kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bhdemeter    37

Ja się nie zgłoszę bo tak jest dyskryminacja:):) To program rolnik szuka żony a nie rolniczka szuka męża  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że ta Ewa taka cicha, skromna i spokojna ale po dzisiejszym odcinku śmiało można stwierdzić że Grześ nie wie jak za kobitę się zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ja się nie zgłoszę bo tak jest dyskryminacja:) :) To program rolnik szuka żony a nie rolniczka szuka męża  :P

Twórcy w wywiadach dla jakiejś gazety powiedzieli, że nie jest konkretnie wybrane aby kandydatem musiał być facet i szukać kobiety. Jeśli będą zgłoszenia od kobiet i od facetów którzy szukają facetów to wezmą to pod uwagę. Także próbuj. :)

 

 

Ja myślałem że ta Ewa taka cicha, skromna i spokojna ale po dzisiejszym odcinku śmiało można stwierdzić że Grześ nie wie jak za kobitę się zabrać

Ja mu się w sumie nie dziwię. Dziewczyna za bardzo atakują tą miłością a on już raz się zawiódł więc na pewno się boi szybkich ruchów i musi mieć więcej pewności. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

I widzicie odległość ma znaczenie, bo Grześ zamiast Ewą się zajmować to mu żniwa w głowie. A jak by blisko to po godzinach na spotkanko. Ech myślałem że to Ewa ma dość a tu taki zwrot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja myślałem że ta Ewa taka cicha, skromna i spokojna ale po dzisiejszym odcinku śmiało można stwierdzić że Grześ nie wie jak za kobitę się zabrać

To co bocian mu przyniósł dziecko      :P    ale fakt, ja pierdzielę co za wieśniak, no żeby kwiatów nie kupić Ewie i jej mamie to już jest powyżej krytyki.

Pewnie doszedł do wniosku że może mu odebrać 50 hektarów.         :P

To jak nie ma czasu to po jaką cholerę zawraca d*pę dziewczynie, sam powiedział że dzień kosi, dwa czeka aż wyschnie i co nawet zadzwonić nie miał czasu, tacy ciule są skazani na samotność, ocknie się jak już będzie miał faktycznie tylko do mieszania herbaty.

Edytowano przez KORSARZ1
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
knoro93    215

Wie ktoś może jak sie potoczyły losy bohaterów? kto z kim został a kto porzucił znajomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Albo kto komu zmajstrował dziecko.      :P       :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
freetaxi    947

Bhdemeter w australijskiej wersji programu wśród rolników szukających żony przewija się farmerka z dzieckiem. Próbuj :)

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=32ed5L6zFVQ

Edytowano przez freetaxi

Wypełniam wnioski w ramach PROW. Doradzam w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych. Współpracuję z klientami z całego kraju. 

Tel: 511-293-290

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominic    33

Nie dziwie się Grzesiowi bo wszyscy wiemy jakie były żniwa, a on z tego żyje. Gdyby wybrał Ule musiał by się przerzucić na bydło mięsne. Nie zapominajmy że ma dziecko i ono też przeżywa to emocjonalnie. 


c 330
4011
mf 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Zachowanie Grzegorza pokazało że rolnik to stan ducha :D Chłopak zmartwiony że zboże na polu stoi. Ja mu się nie dziwię. Obkosi i będzie miał czas na pannę. Kazali przyjechać to przyjechał ale głowa została na gospodarstwie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hahahahaha śmiać mi się chce, stan ducha, kazali przyjechać to przyjechał, fakt głowę zostawił na pewno i małego też w domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No masakra z nim. dajcie namiary do tej Ewy to sie zaraz nią zajme bo sie dziołcha zmarnuje przez ten stan ducha Grzesia :P taka skromna i chetna... no czego chcieć wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wsi nie znacie? wyrozumiałości :) mądrzy jeszcze pewnie ci których rodzice są jeszcze w miare młodzi i jeszcze duzo pomagają w domu ale nie jest już tak różowo jak się ma wszystko na swojej głowie. Pretensje mieć że robi to co lubi i ma to w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Lina, znamy lepiej niż Ci się wydaje, ale jak już pojechał to przynajmniej mógł dziewczynie nie robić obciachu na całą Polskę, to co przez tydzień czy tam ile już mu się odmieniło? zresztą już gdzieś pisali że go pogoniła       :P    no i bardzo dobrze zrobiła, niech dalej robi sam, zresztą były już tu głosy że szuka tylko taniej siły roboczej a nie bliskiej osoby.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Ula by mu nie dała zapomnieć o sobie. Mozliwe że nawet by nie wyjechała tylko od razu goniła go do roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak ale jaki obciach? a myslicie że mnie jak się zawiezie do miasta to lepiej reaguję? więc mu sie nie dziwię że widać po nim speszenie i myśl " jak stąd zwiać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ciekawe czy Ty chciała byś mieć takiego chłopaka który by myślał jak od Ciebie zwiać.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie że nie. :) Ale nie wiemy co on czuje, i jak się człowiek czuje jak chodzi za nim kamera, jest w nowym miejscu, otoczeniu i nie wie na 100 % czy to ta jedyna? no co robic nadzieję na cos więcej czy być oschłym? no cięzka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Jedno jest pewne po dzisiejszym odcinku o Grzegorzu mozna powiedzieć "ponury żniwiarz" :lol:


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja to rozumiem Lina, ale inni też nic nie deklarowali a umieli się jakoś poprawnie zachować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak ale wiesz.. Paweł zostawił rodziców na gospodarce, Stasiu to obejście nie wyskok to nie miał co pilnować, Adamowi to dziewczyny jak były ziemniaki wykopały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Widać gołym okiem, zresztą sam powiedział że się zaczyna wygaszać to co się dziwić, na siłę próbujesz go usprawiedliwiać.        :P  Nie wiem na co liczył zgłaszając się do programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Widać ze Grześkowi chodzi o plony a nie tylko aby dopłaty na konto wpłynęły.

 

Lina a gdzie avatarek??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiesz może nie na siłę usprawiedliwić bo i Ty i ja  racje mamy, fajnie że Ty byś się zachował innaczej co traktuje na plus.... tylko patrzę realiami, to chłopak dla którego ziemia to całe życie no i widac porządek i ład w obejściu, dla Ewy może oschły ale czy nie na tym polega związek zeby się wspierać i być wyrozumiałym? Ja na jej miejscu bym go zapytała co go trapi i powiedziała dobra już Grzesiu rodzine poznałeś  jedziemy na żniwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie jeden byłby pewnie w siódmym niebie jakbyś zadeklarowała chęć pomocy, ale nie ten, ten już jest zaniepokojony że Ewka się zbytnio angażuje, więc o czym my tu rozmawiamy. Dla każdego rolnika ziemia to całe życie, ale jak nie umie oddzielić pracy od przyjemności czy zadbania o swoją przyszłość to dla mnie jest kretem.

Ciekawe jakby miał akurat pogrzeb w rodzinie to co by zrobił? patrzył  aby jak najprędzej go zakopali bo musi kosić? to jest chore tylko ziemia kasa i ziemia i ta ziemia go zje.

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj