kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    1327

haha atak na Korsarza  :lol: No jedzie po ludziach ale mądrze to robi i trudno się z nim nie zgodzic ;)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

ale takich ludzi trzeba pokazywać palcami bo największy gospodarz a przyjechał do Ewy ubrany tak jak by w pole jechał o kwiatach nie wspomnę.co te dziewczyny sobie pomyślą o chłopakach ze wsi jak widziały jego postępowanie z Ewą.Ula się na nim poznała jak mówiła że szuka taniej siły roboczej,i drugi cytat jak jedna ucieknie to następna.co do drugiej serii to dobrze że będą kobiety rolniczki,tylko obawiam się ,że kandydaci będą tak dobrani że sami z miasta żeby było ciekawiej i większa oglądalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

Już tak nie brońcie tego Grześka, ja już po odcinku pilotażowym się poznałem co to za rodzinka. Widać ,że całym bossem jest mamusia i wszyscy tam tańcują jak ona zagra. Dla nich nie liczy się nic poza ich hektarami. Pewnie poprzednia dziewczyna Grześka nie mogła wytrzymać w tym kołchozie i uciekła, liczyli, że znajdą kolejną do roboty, ale kiedy towarzystwo się rozjechało była narada i doszli do wniosku, że dziewucha z miasta, wątła no i żadnej morgi ze sobą nie przyniesie to mu ją wybili z głowy. Tymi żniwami też już go tak nie usprawiedliwiajcie, bo sam nie jest a jak taki z niego bamber to chyba go stać, żeby wynająć kombajniste a ojciec przecież może wszystkiego dopilnować. Trzecia sprawa to przyjechał do tej Zduni jak dziad w pogniecionej bluzeczce, bez żadnego załącznika... kompletna żenada.

tyko powinszować koledze niebywałej intuicji, że tak całą rodzinkę prześwietlił w trimiga, cytując klasyka "Wystarczy mi dziesięć pierwszych słów, pięć pierwszych gestów jakiegokolwiek koleżki i już wiem, że w jego psychice czai się strach ..."

 

a ze wzoru 2 chłopów + 1 stary Bizon + 1 BIN i parę stodół + 100 ha + mocno gówniana pogoda, to nijak mi nie wychodzą spokojne żniwa

poza tym jeśli piszecie, że Grzesiek to wielki kułak, to chyba w błędzie jesteście, bo wśród tych dużych to on by był raczej tym mniejszym.

co do reszty można się zgodzić.

Edytowano przez Marcz84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

...kurcze ale ciężko jedziecie po tym Grześku z tymi żniwami, a kolega dobrze podsumował :

wszystko jest kwestią punktu widzenia

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

poza tym jeśli piszecie, że Grzesiek to wielki kułak, to chyba w błędzie jesteście, bo wśród tych dużych to on by był raczej tym mniejszym.

 W sumie fakt, w Polsce prawie wszystkie średnie gospodarstwa są stu hektarowe, 20-50 ha to są działkowicze, także użył Kolega trafnego porównania.       :P 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Dziwnie ostatnio sporo nowicjuszek odwiedza ten temat :) .Oj szpiegostwo wyczuwam.Ale nyguski ci szpiedzy,czytac im się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Glicer ,Ty  już nic nie wyczuwaj  ,bo ja jeszcze zachodzę w głowę co to znaczy być ''żenująco podnieconą ''  :rolleyes:    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hahahahaha no to jeszcze chyba trochę poczekam na  odpowiedź na moje pytanie co z tym podnieceniem.       :P      :D

 

Korsarz-nie wierze!!!Co to za delikatna i obiektywna ocena!? :)

Jaka ocena, bo nie kojarzę? zacytuj

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

buhahahahahaha

Korsarz-oj ostatnio po prostu  komus przytaknąłeś,juz zaczynam wierzyc ze masz co najmniej 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

 

Hahahahaha no to jeszcze chyba trochę poczekam na  odpowiedź na moje pytanie co z tym podnieceniem.     

Czasem pytania muszę pozostać bez odpowiedzi . 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

buhahahahahaha

Korsarz-oj ostatnio po prostu  komus przytaknąłeś,juz zaczynam wierzyc ze masz co najmniej 100

 

Przytaknąłem ale z ironią, bo napisał coś takiego, jakby 100 hektarowe gospodarstwo należało do średniaków w Polsce i było powszechnością.

 

poza tym jeśli piszecie, że Grzesiek to wielki kułak, to chyba w błędzie jesteście, bo wśród tych dużych to on by był raczej tym mniejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Dziwnie ostatnio sporo nowicjuszek odwiedza ten temat :) .Oj szpiegostwo wyczuwam.Ale nyguski ci szpiedzy,czytac im się nie chce.

 

he he he kolego  @glicer dobrze, że nie napisałeś " uderz w stół a nożyce sie odezwą "  :lol:

Ja nie wiedziałam że taki fajny wątek jest na AF. Nigdy nie zjeżdżam tak nisko myszką w tematach. Jak to "czytać się nie chce"??? Od dwóch dni jestem na bieżąco  :D  :P

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Fakt,to ja tam sarkazmu nie wyłapałem :( ,nio ale to tylko potwierdza ze pisał bzdury


Anka1-hmmm mhhhh,zaraz nisko myszka?Oj widze ze zapowiadają się zmiany na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Nigdy nie zjeżdżam tak nisko myszką

Pierwsze skojarzenie miałem -  nie zjeżdżam nigdy tak nisko na myszkę,           :lol:   ale ok rozumiem wątek.          :D    

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Robi się ciekawa rozmowa :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Jeszcze się ponoć spiknął z jakąś dziewczyną z z sąsiedniej wioski - do tej pory szukał dziewczyny, i nie wiedział tak blisko o jej istnieniu, a ona o nim ???

 

Taki przypadek znam w realu chłopak jak i dziewczyna już po 30 z jednej wioski (wioska z 30/40 domostw) i z gospodarstwami spotkali się na jakimś weselu (jedno i drugie było samo) i już ładnych parę lat są po ślubie. Rozmawiałem kiedyś o tym z bratem znajomego i mówi że brat nawet nigdy o niej nie myślał a życie pokazało co innego.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Bo na swoim podworku się nie broi :)


oooo,głod!Lece piesy nakarmić.Nie ma to jak 2 posiłki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcz84    3

Fakt,to ja tam sarkazmu nie wyłapałem :( ,nio ale to tylko potwierdza ze pisał bzdury

punkt widzenia zależy od punku siedzenia, nie odnosiłem się do żadnej statystyki, ale do tylko tego co uważam za duże gospodarstwo Ty możesz uważać coś innego. Twoja sprawa i moja sprawa. 

Bardziej chodziło mi o to, że przeważnie w jakimś innym stawie pływają grubsze ryby, i wypada mieć to na względzie przy wszelakich porównaniach.

Ale coby nie być całkiem gołosłownym to za tzw. gospodarstwo rodzinne tzn. takie gospodarstwo, które prowadzone jest osobiście przez rolnika indywidualnego, uznano ustawowo gosp. o powierzchni od 1 do 300 ha, więc na tej skali to Grzegorz nawet nie jest po środku. 

Proszę nie traktować tego postu jako zaczepki do płowej dyskusji w temacie hektarów, bo ogólnie jestem zdania że na wsi powinni się pomieścić wszyscy, bez przyczepiania sobie nawzajem łatek.

Edytowano przez Marcz84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Dla mnie to nie istotne.być może ktoś z nas ma 100,inny 300,jeszcze kto 25 lub np. 10.Miarke mam rowną dla wszystkich,po prostu w Polsce srednia o ile pamiętam a mogę się mylic jest cos ponad 20.Nie czepiajmy się bo zaraz się rozkręci a to nie ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie , a Kolega Andrzej już liczył że temat pójdzie w "mysim" kierunku.       :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

he he he a poszło w kierunku "dwóch posiłków na dobę " ;)

Edytowano przez anka1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj