Gość M

Zetor 8145 i 8045

Polecane posty

Gość M   
Gość M

Witam. Chciałbym się dowiedzieć od was czym różnią się te dwa ciągniki. Który lepszy?

Który ile ma koni? itp. Za wszystkie odpowiedzi dziękuję. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

no napewno jest lepszy 8145 bo jest nowszy a moc chyba ta sam albo 8045 ma mniej o pare koni


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

jesli chodzi o wygląd to maska u 8045 typu Crystal a 8145 to juz jak w 914 a biorąc pod uwage różnice symboli w innych porównywalnych zetorach to i kabina bedzie bardziej "komfortowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

W 8045 ,,oczy'' są na takich wypustkach z boku maski, a w 8145 to już w masce. Sprzęgło promieniowe, a nie na łapki, w głowicy uszczelniono prowadnice, później też dołożono mikropompkę i jeszcze parę dupereli. Poprawcie mnie jeżeli coś napisałem źle  ;)


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

Dobrze się spisuje?Ile masz hektarów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

Spisuje się doobrze, zresztą nie ma wyboru  ;) bo do pomocy ma tylko U 3512, a obrabia ok.50ha +ponad 10ha łąk  8)


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

A co myślicie o Zetorze 8245?ma chyba 95 koni a oprócz tego to czym się różni?Ktoś z was go ma?Jeśli coś wiecie to piszcie pozdro ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

niemozliwe zeby 8245 miał 95 koni... moim zdaniem ma lepsza kabine poprostu wzmocnienie silnika nieznacznec hyba ze ma trbo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

Jak ma turbo to już 10245. Kabina w 8245 jest taka sama jak u Yacentego w 10245.


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

To wejdz na allegro i wpisz zetor 8245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

Po prostu ktoś sobie wsadził do 8245 silnik z doładowaniem od 10245 tak jak ja teraz chce zrobić do swego 8145  8)


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

a moze chodzi wam o 9245 ten ma turbo 95km (okolo) i kabine euro

8)


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

A ile ma koni 10245?Tyle samo co 10145?To ile w końcu ma 8245 z seryjnym silnikem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

ja znalazlem info ze 10245 ma 98 a zinnego ze ma 99.5, wynika z tego ze cos kolo 100, dla mnie to nie ma znaczenia czy 100 czy 95.

w dowodzie mam wbite 74kW


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pejton    2

Nie, oglądałem na Allegro ten ciągnik i jest to 8245, ale nie można nic powiedzieć o silniku bo nie widać go dobrze na zdjęciach.


parę ha i para rąk do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

10145 pewnie ma tyle samo co 10245.Tylko ciekawe ile ma 8245 pewnie tyle co 8145.Jeśli 10145 ma tyle samo co 10245 to pewnie to samo jest z tymi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver95    1

8145 i 8245 pownily sie roznic kabinami piewrszy powieniem miec takom zywklą a drugi euro i tak jest z calą paletą tych ciągnikow


Moje filmiki
www.youtube.com/user/manieks119

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol5    0

a co myslicie o 8011 mysle zastapic nim c360. Ile pali jaki komfort itd >dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M   
Gość M

to może lepiej 8111 jest chyba troche nowszy na allegro jest mały wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek540    0

czy zetor 8145 poradzi sobie z 4 skibowymi pługami?? Jeżeli tak to jakie będą najlepsze


Rozpowszechnianie zdjęć z mojej galerii bez mojej zgody ZABRONIONE!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter333
      Witam, mam Zetora 16245 niedawno kupionego i ostatnio zauważyłem że z przodu ma opony 14.9-28 a z tyłu 20.8-38. wszystko jest w porządku czy trzeba zmienić rozmiary, jak to wygląda?
    • Przez Arabs
      Witam mam problem z zetorem forterra 11441 a mianowicie ostatnio wymienialiśmy komplet sprzęgła czyli koło zamachowe docisk tarcze + łożysko oporowe było wymieniane 4 miesiące wstecz, i jest problem tego typu że sprzęgło się ślizg ale to tak że traktor na 4 biegu nie może się uciągnąć. Próbowaliśmy już zmieniać docisk na inny bo myśleliśmy że jest trefne kombinowaliśmy z rodzajem tarczy nawet przetoczylismy 0.6mm koło zamachowe z myślą że po przetoczeniu słoneczko bardziej wyjdzie i docisk będzie mocniejszy ale nic z tego po tym zabiegu jest w sumie jeszcze gorzej. Sprzęgło nie jest podparte bo mamy około 1cm luzu na wysprzegliku a właśnie tak się zachowuje jakby było podparte. Ma ktoś pomysł gdzie szukać problemu bo traktor już był rozjeżdżany 3 razy i dalej nie ma efektów 
      Edit. Zapomniałem dodać że na sloneczku powstaje taki jakby nierówny ślad po pracy łożyska oporowego ten odcisk nie jest równomierny tylko w dwóch punktach ewidetnie jest mocniej zaciskane 
    • Przez wrysiek
      Witam tak jak w tytule chciałbym dowiedzieć się jakie są zasadnicze różnice pomiędzy zetorem 8011 a 8111?
      Tylko nazwą czy coś bardziej mechanicznie?
    • Przez Latashi
      Witam, mam problem z moim zetorem. Otóż, po ponad godzinnej pracy gdy olej jest już gorący traktor jeździ tak jak na żółwiu mimo że jest włączony zająć. Dopiero po dodaniu więcej gazu podczas prac polowych lub dłuzszyk rozpędzeniu jedzie normalnie na zającu. Zalany olej hydrauliczny przekładniowy. Gdzie szukać przyczyny? Dolać więcej oleju , czy problem jest z tarczkami?
    • Przez Piter333
      Witam, panowie od czego jest ta czerwona kontrolka? Zetor 16245. Pozdrawiam 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj