Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
klusek

ładowacz Troll- koła zamiast podpór

Polecane posty

klusek    2

witam!Mam pytanie czy warto by było zakładać do ładowacza TROLL 350 koła??I jeżeli tak to jak to wykonać??

"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jakie koła chciał byś założyć?

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukash    0

jak się zorientujesz to napisz tu na forum co i jak, bo my u siebie też coś takiego planujemy zrobić :D

- O, przyjacielu nieuczony,/ Mój bliźni z tej czy innej ziemi!/ Wiedz, że na trwogę biją w dzwony/ Króle z pannami brzuchatemi;/ Wiedz, że to bujda, granda zwykła,/ Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",/ Że im gdzieś nafta z ziemi sikła/ I obrodziła dolarami;/ Że coś im w bankach nie sztymuje,/ Że gdzieś zwęszyli kasy pełne/ Lub upatrzyły tłuste szuje/ Cło jakieś grubsze na bawełnę./ Rżnij karabinem w bruk ulicy!/ Twoja jest krew, a ich jest nafta!/ I od stolicy do stolicy/ Zawołaj broniąc swej krwawicy:/ "Bujać - to my, panowie szlachta!"

zetor5321    1

kobre ale łap wtedy już niema?

no ale na łapach nie poleci ci tak szybko niż na kołach.

musisz mieć sprawny chamulec ręczny.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomgt
      Panowie wrzucam link do filmu z łądowaczem na podnośnik, zrobiłem identyczny, zamontowałem siłownik od Tura1 i słabo podnosi. 
      W czym może być problem?
      link do filmu https://www.youtube.com/watch?v=tl2V1OEtruY
      Poziom oleju  w skrzyni jest ok, latem podnosiłem wywrotkę ze zborzem i nie było problemu a teraz podłączyłem jeden siłownik i nie może podnieśc np. takaiego kawałka drzewa jak na powyższym filmie.
      Co moż być przyczyną? zimny nie rozgrzany olej, uszkodzony rozdzielacz a może to kwestja siłownika, może ten od tura jest za słaby?
      Dodam, że do siłwonika dałem wąż hydrauliczny średnica wewnętrzna: 08 mm, Ciśnienie robocze: 35,0 Mpa / 350 bar, zakucie 1/gwint: Proste/nakrętka M16x1,5, Zakucie 2/gwint: Kątowe 90 stopni/nakrętka M16x1,5

• Przez andrewk
      Witam, do sprzedania posiadam prawie nowe siłowniki do ładowacza czołowego T25 / C330 / C360 / MF 255.

Używane niecałe 7msc. 100% sprawne.

Specyfikacja techniczna:
      Długość siłownika złożonego 870 mm
      Całkowita długość siłownika po rozłożeniu 1500 mm
      Średnica tłoczyska 40 mm
      Średnica zewnętrzna siłownika 60 mm, mm
      Łożysko fi 25 mm ( otwór na sworzeń), mm
      Skok tłoka 630 mm
      Wyjście na króciec M18 x 1,5 M16 x 1,5( zewnętrzny gwint) mm

Cena 150zł/szt
      Koszt wysyłki 35zł/komplet

Zapraszam do zakupu

• Przez kompletniezielony
      Witam. Ostatnio zapowietrzylem hamulce w c 360 przypadkiem długa historia. Ale w końcu udało się je zrobić i pedał jest twardy tylko jak chce zahamować tylko lewym albo tylko prawym kołem to nic się nie dzieje, dodam że jak normalnie hamuje to też łapie po chwili a nie odrazu ale to być może przez to że trochę płynu poleciało podczas odpowietrzania na początku, ale głównie mam pytanie czego nie chce hamować na pojedyńcze koła. Szukam w internecie ale nie mogę znaleźć nic na ten temat.
    • Przez Adam5714
      Witam moze ma ktos numer katalogowy szpilki koła tylnego do ursusa 5714 lub zna jakis zamiennik tej szpilki. 
    • Przez AsToNeK_LwG
      Witam,
      Posiadam Case 885 xl i mam problem gdyż, jest on na dość wąskich kołach 12.4 r24 i 13.6 r38 i mam problem zwłaszcza przy agregacie i chce wymienić na szersze, i tu moje pytanie bo fabrycznie jest on na 12.4 r24 ale 16.9 r34 wysokość ta sama co 13.6 r38 a mam okazję wymienić na 360/70 r20 i 420/70 r30 czy to podejdzie nie bedzie problemów ?