Mateusz-06

John Deere 6125R vs Case Maxxum 125 multicontroller

Polecane posty

Mateusz-06    105

Chciał bym poznać wasze opinie na temat tych maszyn. Co jest lepsze waszym zdaniem Case czy JD ?. Dodam że to ma być główny ciągnik na 90ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz-06    105

130km wystarczy bo gospodarstwo jest w 100% nastawione na warzywa a ten ciągnik będzie chodził tylko z pługiem 4skibowym Kuhn i agregatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

JD 6125r autoquad ecoshift opony przód 550 tył 650 czy jakoś tak tuz przedni bomba 850kg klima średni fotel ten tls wyjścia hydrauliczne elektryczne 3szt. szba tylna podgrzewana elektrycznie, pakiet podgrzewania silnik skrzynia, zarządzanie na uwtociach ITec czy coś tam, 320 tys zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xerion3800    45

Ja polecam case. Nasz maxio 1500mth i żadne awarii. Duża kabina, łatwa obsługa, dobra dostępność do podzespołów i chłodnic. Cena jest przystępna. dobry rozkład masy, wydajna hydraulika, mocny i ergonomiczny silnik. To tylko kilka atutów które przemawiają nad CASE. Spalanie dobre. Jak coś jeszcze to odpowiem.


Zapraszam na mój kanał na YouTube!
https://www.youtube.com/user/clasxerion3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Potrzebujesz mocny i dwardy ciągnik jak na tyle hekatrów jakim jest John Deere :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

320 netto za jd, to za ta cenę można mieć case puma 130 cvx nieźle doposażoną już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz-06    105

Jestem bardzo przywiązany do marki John Deere bo już w moim gospodarstwie pracowało 5 jelonków a teraz tylko 5090R i 6610 i zastanawiam nad marką Case bo coraz więcej ludzi je chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pelo111    23

Firma John Deere jest bardzo szanowana na polskim rynku niestety ceny tych maszyn są kosmiczne.

W celu oszczędności można kupić ciągnik z symbolem "M".

Case jest sporo tańszy oraz łatwiejszy w obsłudze niestety nie jednokrotnie słyszałem komentarze o niedopracowaniach oraz usterkach tych ciągników lecz dotyczy to zazwyczaj "tych tańszych serii" np.jx takie komentarze zszargały opinie o tych ciągnikach. Oczywiście ciągnik będzie tyle bezawaryjny ile czasu będzie o niego dbał.

 

Komentarze typu "jakąś mocniejszą maszyne bym brał około 160km" mijają się z celem to nie prawda że na taki areał trzeba brać taki wielki ciągnik, to tylko niepotrzebnie wydane pieniądze na niepotrzebne konie mechaniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

case ma dobre maszynyale jak juz wiadomao te mniejsze są słabsze jakościowo, wieksze od maxxuma to juzinna bajka, inna jakość i trwałość

 

co do samego wyboru to porównaj parametry obu ciągników, zobacz je na żywo, przejedź sie każdym ale decyzję musisz podjąć sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

JD 6125r autoquad ecoshift opony przód 550 tył 650 czy jakoś tak tuz przedni bomba 850kg klima średni fotel ten tls wyjścia hydrauliczne elektryczne 3szt. szba tylna podgrzewana elektrycznie, pakiet podgrzewania silnik skrzynia, zarządzanie na uwtociach ITec czy coś tam, 320 tys zł netto

Drogo. Miałem specyfikację 6125R w podobnym wyposażeniu tylko standardowe gumy (420 i 520) i bez obciążnika na 285 netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

warto za te pieniadze bo jest niezle wyposazony za tą kase. Ja bym mu aby dołozył obiaznik 800kg i strzałka na drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
    • Przez kuba5150
      Szukam mechanika który zna się dobrze na serii case maxxum 51.. z pomorskiego. 
    • Przez bialy1989
      Witam. Poszukuję kogoś kto podłączy mi antenę Star fire 3000 jako antenę wysyłającą sygnał rtk na moim budynku. Chodzi też o zrobienie wiązki zasilajacej. Temat jest pilny bo wiosna się zbliża a gość który miał to zrobić nie odbiera telefonu. Pokryje koszty dojazdu,miejscowość Kowalewo Pomorskie. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj