kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
glicer    25

:) sugerujesz że wybieranie w programie TV,wyb :) r(czegoś),bo trzeba wybrać,to ma być przeznaczenie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miroM1984    6

:) sugerujesz że wybieranie w programie TV,wyb :) r(czegoś),bo trzeba wybrać,to ma być przeznaczenie!?

 

nie kolego bo programem kieruje rezyser, a opisana sytuacja przez zetora kto pokierowal? na pewno nie czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

O to Ewa jest obronca zwierzat no to Grzesiek ma racje ze sie wacha, mnie sie wydaje ze gdyby nie klotnie Ewy i Uli to Ania byla najatrakcyjniejsza tylko miala dosc tej atmosfery u pawla np sie przyjaznily i bylo OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja nic nie sugerowałem, prawda jest taka że to my decydujemy kto w naszym życu pozostaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Taaa, a widziałeś jak po pracy spierniczał hehe :P

 

Ruchy miał podobne jak w odcinku co paliwa zabrakło.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiekxy    134

Grzesiu dał d*py i tyle, będzie sobie teraz samotnie,w długie zimowe wieczory liczył swoje tony z hektara .A mogło byc tak przyjemnie we dwoje.Dziwi mnie jego zachowanie ,może szukał tylko rozgłosu albo boi się odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieceofmind    12

Postawa Grześka to wymysł reżysera, widać to jak na dłoni coś się musi dziać by oglądacze dyskutowali hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

 

Nie wydaje mi się, żeby Grzesiek przerwał żniwa aby spotkać się z Ewą. Druga sprawa to taka, że program był kręcony trochę wcześniej więc kilka dni mogli by przełożyć. Jak sam mówił i tak ma przerwę bo czeka aż wyschnie więc jednak jest ciamajdą, że ciągle o tym mówił. Skoro i tak zboże pływa to płaczem tego nie wysuszy, trzeba poczekać aż samo wyschnie. Tym bardziej powinien się oderwać od tego i spędzić kilka chwil z Ewą ale według mnie on tak mówił bo nie chciał za bardzo wnikać w ich relacje i pokazać jej co się między nimi dzieje i czy wgl się dzieje. 

 

Grzegorz już raz dostał tak po tyłku że teraz już na sam widok bata (kobiety) d*pa go boli. Druga sprawa: żniwa. Wiadomo że człowiek wpływu na pogodę nie ma ale mało który z nas potrafi spokojnie patrzeć jak mu plon marnieje. Dodaj do tego ratę kredytu i masz nerwówkę gotową i miss świata nerwów nie załagodzi, litr gorzałki może... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

@zetorlublin7341 Wszystko fajnie, przeznaczenie na pewno istnieje ale nie każdy na nie trafi. Takich historii jak ta jest pewnie sporo  i w sumie większość ludzi poznaje się przypadkiem. Jak spotykasz kogoś na ulicy to też przypadek i prawie taki jak podany przez Ciebie. Tylko jakby każdy czekał na taki przypadek i przeznaczenie nic nie robiąc to zostałby sam czego przykładem są starzy kawalerowie i stare panny. 

 

@pawelol111 Powiem tak. Każdy ma inne zdanie bo każdy w takich sytuacjach zachował by się inaczej. Rozumiem, że trzeba prawie rok czekać na plon ale trzeba znaleźć czas na wszystko tym bardziej, że i tak padało. Pogody sam nie zmieni. To, że stres bo kredyty i pogoda to możliwe ale jakbym miał kredyt i bał się o spłatę z powodu plonów to chyba nie bawiłbym się w jakieś show tym bardziej, że niby kasy za to nie dostają. 

 

Natknął się ktoś na zagraniczne edycje rolnika z polskimi napisami?

Chętnie bym obejrzał dla porównania ale nie znalazłem sam takich.

Edytowano przez Kamillo0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Już raz pisałem że Ewa jest za delikatna uczuciowa szuka miłości zrozumienia i ciągłej opieki to dla Grzesia za dużo. Jako jedyny nie przyniósł kwiatków a to o czymś świadczy nawet sknera Stasiu je miał .... Nie można wszystkiego tłumaczyć żniwami fakt w tym roku wyjątkowo niektórym (większości) dały się we znaki, szkoda chłopaka ziemia juz go pochłonęła i raczej jeśli się nie otrząśnie to nic nie znajdzie życie też się liczy nie tylko rola. Chyba że to jest tak jak ktoś napisał : scenariusz...

Adam leń patentowany nawet nie schylił się pomóc Ance w zbieraniu jak coś jej wypadło też świadczy o nim .... Później niby się bronił że to niby za szybko że nie wie czy chce wejść głębiej w związek tere fere stary chłop a jęczy jak baba raczej wybrał na potrzeby programu i nic nie będzie z tego ... 

 

Jak widzę nikt nie zobaczył koszulki Natalki : " to nie zagra" czy coś jest na rzeczy ? 

Kasia i Zbyszek to wg mnie pomyłka Ci dwoje daleko nie zajda chociaż im najbardziej kibicuje bo wydają się byc tacy zagubieni w życiu ale być może cisi skryci a hormony buzują ...

Edytowano przez aster453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No Kasia to moja kuzynka...w sumie dziwne że taka spokojna bo dwie jej starsze siostry to są aż zbyt żywe  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ale odnośnie Kasi uważam że jak jest u siebie to jest bardziej otwarta, a Paweł jak to powiedział jego kolega "pies na baby" lub jak ktoś inaczej woli to "babiarz" takie moje zdanie , ale litr mleczka przyniósł.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krassus    97

No Kasia to moja kuzynka...w sumie dziwne że taka spokojna bo dwie jej starsze siostry to są aż zbyt żywe :)

To już pewnie ustawiła się kolejka po autografy do Ciebie?


BÓB HOMAR WŁOSZCZYZNA

 

JE DONALD TUSK KRÓLEM JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

A nikt nie pisze o Ani jaka fajna ciepła i szczera dziewczyna...no i dobrze gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

ja nic nie sugerowałem, prawda jest taka że to my decydujemy kto w naszym życu pozostaje :D

 

żebyś się nie zdziwił ,jak dziewczyna Tobie podziękuje ;)


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

litr mleka miał by reklamą :)

 

Ten litr mleka wliczył w koszty jako reklamę :D .


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A nikt nie pisze o Ani jaka fajna ciepła i szczera dziewczyna...no i dobrze gotuje

 

Samoreklama??

 


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

he he nie imienniczka


ona naprawde fajna dziewczyna i do tańca i ...gospodyni z niej fajna by była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Doszły mnie ploty że z Ewy i Grzesia nic nie wyszło. A Adama ostatnio kumpel widział samego na jakiejś zabawie także nie wiem jak ich losy z Ania sie potoczyły

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

Może Adam był na tej zabawie jako grajek bo on chyba coś tam plumkał w którymś odcinku


Ktoś tu pisał, że ostatni odcinek jeszcze nie jest nakręcony tak ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RafaKdziela    443

Kasia z ''Rolnik szuka żony '' mówiła mi ,że już lada dzień mieli nagrywać ,a to było już ok 10 dni temu .Więc pewnie już nagrali


I love salsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Nie on tam nie grał po prostu był na dyskotece. Adam jest z moich regionów z podlasia i każdy kto jeździ na jakieś imprezy zabawy go zna. Jest naprawde bardzo lubianym gościem i sympatycznym miałem okazje na wakacjach bawić sie na jednej z zabaw na poczatku lipca i tez sie bawił z jakimiś dwoma dziewczynami i to nie były te z programu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj