kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28757

uwaga na wypadającego z 35 strony miesięcznika top agrar Grzegorza Ogielskiego  !  :P  :D

 

 kolega TOME11 ostrzegał już wcześniej... szkoda że nie widziałem...(a swoja drogą powinni "tego dziada" lepiej przykleić bo wylata i straszy  :D  )

 

dobrze że w zeszłym roku przestałem prenumerować... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

Mapo, nie nadążysz za nimi.       :P      :lol:  Chyba że Ty tez Ania.      :P

 

Nie mam zamiaru za nimi nadążać. Idę swoim tempem ;)

Nie, nie mam na imię Ania, ale pewnie miałabym tak na imię, gdyby nie to, że dostało się ono wcześniej mojej kuzynce. Ale i tak zdarza się, że ktoś do mnie Ania powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Korsarz widzę że Cię dziewczyny osaczyły :D Potrzebne wsparcie, więc Ci pomogę bo Cię żywcem pożrą hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek dla SYNGENTY za statystę robi, czyli z tej strony udział się kalkuluję, ale nie wiem czy ta droga przez mękę(udział w programie)się opłaci. Myślę że to pieniądze rzędu nastu tysięcy.. ale fame jest to i kasa leci, showbiznes... . Cieszę się bo za ten hajs sobie maszyny ponaprawia, dyszel, piastę.. , IMO żal mi go z taką mentalnością. Z drugiej strony to mogło być wyreżyserowane, bo oskarżyć kogoś o klątwę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom31    11

Słodko się przekomarzamy ;)

 

Korsarz nic nie stoi na przeszkodzie, próbuj :)

 

A poza tym w kupie siła ;)

 

;)) to widze naszym koleżanką z AF dopisuje humorek,i tak trzymac dziewczyny;)) dobre samopoczucie to podstawa,a co do grzesia z RsZ otwieram dzis TA a tam wyskakuje grzesio ciekawe czy mi czego niewygnie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka1    1

@małorolniczka - na @KORSARZ a nie licz, on tylko pianę bić umie, jak przychodzi do konkretów to zawsze się wymiguje, i ucieka, aż się kurzy....

Tam pewnie kobietka trzyma go szczelnie pod pantoflem....- tylko udaje chojraka....

Hahaha...

 

no no Darek odważnie, że kolegę chcesz ratować ,ale przed świętami sam się przyznałeś że jesteś  ekspertem w biciu piany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Ania, nie myślcie sobie że tylko wy się umiecie solidaryzować :P

Ja tam się za żadnego eksperta nie mam, po prostu chciałem Ci pomóc bo miałaś problem z ubijaniem jajek :P hahahahaha

 

Dziewczyny przyznajcie się co zrobiłyście z Korsarzem, bo chłopak przepadł ;)

Edytowano przez darek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Darek, nie dziw się dziś @KORSARZ owi , jak jego stara przeczytała dziś , co on nawypisywał wczoraj , to już ona mu dała AF ....!!!!!!! Hahahaha....

I kto tu dziś nie może usiąść na tyłek......:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mało wiesz Biedroneczka ,bo Korsarz faktycznie może mieć problemy z siedzeniem  czy tam ze staniem ,ale z innego powodu niż Ty myślisz . ;)

Dobrze pisał ,że ludzie go tu znają . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gilcerku ale czy Ty aby dobrze widzisz ,bo Ty ostatnio to ...? :rolleyes:  

 

 

A wiesz,@Meg5 , co to żarty ? ;-) 

A wiem co to żarty ,ale tak gdybasz o nim ... ;) Jutro Korsarz pewnie wróci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Wczoraj @KORSARZ "gdybał" na mój temat , i jeszcze jednej osoby.. to gdybanie może nie było do końca takie przyjemne, jakby je mocno rozpatrzyć.Jednak ani ja, ani druga osoba nie strzeliłam z tego powodu focha i na nikogo się nie obraziłam. Wolałam przekuć to w żart , i po sprawie. Nie czepiałam się szczegółów. I tym się od wielu różnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hej dziewczyny      :P       :D       Meg, Ty jedna mnie zawsze zrozumiesz     :P Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glicer    25

Meg5,ostatnio mnie po prostu tu nie było.Owszem czasem zajrzałem.Hehe myślałem ,właśnie myślałem ze śmietnika już mniej,nio ale czasem jednak się pojawia.RSZ nadwyrazniej gardze i nie mam co do tego wracac,ale to nie znaczy ze tutaj się  człowiek nudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy ja o czymś nie wiem, czy ktoś tu odszedł do krainy wiecznych łowów że tak tu cicho się zrobiło?       :blink:

A tak w ogóle to Wszystkiego Najlepszego w Nowym ROKU.       :P  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroneczka    16

Pewnie odszedł organista, bo tu , jak to Pawlak mówił : " cisza, jak po śmierci organisty..." ;-)

Nie ma co wzywać tych, którzy i tak dzisiaj pewnie dogorywają....haha.......

@mapo za to kiedyś na parę minut nie chciała wstawić swojego zdjęcia, a teraz robi co chwila taki śmiały przegląd......czyżby rwania nie było.....?

Hahahaha.......

 

Dzięki za życzonka. Wzajemnie..:-).

Edytowano przez biedroneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czemu ma się Mapo wstydzić, moim zdaniem nie ma czego, a Ty Ania też możesz sobie wstawić w większym zbliżeniu, bo słabo Cię widać.        :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Nie ma co wzywać tych, którzy i tak dzisiaj pewnie dogorywają....haha.......

Słabe główki mają.      Hahahahaha, ja wypiłem chyba beczkę rumu      :P   a mocnego że łaaaaaaaaaaaaa.           :P

Edytowano przez KORSARZ1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mapo    7

biedroneczka: a ty znowu zazdrosna jesteś? ;) A poza tym, czy ja jestem jakąś roślinką, którą trzeba rwać?  -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj