kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Też byłem na Agro Show :D  choć ja większość czasu byłem u Korbanków przy Fendzie :P 
U nas na Kujawach aż takich cen nie ma, puki co to jest 100 tyś za hektar ale pierwszej klasy :) 
Program jest ciekawy ale szkoda, że nie ma programu Rolniczka szuka męża :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Już miała być galeria dziewczyna na gospodarce i się skończyło na miało byc :lol:


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

@Pajej- gdy były zapisy do programu to i ja się dla " jaj " zapisałem :D ale dostałem odmowę, ja się kamer nie boje  :lol: AgroShow było udane i spotkanie z bardzo fajną dziewczyną z AF również udane  :) tak trochę zboczę z tematu ale po ile u was 1 ha ziemi ? Bo mi jak sąsiad dzisiaj wycenił to się przeżegnałem...i tak sobie myślę czy tych ludzi u nas nie poje*** :lol: 120 tyś 1 ha 5 klasy ziemi a miejscami 6 NZ ( natychmiast zalesić ) :lol:

przyznaj się z która sie spotkałeś. A w tv dlaczego dostałes odmowe? 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8piotrek6    111

Ciekawie to w tym programie teraz będzie, na gospodarce się okaże jakie są te wszystkie kandydatki bo takie gadki to w praktyce się kończą :D
Prowadząca świetna trzeba zapytać czy by nie chciała na wieś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co to Landfarmer w oborze chciałbyś ją trzymać?     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

No co wy Panowie? Przecież taka dama to tylko na salony i nigdzie więcej :)   A gdzie tu do obory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

No co wy Panowie? Przecież taka dama to tylko na salony i nigdzie więcej :)   A gdzie tu do obory :P

 

jakby do obory do pracy a potem do domu to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Nie wyobrażam sobie kobiety która np. wyrzuca obornik ;) Ale jak pojechałem do kolegi pomóc w żniwa to widziałem że kobiety biorą się za widły, to nie mogłem na to patrzeć to też się chwyciłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biala513    68

Nie wyobrażam sobie kobiety która np. wyrzuca obornik ;) Ale jak pojechałem do kolegi pomóc w żniwa to widziałem że kobiety biorą się za widły, to nie mogłem na to patrzeć to też się chwyciłem ;)

 

Muszę przyznać, że mało w życiu widziałeś :D  Widły dla mnie są codziennością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ja nie wyobrazam sobie żeby moja kobieta miała machać widłami. 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Mało widziałeś  w takim razie bo jak są obowiązki to pleć niema aż tak wielkiego znaczenia jak się wydaje


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Możliwe że mało widziałem, w końcu zaledwie 2 gospodarstwa gdzie spotkałem taki przypadek.

Jak dla mnie to jest męska praca i tyle.

Albo może spawanie, szlifowanie, cięcie metali, wymiana uszczelek pod głowicą, takie prace warsztatowe to też wykonują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

To ja jestem staroświecki, za mało z kobietami chyba żyję bo wręcz wcale.

Nie wiem jakbym zareagował gdyby mi tego rodzaju prace kobieta robiła ale przynajmniej byłbym zmieszany, zaskoczony, zdumiony.

Choćbym miał 2 worki ziemniaków nosić i jeszcze w tyłek siebie kopać to nie dam kobiecie takich prac normalnie wykonywać, im bardziej niebezpieczne, ciężkie i nieprzyjemne tym bardziej bym odradzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj