Skocz do zawartości
MarcinJvD

John Deere 6900- opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chcesz kupić?

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ile za niego dałeś?

Pavel    10

o jakie informacje konkretnie pytasz? dane techniczne? czy praktyczne dane o spalaniu? czy jakies ciekawostki?

MarcinJvD    6

najlepiej wszystkiego po trochu

dałem nie co ponad 80 tys.

jak narazie rozblokowałem skrzynie jeździ 52 km/h ale wiecej nie ma jak wyprobować wiec pytam

Pavel    10

masz jakieś fotki bo to ładny sprzet ;) ile miał mth, który rocznik?

Kris017    1
rocznik 1998 ma o ile sie nie myle kolo 5000 mth foto postaram sie jak najszybciej zrobic i dodac

A co chcesz o nim wiedzieć ????

Pavel    10

dziwne?

ja szukalem podobnego sprzetu i z takim przebiegiem i rocznikiem to raczej 110-130tys zł.

udało Ci się, albo ma licznik mth obrócony juz...

MarcinJvD    6

wszystko możliwe ale jest ładny,opony prawie jak nowe tylko troche w kabinie zaniedbany ale popracuje sie i bedzie wyglądał pięknie ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
w 1998 robili raczej 6910 ;)

Kolega nie ma 6910, tylko 6900.

Grześ    3
najlepiej wszystkiego po trochu

dałem nie co ponad 80 tys.

jak narazie rozblokowałem skrzynie jeździ 52 km/h ale wiecej nie ma jak wyprobować wiec pytam

Jak niby rozblokowałeś skrzynie że jedziesz 52 może coś ci szwankuje wyświetlacz albo się mylę i chętnie dowiem jak to zrobić aby jechać 52km/h.

MarcinJvD    6

to zależy jaką masz skrzynie w ciągniku.jak jest cztero biegowa to wystarczy dobrze poszukać a znajdziesz dźwignie od piątego biegu.i zalezy jaki masz rozmiar kół ja akurat mam największe z przewidywanych i to też daje taką predkość.i licznik mi nie szwankuje bo było mierzone samochodem bo w ciągniku skala jest tylko do 40.

Grześ    3

Nie wiedziałem że 6900 miał 4-o biegową skrzynię. A jak zgrałeś przedni naped?

MarcinJvD    6

nic nie musiałem zgrywac ponieważ to jest ta sama skrzynia ktora byla w ciągniku tylko miala zablokowany jeden bieg.

moroniozo    0

Ja posiadam John Deera 6910 i mam blokade na 6 biegu F i nie wiem co trzeba zrobić żeby odblokować czy wystarczy tylko zdjąć plastikową blokadę czy trzeba coś w skrzyni przestawić. Jak to robiłeś to doradź mi jak to zrobić.

MarcinJvD    6

Jest w skrzyni taka śruba ktora blokuje wlączenie tego biegu.trzeba ja wykrecic i zmienic plastik w kabinie i powinno być dobrze.ale to zalezy od rodzaju skrzyni akurat u mnie jest taka ze dalo sie ją rozblokowac.jek to power quad 4-biegowy i byl zablokowany bieg E wiec jak teraz odblokowałem to jezdzi troche szybciej:)

majranjd    8

łoooo... szacun dla kolegi, wnioskuje z tego ze odważyłeś się rozebrać skrzynie? Ja jakbym miał takiego do "zabawy" to rozebrałbym sobie i zobaczył nauczyłbym sie ;) ale niestety niestac mnie na taką zabawke ;)

Ja mam zablokowany bieg E i F... mam najwolnijszą skrzynie.

Cięzko jest taki tunning zrobić?

qqq    18

no to ładnie 52km/h. znajomy ma JCB FASTRACK 2140 4WS z QUADTRONIC to jezdziłem nim całe żniwa ,to 54km/h na max wyciąga ;)

MarcinJvD    6
łoooo... szacun dla kolegi, wnioskuje z tego ze odważyłeś się rozebrać skrzynie? Ja jakbym miał takiego do "zabawy" to rozebrałbym sobie i zobaczył nauczyłbym sie ;) ale niestety niestac mnie na taką zabawke ;)

Ja mam zablokowany bieg E i F... mam najwolnijszą skrzynie.

Cięzko jest taki tunning zrobić?

nie trzeba skrzyni rozbierac....jaki maz model ciagnika?u mnie tez byly te biegi zablokowane wiec moze da sie cos zrobic;) jest to power quad czy zwykła?

majranjd    8

hmmm coraz ciekawiej sie robi ;) ale słuchaj dla mnie to dziwne, goście w Mancheim wkładają jednolite skrzynie jak leci? przeciez to jest nieekonomiczne? jak muszą włożyc te same tryby i mechanizmy a blokują je tylko zwykłymi śrubami, a skrzynie "wolniejsze" były na pewno tańsze w zakupie niz te szybkie... dziwne...

Wracając do wątku... ;)

ja mam 6800 i też mam PQ... jak to sie robi? albo odezwe sie na gg to mi pokażesz w katalogu w którym to mejscu jest co?

EDIT:

znalazłem... cudów nie ma... tymi trybami róznią sie te dwie skrzynie: Obrazek to są te ktore narysowali ponizej tego wałka...

innego logicznego wytłumaczenia nie jestem w stanie znaleźć, ale chetnie przeczytam jak Ty to zrobiłes:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez TraktortoZetor
      Mam problem z moim JD 6200. Mianowicie chodzi o to że potrzebuję wyciągnąć wałek łączący silnik ze skrzynią biegów. Odkręciłem wałek od skrzyni biegów i od silnika bodajże na 6 śrubach tłumik drgań. Teraz ten wałek nie chce wyjść. Pytanie jak wyciągnąć ten wałek? Muszę silnik wyciągnąć czy jak? 
    • Przez zuwar
      Mam problem z niedziałającymi  światłami stop w JD 7700. Bezpieczniki wszystkie całe, zasilanie na przełączniku przy pedale - jest. Czy po drodze jest jeszcze jakiś przekaźnik ? Może ktoś ma schemat elektryki do tego modelu.
    • Przez radeklegia
      Witam.potrzebuje opisu bezpieczników bo na tej klapce to nic nie ma.i chciał bym się dopytac co do oświetlenia zegarów i radaru czy tam się wymienia jakieś żarówki. ?
    • Przez roxor
      Witam panowie mam taki problem z john deere 6900 mianowicie problem polega na tym ze ciągnik zapala normalnie chodZi i wszystko wydaje sie byc dobrze a po chwili gasnie. gasniecie wyglada tak jak by ciagnik miał odcinane paliwo i jak zgasnie to nie mozna go uruchomic czasami przez chwile a czasami przez dłuzszy czas tj ok 30 min pozniej ciaggnik zapala normalnie i nie jest ani zapowietrzony ani nic zapala tak jak by go ktos normalnie zgasił i zapalił moze ktos sie z czyms takim spotkał lub wie co to moze byc prosił bym o jak najszybsza podpowiedz dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez tomrolnik
      panowie tak jak w temacie prosilbym o opinię tego traktora ponieważ przymierzam się do zakupu tego modelu z góry dzięki za odpowiedź