Skocz do zawartości
Gość M

Zetor 8145 i 8045

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
AGRObombula    1

ludzie mam taki problem chciałbym wiedziec jaka jest szerokość tego ciągnika bo zamierzam jeden z nich kupic mam agregat uprawowo siewny 2,5 metra no niestety tak sie stało ze musze zmienić ciągnik a niemam zamiaru zmieniac jeszcze agregatu ponieważ jakość pracy jego jest na najwyższym poznimie

Wiadomość z agroFakt.pl

oFsik    30

A jak wygląda porównanie uciągu w 8045 8145 i 8245 w miarę tak samo czy jest odczuwalna różnica?

oFsik    30

Mi chodziło głównie czy kupując 8045 i odpowiednie maszyny do niego potem będę mógł wymienić na 8245 bez zmiany maszyn. A pod takim względem hydraulika itp. się chyba różni.

lukasz12145    0

a tok to spokojnie morzesz kupować moc taka sama a pierdółki zmienione ja sam mam 3 zetory i nie wymienie narazie na nic wiecej

8111 dobre jest tylko napędu nie ma a 12145 to juz coś

zetor10045    11
Mi chodziło głównie czy kupując 8045 i odpowiednie maszyny do niego potem będę mógł wymienić na 8245 bez zmiany maszyn. A pod takim względem hydraulika itp. się chyba różni.

Jak poprzednik napisał możesz kupować 8045 a potem zamienić na 8245 i różnica będzie tylko w komforcie pracy :)

koras    0

8245 ma inna kabine , szybka skrzynie , moj ma filtry oleju nowego typu, wspomaganie orbitrol, pedaly masz podwieszone , hydrauliczne sprzeglo , rozni sie duzo od 8045

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się