Zaloguj się, aby obserwować  
hitch115

Forterra 115 problem z silnikiem ma zaledwie 3tys mtg

Polecane posty

hitch115    5

Witam:) moze mial ktos taki problem jak ja ze spod kolektora spalin(wydechu:)leci olej??do dam ze turbina jest sucha nie ma luzow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

pewnie mocno go katowałeś u mnie w okolicy koleś tak katował swojego bo co to zetor przecież ma niezniszczalny silnik ma chyba 35 ha ciagnik od206 roku no to moze miec z 2,5 tys mtg nie wiecej i robił juz silnik i skrzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAREK    22

GOETZE fabrycznie montowane , chwalą też firmy PRIMA (polskie) . Można byłoby zacząć od uszczelniaczy na zaworach -mniej roboty i większe prawdopodobieństwo ,że są odpowiedzialne za wycieki. Cieknie przy małym obciążeniu czy cały czas tzn .tak samo przy wysokiej temperaturze pracy ? Znam gościa ,który już 2 razy zatrzymał silnik po wycieku płynu chłodniczego i jest tylko problem z rozruchem ,ale nie dymi nie wywala oleju

Edytowano przez DAREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitch115    5

Cieknie caly czas nie ma roznicy czy duze obciazenie czy male... moim zdaniem to tez usczelniacze ale mechanik sie upar zeby wymienci przy okazji pierscionki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hitch115    5

jest nowy problem

silnik miał zrobiony remont(wymienione pierscienie końcówki wtrysków i robiona glowica) ale teraz po remoncie silnik nie ma sily. Przed remontem byl wyciek oleju spod kolektora ale sile mial a teraz czegos mu brakuje. Silnik pracuje rowno i nie ma problemów z odpaleniem. Ktos wie jakie moga byc tego przyczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

po remoncie trzeba go dotrzeć tak jak nowego po jakich 100 godzinach powinien się poprawić ja tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Daro81
      dużo osób mówi że zetory dużo palą... mi nie chodzi o to ile pali w orce, ale czy ktoś wie jak jest ze spalaniem w lekkich pracach, proszę o odp osoby które są posiadaczami zetorów forterra niekoniecznie musi być ten model, również posiadacze proksima plus też mogą się wypowiedzieć bo jest dużo wypowiedzi ile komu pali w ciężkich pracach a niegdzie nie moge znaleźć jak jest ze spalaniem w lekkich pracach ?
    • Przez operator1993
      Witam, mam pytanie odnośnie zwolnicy Carraro przy Zetorze 10540. Rozsypały mi się satelity w zwolnicy i uszkodziły jeden z trzech sworzni. Mam pytanie czy ma ktoś uszkodzoną piastę na sprzedaż? Chodzi mi głównie o sworzeń satelity.
    • Przez operator1993
      Witam, ma ktoś na sprzedaż piastę (może być uszkodzona) zwolnicy Carraro do Zetora 10540? Chodzi mi o sworzeń satelity zwolnicy, byleby był prosty i nie porysowany.
    • Przez canabis
      Witam, nie znalazłem odpowiedniego tematu więc zakładam nowy. Potrzebuje opinii o w/w zetorkach ponieważ noszę się z zamiarem kupna. Jak jest z trwałością tych maszyn i ogólnie z pracą nimi. Czy jest w ogóle sens pchać się teraz w te ciągniki bo cena nie jest mała, komfort nie powala no i DPF i SCR?
    • Przez aprochota
      Witam mam zamiar kupić taki oto agregat amazone ale mam trochę obawy czy forterra 11441 to podniesie czy będę oglądał niebo. Nie am możliwości podczepienia takiego zestawu żeby sprawdzić może ktoś z was używa podobnego agregatu z zetorem i się wypowie na ten temat i jeszcze zastanawiam się czy kupić ten agregat czy może odnowiony z GĄCZA na olx maja wystawione. link poniżej do strony który mam zamiar kupic https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-amazone-302-CID757-IDvov3f.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj