Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ociec82

Przeróbka starej szklarni na tuczarnie

Polecane posty

ociec82    1

Witam.Mam starą szklarnie (w której nic nie uprawiam) o wym.45m długa i 9 m szeroka mam taki plan żeby ją przerobić na tuczarnie na głębokiej ściółce.Pytanie czy można by to zrobić na 1 kojec czy nie będzie kanibalizmu itp. cz lepiej na 2,3 czy wiecej .Chcę to mieć to na tucz kontraktowany.Jeszcze jedno pytanie ile tak +/- sztuk by mogło się tam zmieścić.Proszę o szybką odpowiedź POZDR :)

lukasz222    2365

Przyjmuje się 0,65 m2 na 1 tucznika do 110 kg i 1 m2 na tucznika powyżej tej wagi. Kojców zawsze lepiej mieć więcej, chociażby po to by oddzielać słabsze grupy od lepszych

Wiadomość z agroFakt.pl

ociec82    1

No to chce się dowiedzieć jak to zagospodarować :) a jeszcze jedno pytanko jaka musi być ilość minimalna tych wrchlaków żeby zawrzeć kontrakt.Chodzi mi o to ile musiał bym przyjąc najmniej warchlaków na jeden rzut?:)

ociec82    1

nie no wiadomo całe szkło bym usunoł została by aby goła konsrukcja dach i ściany były by z płyty obornickiej w środku posadzka była by wylana i tak dalej.Wszystko bym przerobił żeby było tak jak powinno być normalnie chodzi mi o sam obiekt bo wybudować nowy budynek na taką ilość to potrzeba dużych funduszy a po co mam budować jak moge tańszym kosztem wykorzystać tą konstrukcje ze szklarni aby troche trzeba przerobić :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez bernatziom1996
      Mam zamiar kupić nowy rozsiewacz do 15tyś brutto od 1100l do 1350 w oko wpadły mi trzy rozsiewacze http://www.pom.com.pl/index.php?id=53&lang=pl, sipmy 1200kg i brzegu mx premium co polecacie moze jakąś inna markę.
    • Przez zaro12
      Witam chciałem się dowiedzieć ile maciora musi mieć kg, żeby ją zaprosić?? Proszę o szybko odpowiedz..
    • Przez proxa
      sipma ps 1221 farma plus strasznie mi się zapycha przejdzie przez podbierak i na początku idzie dalej ale puzniej nie wchodzi dalej tylko sie zapycha i bal w środku się nie kręci.co może być nie tak?
    • Przez osekw2345
      witam posiadam problem z tym siewnikiem... otóż idzie on za agregatem no i problem polega na tym że podczas próby kręconej wszystko wychodzi ok tak jak chce a na polu zupełnie inaczej poprostu przesiewa zboże i to sporo...
      prosił bym o podpowiedzi związane z tym problemem lub o jego rozwiązanie pozdrawiam
    • Przez ociec82
      Jakie ma spalanie w polu i w transporcie?czy części są drogie ? i czy jest to traktor prosty w budowie czy też nie?
      napiszcie jak go oceniacie i czy polecacie