kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    231

Jak czytam posty Ellari to sie ciesze ze jestem brzydki i taki pustaki jak ona na mnie nie leca :D

Co mnie w tym odcinku zaskoczyło na plus to jak Gzesiek opowiadał o Ewie "znamy sie juz jakis czas i jeszcze nie pokłucilismy sie to nie jest normalne" Tu ma chłopak duzy plus widac ze mysli madze. co do dziewczyn to własnie Ewa wydaje mi sie najbardziej ok ze wszystkich, spokojna, ale nie przymulona jak Kasia, ma tez swoje poglady nie tak jak te modeleczki od Pawła


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

nie ,ona jest tyle warta bo wiesz malo ktora przechodzi z analu do oralu a ona to lubi .

ps. Ellaria to jestesmy umowieni ,pa :)

gorzej jak lubi anal i oral na raz znaczy leci hurtem :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

niestety, prawda w oczy kole, zmartwię was. nie tylko ja tak myślę, tylko większość kobiet, które znam.

 

Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego wora , bo część z nich na pewno nie chciała by się zniżyć do Twojego poziomu.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

Boże Drogi skąd ta Ellaria się tu wzięła  :ph34r:  Przyj**** takiej w pysk to za mało  :wacko:

Edytowano przez Kasia22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

Koledzy.Jak to mozliwe nasza ciezka praca i jej owocami karmimy takie bydlo.Choc niewiem czy bydlo to dobre okreslenie.Kobieto ty sie ogarni bo to wlasnie dzieki takim Grzeskom  Pawlom i innym wp......sz odchudzajace jogurty i przegryzasz nisko weglowodanowymi tostami.TROCHE SZACUNKU.Umnie we wsi sa dwie dziewczyny z miasta i jakos nie uciekly a mieszkaja tu juz kilka lat.Sadze ze gdybys je zobaczyla w tym twoim salonie to raczej nie oduznila bys tego czy sa z miasta czy ze wsi a naprawde dziewczyny nie siedza.Czasy gdy na wsi kobiety chodzily w kufajkach i gumowcach po kolana w gnoju juz dawno minely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia22   
Gość Kasia22

buahaha. jakie to puste i zalosne, najlepsza obrona jest atak, jakie to typowe dla zakompleksionych ludzi. w avku jest moj pies. nawet on by sie ich wystraszyl. moja Mama ja to oglada, to mowi, ze jakby miala miec takiego ziecia, to by go kijem pogonila, bo wstyd pozniej fotki z wesela rodzinie pokazac.

chamy ze wsi obrazaja kobiete, wstyd, pokazujecie wlasnie jacy jestescie. nic soba nie reprezentujecie, a 200 ,to nawet twoj ciagnik nie kosztuje ogrze z bagna:)

 

 

Twój pies? Zakłamana kobiecinaa.... Zdjęcie z sieci  :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr3p    20

@Ellaria dlaczego obrażasz ludzi ze wsi ? Gdyby nie my to nie miałabyś co do garnka włożyć (zresztą jeszcze trochę i tak będzie) nie wiesz jak ciężka jest tutaj praca, ja Cię zaproszę w żniwa na jeden dzień do mnie... zmienisz zdanie. Ostatnio nie mam ochoty tutaj zaglądać oraz się udzielać ( sprawy osobiste ) ale gdy przeczytałem co szanowna Ellaria napisała to szlag jasny mnie trafił... jesteś typowym mieszczuchem ( nie obrażając tutaj osób z miasta ) siedzisz sobie pewnie za biurkiem popracujesz 8 godzin i do domu ( nie wiem ile masz lat ) ale po Twojej pisowni sądzę że max 15... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

O matko! Co tu się dzieje :D Wszystkiego nie miałam ochoty czytać ale chyba Panna z miasta się pojawiła, która myśli, że jest boginią i że jest fajna a tu wprost przeciwnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Jak czytam jej posty to mi się przypomina babcia Wolanska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
solek01    209

najlepsze komentarze to robiła rodzina Zbyszka, brat mega " czy z tej mąki będzie chleb"? i o tym że Kasia weszła do gniazda os to miał rację na potwierdzenie to słowa tej blond koleżanki Zbyszka- swoją drogą ona chyba o niego zazdrosna. Co to za kombajn co Zbyszek nim jeździł ?.

Grzesiek jak mu nawet z Ewką nie wyjdzie to lepiej że nawet z Ulką niezaczynał ta dziewczyna jest problemowa a on jest po przejściach to mu chyba kolejnych nie trzeba.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2133

Ktos bedzie tak miły i mi powie ktora wybral Zbyszek bo nie patrzyłem wczoraj?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kp38    8

Ktos bedzie tak miły i mi powie ktora wybral Zbyszek bo nie patrzyłem wczoraj? :D

 

Tą co zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685

Nie oglądałem od początku więc jeśli możecie to powiedzcie czemu u Zbyszka była tylko jedna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Bo tylko jedna przyjechała na spotkanie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ta nowa co tu jest to na mile śmierdzi mi Angel, czyżby biedna nie ma co robić i tutaj znowu pisze, aby sobie ego podciągnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

buahaha. jakie to puste i zalosne, najlepsza obrona jest atak, jakie to typowe dla zakompleksionych ludzi. w avku jest moj pies. nawet on by sie ich wystraszyl. moja Mama ja to oglada, to mowi, ze jakby miala miec takiego ziecia, to by go kijem pogonila, bo wstyd pozniej fotki z wesela rodzinie pokazac.

chamy ze wsi obrazaja kobiete, wstyd, pokazujecie wlasnie jacy jestescie. nic soba nie reprezentujecie, a 200 ,to nawet twoj ciagnik nie kosztuje ogrze z bagna:)

 

Pusta,chamska i prostacka lalo,jak to określiła moja żona wstyd to wogóle nazwać cie człowiekiem!No ale jak to mówią jaka mać taka nać-jaka matka taka córka.Jeżeli rodzice cię nie nauczyli co jest w życiu i w drugim człowieku najważniejsze to posłuchaj-nie wygląd zewnętrzny bo to drugoplanowa rzecz a to co ma się w sercu w głowie i duszy!!!No ale cóż skoro w tej twojej główce pustka...Szkoda drogocennego czasu dla takih jak ty BARBIE!!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajonasz    1379

Ło Jeżu jak tu dziwnie, nie wchodziłem dawno :lol:  Po co karmicie trola? Jak się go nie karmi, zdycha śmiercią naturalną B)

Wczoraj nudy, wszystko praktycznie było wiadomo, szkoda że jakiś buk nie robił zakładów, wygrałbym trochę kaski :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jedna internautka się  tu pojawiła i o Środzie wszyscy zapomnieli ... :lol:   :lol:  :lol:   A mówiłam ,że Środa to mały pikuś .  ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta nowa co tu jest to na mile śmierdzi mi Angel, czyżby biedna nie ma co robić i tutaj znowu pisze, aby sobie ego podciągnąć ;)

 

Chciałem napisać dokładnie to samo po przeczytaniu posta tej osoby :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj