Robinho1997125

Jaki agregat uprawowy do c360 3p?

Polecane posty

mds212    2131

pier**licie głupoty :) Zwykła 60 ma co robic w agregacie 2,1m na 3 biegu no chyba ze chcecie katowac ciagnik to kupujcie wiekszy albomacie piaski i uprawiacie na 3cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Ja ze swojego doświadczenia powiem że najlepszy do C-360 będzie 2,1m.Chyba że ktoś chce sobie tylko pojeździć po polu albo pokazać się sąsiadą to kupuje 2,5m.

Zresztą nawet przy 2,1m podnośnik to nieźle cierpi,skutki wychodzą za 2-3 lata użytkowania.Bez kompletu obciążników na przodzie to ciężko utrzymać prosty tor jazdy.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

A ja ze swego doświadczenia wiem że jak nie ma gór to tylko 2,4 m taki miałem firmy Dziekan bo agregatem masz uprawić warstwe pod siew głębokość taką aby była jak najniższa w miarę równo zakrywało ślady kół bo nie ma sensu ryć pod ramę i wysuszać sobie pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

To wjedź takim agregatem w świeżą orkę, gdzie aby zrównać ślady musisz agregat dość głęboko puścić.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Dokładnie jescze w niepowłokowana gdzie u niektorych skiby wygladaja jak fale dunaju. Gdzie trzeba puscic głebiej zeby pole wyrównac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian2011    113

A po prostu trzeba pilnować terminu orki aby gleba uległa się, zaczełem orać i tak samo inni ok 1 września a siew ok 20 i spokojnie gleba była ulegnięta ale nie ma o co się kłócić każdy robi pod siebie jak mu wygodnie teraz mam inny sprzęt alejak miałem 3p miałem 2,4 m i innego bym nie kupił na płaskie pola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Spoko na glinie jak mi się skały urywają to ojciec t 25 zaraz bronami rozbija i tak bryły leżą a jak orze sam i skiba zaschnie to już jest masakra.po dwa razy muszę uprawiać aby rozbić pacyny.Na lżejszych ziemiach spoko.Ja mam 14 gliny i 6 piaski wiec wiem jak jest na lżejszych zieniach a na zwięzłej glinie wiec zależy jakie ma ziemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    459

Nie zawsze da się dopilnować terminów orki. W tym roku pod kukurydzę orałem tydzień przed siewem bo wcześniej się nie dało. To samo pod oziminy, po kukurydzy musiałem zaraz po orce siać bo był już koniec września.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez livebird
      Witam mam pytanie czy uprawa agregatem talerzowym na dzień przed siewem kukurydzy będzie dobrym rozwiązaniem? gleba ciężka  i średnia jakieś 3 tygodnie temu rozsiana sól potasowa i wymieszana bronami wilgoć w ziemi jako tako jest w spodzie.
       
       
    • Przez klamka4
      Witam pisze w imieniu kolegi bo ma taki problem. 
      C360 jak jest zimny to odpala a jak ciepły to mie odpala i nie można wałem przekręcić. A jak odpali gdy jest zimny to strasz nie kopci i kontrolki się świeca. Pomoże ktoś z góry dzięki 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam 
      Mam pytanie czy ursus 1201 uciagnie 4m agregat uprawowo siewny z wałem strunowym 
      Pozdrawiam
    • Przez PaweLisowicz
      Potrzebuję zakupić obciążniki do c-360. Konkretnie chodzi mi o 2 środki na oś tylną nowego typu do c-360, wraz z możliwością wysyłki.   
    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj