kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dziewczyno, gdzie Ci do 'wazona" wejdzie bukiet, jeden tulipanek to tak.      :P

A był, był powód, żal d*pę sciskał by zaoszczędzić parę groszy.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

ech chłopaki bukiet kwiatków pachnących nie w przenośni :P do wazonu na ławe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Grzesiek przywiózł kwiatka dla dziewczyny tylko ona wazona nie chciała dać :D

 

Jak by uzbierał bukiet z całej wsi to chyba dziewczyna nie była by do końca zadowolona :D

Edytowano przez andrzej2110

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

No to nam nie grozi, bo jak temperatura się podnosi to uruchamia się chłodzenie i załącza się wtryskiwacz.          :P A ciekawe kto lubi wysoką temperaturę, te "UBRANKA"  to wymyśliły kobiety by nie zagasić w nich płomienia.      :lol:

 

 

 

noooo z tymi ubrankami to lepiej uważać i nie przesadzać bo czasami chłodzenie może sie uruchomić zbyt szybko :P :P :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

się włączy chłodzenie sprzęt się wychłodzi i zaraz dalej może się znowu grzać :D

 

Dobrze że z kwiatami nie mam problemu, wchodzę do folii, i już jest całe naręcze kolorowych róż ;)

Edytowano przez zetorlublin7341

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

To swój wazon tez trzeba przynieść?

 

Wazon ma dziewczyna a ty kwiatka przywozisz. Cały w tym ambaraz aby kwiatka włożyć do wazona zanim zwiędnie :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Znaczy Koleżanka preferuje bez Ubranka?     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Dobranoc , niech wam sie przyśnią bukiety , kwiatki,myszki ... i co tam jeszcze :)

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piteriiv    82

korsarz1 - jak byś musiał zap....ać jak ja to nie siedział byś o 10 rano na kompie tylko w pocie czoła byś hulał w oborze a co do fizjologi tylko buraki (nie obrażając roślin)  jedzą co popadnie i s... ją gdzie popadnie ja jadam śniadanie i jak dobrze pójdzie to kolacje do syta i tak przez całe żniwa (120 godz młocki w polu) spróbuj to przekonasz sie jak to jest!!!!!!! i dopiero wypowiadaj sie na temat polskiej wsi i ludzi tam mieszkających

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolas29    449

Dobranoc , niech wam sie przyśnią bukiety , kwiatki,myszki ... i co tam jeszcze :mellow:

 

myszki to czasem mi sie snia ale takie jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

jak kto chytry to zapierdziela,normalni rolnicy to najmują kombajnistę,ale jak komu ciągle mało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Słuchaj gówniarzu, bo dla mnie to ty jesteś gówniarz, a gówniarz nie ma o niczym zielonego pojęcia baranie jeden, ty jeszcze gówno w życiu widziałeś a zabierasz głos.          ;[

 

Nie wiem ile masz lat ja jestem młody ale po Twoich wypowiedziach widze że psychicznie jeszcze zostałeś w gimnazjum rzucasz sie do wszystkich jak nie powiem co w klozecie. Jeśli nie umiesz porozmawiać z ludźmi to siedź w domu albo sie na leczenie oddaj bo innego wyjścia nie widze. Tylko sie ze wszystkimi wykłócasz i krytykujesz po cholere sie wogóle odzywasz jak każdego krytykujesz? Odnośnie doświadczenia nie trzeba mieć 50 lat żeby je posiadać czasem osoba mająca 20 lat miała dużo więcej jakichś miłosnych doświadczeń aniżeli osoba 40 letnia uwierz. Ostatni raz Ci odpisuje bo nie jesteś godny żeby z Tobą rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

korsarz1 - jak byś musiał zap....ać jak ja to nie siedział byś o 10 rano na kompie tylko w pocie czoła byś hulał w oborze a co do fizjologi tylko buraki (nie obrażając roślin)  jedzą co popadnie i s... ją gdzie popadnie ja jadam śniadanie i jak dobrze pójdzie to kolacje do syta i tak przez całe żniwa (120 godz młocki w polu) spróbuj to przekonasz sie jak to jest!!!!!!! i dopiero wypowiadaj sie na temat polskiej wsi i ludzi tam mieszkających

 

Ty mnie nie będziesz uczył jak wygląda praca w gospodarstwie, bo jak ja byłem już rolnikiem, to o tobie wróble jeszcze nawet nie ćwierkali a w najlepszym wypadku wchodziłeś pod szafę na stojąco. Widać że jesteś mało zorganizowany jak ciągle ryjesz jak kret i na nic nie masz czasu. Co ty sobie myślisz że u mnie to się samo robi, kombajn jest na pilota, o 10-tej w oborze jesteś? jak o 9-tej wstajesz to się pier**lisz do południa no i nie dziw że wieczorem też nie masz czasu bo idziesz o 20-tej i siedzisz tam do 24- tej. Jak zazdrościsz że inni mają czas na kompa to sprzedaj ziemię bo się człowieku tam tylko męczysz, rolnictwo to wybór z zamiłowania, nie mus.

;[      Co ty powiesz nawet jadasz śniadanie i kolację jak dobrze pójdzie, no no.          :P

 

Edytowano przez KORSARZ1
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

jak kto chytry to zapierdziela,normalni rolnicy to najmują kombajnistę,ale jak komu ciągle mało.....

 

Też sam siadam na kombajn i uważam że jak w moim przypadku na 50h to nie znajdę kombajnisty który by godnie to wykonał. Fakt znajomi niektórzy biorą kombajnistów z dawnych baz skr itp, ale w wielu przypadkach są to ludzie którzy spędzali czas pod sklepem a na czas żniw stali się kombajnistami.

 

 

Każdy pisze że na wsi jest dużo pracy, wiadomo coś osiągnąć trzeba pracować ale nie bez przesady że 24h/7 dni w tygodniu bo nasz organizm też ma pewną wytrzymałość i może tego wszystkiego nie wytrzymać, nie mówiąc już o znalezieniu czasu na jakieś rozrywki bo w pewnym czasie jak się obudzimy to może być już za późno aby to odrobić.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolego Sadek tu nie chodzi już żeby samemu nic nie robić, ale wku****ia mnie jak teraz nabiorą ziemi, ryją już niedzielami i robią z siebie męczenników że na nic nie ma czasu, kto komu każe brać ziemi ponad siły, przedtem ludzie robili wszystko łapami i mieli czas na wszystko, dzisiaj ma sprzęt i opryski albo orki robią w niedzielę bo się nie wyrabia i wielce zadowolony że w ogóle śniadanie jada i kolację do syta, no ale to tylko jak dobrze pójdzie.      :D

 

 

Odnośnie doświadczenia nie trzeba mieć 50 lat żeby je posiadać czasem osoba mająca 20 lat miała dużo więcej jakichś miłosnych doświadczeń aniżeli osoba 40 letnia uwierz. Ostatni raz Ci odpisuje bo nie jesteś godny żeby z Tobą rozmawiać.

Co ty odwracasz kota ogonem teraz o miłosnych doświadczeniach, najwięcej ich przeżyła w gimbazie, to z prostytutką nawet nie pogadasz na ten temat, nie obiecuj nie obiecuj że nie odpiszesz.        :P  Człowieku nic do ciebie nie mam, ale myśl co piszesz a później się rzucaj.

Edytowano przez KORSARZ1
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

A ja śmigam w sobote na weselisko.Hmmm diamentowe,tak abstrahując,z jedną kobitką 60 lat?Ale owy mój wujaszek ma taki klimacik w głowie ze gospodarstwo przepisał w wieku 90 lat.Na szczęście w moich zyłach ta krew nie płynie.Wspołczuje jednak tym którzy są niby na swoim a tatko cały czas aktywny w wpieprzaniu się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 O i tu Masz rację, tatko zapisał synusiowi i goni synusia dzień i noc do roboty, bo chce się dalej spełniać w rolnictwie, tylko najlepiej czyimiś rękoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

korsarz1 - jak byś musiał zap....ać jak ja to nie siedział byś o 10 rano na kompie tylko w pocie czoła byś hulał w oborze a co do fizjologi tylko buraki (nie obrażając roślin) jedzą co popadnie i s... ją gdzie popadnie ja jadam śniadanie i jak dobrze pójdzie to kolacje do syta i tak przez całe żniwa (120 godz młocki w polu) spróbuj to przekonasz sie jak to jest!!!!!!! i dopiero wypowiadaj sie na temat polskiej wsi i ludzi tam mieszkających

Rob tak dalej ,napewno daleko zajedziesz a moze raczej cie zaniosa.glupoty gadasz jakby ktos inny nie mial pracy, bo kazdy ja ma ale trzeba wiedzuec kiedy sie zatrzymac bo poxniej to tylko jak piszesz ze swojego przykladu widly gnoj i kombajn i na tym swiat sie konczy.biedny taki czlek oj biedny choc czasem ma duzo zlotowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

@korsarz1 ma rację, we wszystkim co się robi trzeba zachować równowagę, bo inaczej ziemia nas przysypie, albo gnój przywali i nawet nie zdążymy zauważyć, kiedy to się stalo. Jak patrzę na takich w naszych stronach, to nie wiem, co oni w takim życiu widzą? Zboże już się zdarzało, że kosili nawet koniec września-pocz listopada, tyle, że nie wiem, co oni tam jeszcze kosili.. Prawie nic na czas nie jest robione, bo nie ma na wszystko czasu. Ziemniaki wsadzone na wiosnę tyle co dla siebie, już nie wiem który to rok za zasadzeniu się kończy. Wkoło domu bajzel, w domu to samo, dzieciaki też tam życia nie mają, a on z żoną w polu i przy krowach na zmianę . Na nic nigdy nie ma pieniędzy- w polu też w połowie zrobione, tak jak powinno być. Ale niech tylko kto chce sprzedać z kawałek ziemi..... Ogrom kredytu , ale pogadać z nimi , to czego oni nie mają, a co mają z życia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Dom strzecha kryty a JD na podwórku :D

Też mam takiego niedalekiego sasiada. Wszystkie stare lemiesze u mnie pozbierał bo nowy komplet 400zł a zbiera na kolejnego nowego JD więc trzeba oszczędzać :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj