Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jaroon

ACCORD OPTIMA 6 rzędów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaroon    1

Witam

Szukam informacji o siewnikach Accord Optima 6 rzędów

Jak wygląda jakość i dokładność siewu w tym siewniku?

Cenę części zamiennych jeśli ktoś ma takie informacje.

Czy do 20tys. można kupić jakiś ciekawy egzemplarz?

Liczę na opinie użytkowników tych maszyn.

16Ursus14    4

Do 20 tysięcy nic ciekawego nie kupisz 6 rządkowego na dodatek. Sam muszę kupić siewnik i z używanych nic ciekawego nie widzę. Będą to siewniki takie które mają 20 lat. Złomy. Dochodzimy do wniosku, że najlepszym wyjściem jest nowy siewnik gaspardo 4 rzędy, pojemniki na nawozy/makro-mikro elementy, komputer i wiem, że użytkownicy go chwalą, gdzie cena u Sobola w Zambrowie jest bardzo korzystna, przedzwoń a się wszystkiego dowiesz.

Najlepiej też wziąć tak jak ja to z kimś na spółke też jeśli sieje się do 20 ha, bo ten siewnik cały rok stoi w garażu a dwa dni i posiane. Przemyśl.

Edytowano przez 16Ursus14

Laszek    1

Przeglądając allegro i tablice to jest kilka ładnych Optim w cenie około 20 tyś więc pewnie można by coś wybrać. U siebie sieje około 40 ha i do tego usługi, obecnie jest Becker tylko minus ma taki, że ma małą pojemność do nawozu- tylko 300 kg a dobrze byłoby żeby tak jeden worek big bag wszedł. A te Optimy źle nie wyglądają. Mam Accorda do zboża i jestem zadowolony z wykonania i precyzji więc pewnie do kukurydzy będzie podobnie. Najlepiej jak wypowiedział by się jakiś użytkownik takowego sprzętu

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować