak abstrahując,z jedną kobitką 60 lat?Ale owy mój wujaszek ma taki klimacik w głowie ze gospodarstwo przepisał w wieku 90 lat.Na szczęście w moich zyłach ta krew nie płynie.Wspołczuje jednak tym którzy są niby na swoim a tatko cały czas aktywny w wpieprzaniu się

 

hmmmm o kurcze 90 lat i taki wigor to tylko współczuć jego kobiecie pod każdym względem :o :huh: :huh:

 

 

Odnośnie żniw to wiadomo jak jest pogoda to i się w niedziele kosi- bo przecież chleb z pola trzeba zebrać. Wiadomo wtedy czas gorący, a jak zapowiadają, że mają deszcze zejść to tym bardziej nie patrzy sie na obiadki bo nie ma czasu o tym pomyśleć ...ale gdzie wtedy wasze piękniejsze połówki ??? Nie przynoszą na pole koszyczka piknikowego i chłodnej popitki ??? A tak odnośnie chłodnej popitki- kiedyś to było takie coś jak podpiwek- kurczeee ale to było pycha . Była do tego specjalna taka baryłka i % to to nie miało i lało sie litrami a dla nas dzieciaków to pianka była mniammm  B)  B) 

Ech nie ma jak to żniwa...

 

ps.

@glicer : "Ich paliczki,rozumie ze cieszysz się ze nie uczestniczysz w tym programie :) ,nie to co u nas na forum.Tutaj to są widoki!!!"

 

   kolego glicer składam do AF reklamacje. Tyle wejść było, że sie galeria zawiesiła czy jak  ? Od wczoraj próbuje sie do niej dobrać :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Anka1-heh,ta babska ciekawość!Twa duszyczka bogata wiec uśmiechni się i cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie ,w końcu temat o ''rolnik szuka żony '' ,a nie o Twojej galerii czy tam jej braku . 

Co możesz zarzucić dziewczynom ? Nigdzie też nie napisałam ,że są święte krowy ,ale na pewno są bardziej dzisiejsze jak jegomość tu wspominany .  ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Hm ktoś tam powiedział że jak ktoś ma 20 ha to działkowiec jest hm ja się pytam kim ja jestem jak mam swojego 3,25, chyba się nawet na przydomowy ogródek nie łapę:) U nas też są gospodarstwa gdzie tyrają non stop, ale szału u nich nie widzę naprawdę chociaż niedaleko mnie sa okolice kalafiorowe, miejscowości w tym jedna na literkę T nie powiem odwalone domy super, trochę po kraju jeździłem ale jakim nieraz kosztem, pracy ponda wszelkie możliwoeści , eee do kitu z  takim życiem. Wiadomo robić nic też nie dobrzem sam nie ukrywam jak przyjdzie wiosna mam roboty oporowe, ale nie dramatyzuję i konczę normalnie prace, zwłłąszcza teraz udało mi się uszczknąć trochę tych dziadów z uni to się trochę z automatyzujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Heh,zwykłe dziwaczki.Może zauwazyłas przypadkiem jaka wielka wiez jest w ich domu!?


Meg5-oki,wiec czego utrzepiłaś się tego Grzecha?Podobał Ci się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dziwaczki ? Być może , ale nie wiesz też jacy są ich rodzice? W końcu to oni jako pierwsi mili wpływ na  psychikę dziewczyn .

 

 

Meg5-oki,wiec czego utrzepiłaś się tego Grzecha?Podobał Ci się?

Proszę inny zestaw pytań .  :rolleyes: A wiem ,że lubisz je zadawać .  ;)

 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Jeśli widze dziwaczke to nie proszę jej aby mnie poznała z rodzicami,tylko jej to mowie.A ze każdy tam skasował kase wiec jedni lepiej inni gorzej ale se tak grają

Meg5-a tak wg Ciebie kto w programie do siebie pasował?

Meg5-wpadne przez Ciebie w depresje,poklikajmy o myszkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Po ostatnim odcinku chyba już nikt .

Zobaczymy co przyniesie następna edycja ,bo jak to powiadają ''pierwsze śliwki robaczywki ''. 

 

 

Meg5-wpadne przez Ciebie w depresje,poklikajmy o myszkach

Hmm ,aż tak źle u Ciebie z myszkami ?

Wybacz ,ale muszę już iść ,obowiązki wzywają . 

 

PS: Jak to jest ,że co chwila coś dopisujesz do swojego posta ,a nie masz napisu ''edytowany ''? 

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

buhahaaaha,nie wiem ale to był początek programu,ja odcinkow nie oglądałem ale gdzies puścili urywek być może w formie reklamy.A tam patrze pulchne dziewczę,zalane łzami mowiące coś takiego-on pozałuje,ja bym go kochała  nie wybrał mnie itd.Heheehe załamka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Hm ktoś tam powiedział że jak ktoś ma 20 ha to działkowiec jest hm ja się pytam kim ja jestem jak mam swojego 3,25, chyba się nawet na przydomowy ogródek nie łapę :)

 

@zetorlublin czasami ten co ma 20 ha czegoś tam ma mniej pracy niż np. Ty skoro masz foliaki pełne róż

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Meg5-nie nudzi Cie to?Powiem tak,Ewunia kasiunia to świrnięte kobitki

 

Glicerku nie są świrnięte, to są dziewczyny z miasta i nie znają że tak powiem dnia codziennego na wsi, ale wszystkiego można się nauczyć, jedyny warunek to chęci.

 

 

Hm ktoś tam powiedział że jak ktoś ma 20 ha to działkowiec jest hm ja się pytam kim ja jestem jak mam swojego 3,25, chyba się nawet na przydomowy ogródek nie łapę :)

Zetorku ja to powiedziałem ale to było z lekką nutką ironii, bo ktoś zarzucał że Grześka ze 100-oma hektarami nazywamy kułakiem, także spoko, możesz mieć nawet 1 hektar, nic mi do tego.      :)

@biedroneczka, Wiesz co mówisz, pełen szacunek z mojej strony, z resztą Paniom typu Meg też nie można nic zarzucić .

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Każdy z nas w swym otoczeniu ma znajomych rolnikow(mających gospodarstwa)i mających zony z miasta.Raczej połączyło ich coś głębszego.Ci z mojego otoczenia dobrze się rozumieją,uzupełniaja itp.Niestety co do programu nie zgodze się.Zle dobrani bo nie było właściwych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

PS: Jak to jest ,że co chwila coś dopisujesz do swojego posta ,a nie masz napisu ''edytowany ''? 

Poszukaj w ustawieniach, bo jest lub była opcja wyświetl pasek edytowany czy coś w tym stylu podczas edycji posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ludzie ale ja się nie gniewam , mam mało pola ale ja więcej nie chce tyle mi wystarczy czasem aż zadość. Z tego areału plus tunele mam to co chcę, siostra też ma został jeszcze brat do postawienia i każde urządzone. Może i w folach mam pracę ale robię bez stresu nie na łapu capu mowy nie ma tak samo oprócz maja w niedzielę nigdy się nie pracuję, to cza na relaks:)

Każden robi jak chce jak mu się podoba i tyle jednego podnieca 1000 ha gospodarstwoa drugiego działeczka za domem, i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomparkiet    1

do anka 1 w niedzielę to się nic nie powinno robić ,takie przykazanie, dzień siódmy odpoczywać,a czy to żniwa czy sianokosy czy wykopki to nie ma różnicy,fakt mało mam u siebie koszenia ale dużo jeżdzę na usługi i raz kosiłem tylko w niedzielę bo sąsiadka z płaczem przyleciała ,to pojechałem i niemało mi kombajn rozerwali bo po 10 metrach siadł  ad tamtej pory niech się wali niech się pali a w niedziele klepię żonkę po tyłku ,wracając do tematu moja też była z miasta, nie miałem 100 ha i kilku dżonych a jakoś z chęcią przyszła i teraz nie wyobraża sobie życia w mieście a do wa-wy to tylko do arimr i na zakupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Zamieszczam coś, co było w wątku o tym samym tytule, ale na innym portalu (może kogoś to zainteresuje):

 

zapowiedź kolejnego odcinka

https://www.youtube.com/watch?v=oJptjo_9FfA

 

a tutaj wypowiada się znajoma Grzegorza na temat Ewy

https://www.facebook.com/rolnikszukazony?fref=ts

należy rozwinąć "Posty na stronę" i poszukać wypowiedź Mali Kol (to ta sama blondynka, która przy stole gratulowała Ewie, że została wybrana przez Grzegorza)

dla tych, którym nie chce się szukać:

 

"Do wszystkich hejtujących Grześka : nie znacie Ewy! Ostatnio będąc z Grzesiem i znajomymi na kolacji zadzwoniła do mnie rozhisteryzowana, rozwrzeszczana z bluzgami (!) i życzyła wszystkim po kolacji "raka żołądka". Dziewczyna jest cholernie labilna emocjonalnie. Raz "kocha",raz "nienawidzi" (szkoda tylko,że co 5 minut to zdanie się zmienia). Ktoś nie znający sprawy wypisuje bzdury (Ja będąc na planie i poza planem poznałam ją niestety z tej najgorszej strony i nie życzę nikomu takich płaczliwo-namolnych akcji, jakie Ewa odwala Grzegorzowi . LUDZIE - ZLITUJCIE SIĘ! TO TYLKO PROGRAM! NIKT NIKOMU NIE OBIECYWAŁ W KONTRAKCIE MIŁOŚCI, ANI MAŁŻEŃSTWA!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesowik    1

Dom strzecha kryty a JD na podwórku :D.

To się nazywa ochrona dziedzictwa kulturowego :D Wiesz ile chałup w Danii czy Holandii jest krytych strzechą. I jest to jedne z droższych pokryć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

Można było zauważyć, że Ewa czasami zachowuje się jakoś tak dziwnie. Zresztą prowadząca wspominała w jakimś wywiadzie, że korzystali z pomocy psychologa na planie, można się domyślać, że właśnie "u Grzegorza". Nie zapominajmy, że Grzegorz ma syna, w wychowaniu którego pewnie chciały uczestniczyć, a być może nie może - to nie wystarczający problem, potrzeba jeszcze więcej brać na głowę, kontynuując znajomość z osobą no powiedzmy oględnie nie 100% ? 

Myślę że ma teraz chłopak niezłą zagwozdkę jak się z tego wszystkiego wyplątać, szczególnie na oczach całej Polski. Ciekawe czy wysłał by zgłoszenie do programu jeszcze raz ?

Kiedyś słyszałem mądre zdanie, dotyczące tego względem czego należy oceniać gospodarza, mianowicie nie chodzi o to ile ma on hektarów, czy jakiej marki i mocy ciągnik, ale o to czy te hektary są utrzymane w dobrej kulturze rolnej, oraz o to w jakiej kondycji ma uprawy i hodowlę. Jeśli ktoś potrafi dobrze zagospodarować 1000 ha to chwał mu i sława, a jeśli ktoś inny nie potrafi tego zrobić na 10 ha - to pies mu mordę lizał.  

Do tego można dodać, że oczywiście nie żyje się po to by pracować, ale pracuje się po to żeby żyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Jeszcze napisz "Praca czyni wolnym" :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

To ja to zrobię...w oryginale  :D -"Arbeit macht frei"  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

wiesz ja nie pisałem, bo i tak łatke "świra" mam przyklejoną :)

dziękuję, że mnie wyręczyłeś :D


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj