kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

W sumie zaczyna się robić jak w modzie na sukces za nie długo nie wiadomo będzie kto z kim csię całuje kto komu ojcem albo coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

:lol:  :lol:  :lol: milimetr fajna ksywka zwłaszcza dla niego A gościu robi bardzo fajne wrażenie zachowuje sie jakby go wszystko pier...... taki luzak na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi3312    137

Oglądał ktoś wczoraj ,,Świat się kręci" o 18.30 na TVP1 z uczestnikami programu.? Bardzo nie podobało mi się ogólne nastawienie prowadzącej do rolników. Gość programu Królikowski jak i sama Młynarska chyba chcieli za wszelką cene ich skompromitować. Jakie pytania i w ogóle. Paweł Królikowski wręcz dusił w sobie śmiech. Tak to odbierałem.  Po prostu byli nie mili lekko mówiąc. Obejrzyjcie sobie sami powtórkę na stronie a myślę że podzielicie moje zdanie.

LINK:

http://vod.tvp.pl/audycje/rozrywka/swiat-sie-kreci/wideo/10102014/16920731

Edytowano przez Tomi3312

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

wiecie ostatnio udzieliłem  wywiadu dla magazynu twoje imperium z w tym temacie  kobiety nie które się starają w tym programie a innym słabiej idzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Ten program, to nie tylko wyszukanie dla siebie panny, a przede wszystkim przygoda i malutka sława. Popatrzcie, rolnicy przecież dzięki temu programowi byli w "Pytanie na śniadanie TVP 2 i "Świat się kręci" TVP1. Gdzie może jeszcze pół roku temu nawet im się to nie śniło. Zdobyli trochę sławy, przecież Zbyszek mówił, że do niego ludzie przyjeżdżali nawet z 50 km i zdjęcia z Nim robili. (Zapewne i lokalne media u Niego były)

 

Posmakowali życia, jakie mają znane osoby, bo ten program ma kilkumilionową oglądalność, a przecież są z malutkich wsi...


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czemu zakleili nazwę na ciągniku NH u Stanisława?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8piotrek6    111

I co faworytki jakby się zmieniły :) Jeszcze trochę i znowu się zmienią, a Paweł nie próżnuje już się ostro zabiera za laski.


a syngenta sponsorem jakimś była że kurier nawet rękawiczki dał  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i co im z tej sławy przyjdzie. Może ktoś i będzie miał jakieś suweniry z jakiejś reklamy, jednak to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturo    36

ale powiedzcie mi gdzie na 55ha taki NH czy claas chyba że ma jeszcze 200 dzierżawy tak samo jak  pawła stejery i maszyny nie wytarte nie ubrudzone niewie jak się je odpala czemu nie były pokazane w pierwszym odcinku jak kręcili ich obejścia są chyba od dilera który sie reklamuje na początku pana,, K'' albo jakiegoś lokalnego tak samo reklama nasion u pawła zboża kwitną a jemu nasiona przywożą i zbliżenia robią jedynie u pawla jego był ten case mały z turem i wszechobecny ursusik jedynie tego blondyna i olbrzyma jest taki jaki mają

Edytowano przez Arturo

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8piotrek6    111

a tak a pro po sprzętu to on nie jest w pełni ich bo zobaczcie na Pawła ile ha i jakie ciągniki no jakoś nie wydaje się żeby miał na 30 krówek taki sprzęcik a trawę kosił taką słabą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Do kamery musi być show, to i kukurydzę niedojrzałą na ziarno skoszą.

Akcję przed kamerą się przygotowuje tak by było dla laików było coś niecodziennego, tak jak robienie masła które jak widać było nie wychodziło :P żadna nie trzepała dość mocno :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Bo na wszystkim zaklejają. Na Valtrze i Case Pawła też. :P

 

 

 

Bo pewnie nie zapłaciły firmy za reklamę, TV za darmo nawet batona nie zareklamuje.       :P

Ciekawe czy nie tłoczyło coś dziewczyn jak siedziały u Pawła na kolanach.          :P     :D     No może i nie jak mu kaczora schowały do zamrażarki to i po czym.       :lol:     

 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaroWM    44

trochę targ niewolnic przypomina ten program. dziewczyny są traktowane bardzo przedmiotowo przez 2 najmłodszych panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dziewczyna opowiada o sobie a chlopak ziewa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ta ten Paweł to taki szpaner, co nie znalazł do tej pory dziewczyny, taka partia?         :D   pewnie okoliczne go dobrze już znają.

No mówisz że ziewał, trzy dziewczyny pod dachem, jak już się całują to może i co innego też robią.      :P 

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W linku podanym na poprzedniej stronie spojler napisane było, że Paweł ma 100 szt bydła. Ile tego w końcu jest? Zdziwiło mnie, że jego dziewczyny nie miały jakichś większych oporów przy skubaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj