Skocz do zawartości
Challenger

Nawożenie dolistne - stosujecie dokarmianie dolistne?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wojtek026    9

a jakie rozpylacze w opryskiwaczy do odzywek siarczanu magnezu z mocznikiem czy te co do herbicydów czy te co do grzyba>?

Wiadomość z agroFakt.pl

maatiik    0
Dnia 19.12.2017 o 19:26, koczas napisał:

agravita z ampol merol, yara vita, adob, dr green, intermag.

znasz jakis sklep internetowy zeby mozna zamowic nawozy dolistne z agravity?

koczas    59

Skąd jesteś? Zadzwoń do ampol-merolu i się dowiedz, a może jest jakiś oddział koło Ciebie. Nie mówiąc już, że na pewno jest jakiś handlowiec, który Ci to chętnie sprzeda nawet kilka paczek bo na tym najlepszy zarobek mają. Te ze Scandagry nie mówię, że złe-u nich telefonicznie na pewno kupisz, bo ostatnio szli trochę w ścieżkę agroloku i sprzedaż na telefon.

maatiik    0
33 minuty temu, koczas napisał:

Skąd jesteś? Zadzwoń do ampol-merolu i się dowiedz, a może jest jakiś oddział koło Ciebie. Nie mówiąc już, że na pewno jest jakiś handlowiec, który Ci to chętnie sprzeda nawet kilka paczek bo na tym najlepszy zarobek mają. Te ze Scandagry nie mówię, że złe-u nich telefonicznie na pewno kupisz, bo ostatnio szli trochę w ścieżkę agroloku i sprzedaż na telefon.

podkarpacie

koczas    59

No tam faktycznie może diabeł mówić dobranoc (bez urazy) :P Zadzwoń do centrali ampolmerol i zapytaj.

Uziu92    1489

Agrosol Zboża ? stosował ktoś ? jakieś opinie ?

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Wojtek026    9

czy można mieszać osobno mikroelementy takie jak helatowa miedz cynk mangan kupione osobno do tego siarczan magnezu tak 5%, tytanit oraz vapnovit mam takie odżywki i nie wiem czy to wszystko można razem łączyć do tego dałbym jeszcze z 5% mocznika i czy do takich odżywek warto dać jeszcze adiuwant? czy to się miesza czy np mangan z siarczanem magnezu się nie łączy? czy taki mix nie przypali żyta hybrydowego?

Wojtek026    9

dzieki sam już znalazłem te tabelki, a jeszcze pytanie czy wapnowit odzywka z dużą ilością wapna w tej tabelce nie bardzo miesza się z siarczanem magnezu, a czy do skraca zboża mogę dać z wapnowitem razem oprysk, bo wapno chyba trochę ogranicza wchłanianie

d4rek    16

dawanie odżywek z wapniem szkoda kasy daruj sobie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Sean
      Głupota ludzka zaczyna sięgać zenitu.
      https://www.agrofoto.pl/articles/aktualnosci/zakaz-wywozu-obornika-w-weekendy-i-swieta/?utm_source=newsletter
      Wg top agrar:

• Przez lulak
      Chodzi mi o to, aby sianie było jak najbardziej ekonomiczne, czyli aby rozsiany nawóz (np. saletra) nie ulatniał się.
      Czy w pogodę słoneczną, pochmurną, przed deszczem, po deszczu....( bo w trakcie chyba nie bardzo) ?
      Jakie są wasze sugestie i kiedy siejecie ?
    • Przez Mariusz15
      co doradzicie mi pod pszenice i pszężyto ozime żeby móc je zasilić wczesną wiosną zawsze stosowałem saletre amonową z Puław tylko tej jesieni było badrzo mokro jak siałem i za wiele nawozu nie sypałem bo stwiedziłem że przy tak wielkiej wilgotności za wiele by to nie dało uprawy mam na glebie klasy 3 i 4 zboże nawet ładnie po wschodziło i się ukorzeniło przed zimą więc szkoda by było to zmarnować to co mi poradzicie?
    • Przez franki
      Czy przypadkiem może ktoś słyszał o takim fakcie że nawóz można dopiero zacząć siać od 1 marca? Posiałem pierwszą dawkę nawozu około 25 lutego , a mojemu tacie jakiś gościu zaczął wciskać jakieś pierdoły że można dopiero zacząć siać od 1 marca i że niby jeśli wcześniej posiejesz to cię satelita namierzy i zabiorą dopłaty czy jakoś tak. Ktoś w ogóle słyszał o takim czymś?
    • Przez Pavel
      Mój sasiad w tamtym roku nawiózł sobie dosc g.esto pole osadem z oczyszczalnia-taka packa poczatkowo niewiedziałem co to jest-osobiscie słyszałem ze 3lata takiego nawozenia dobry plon jest lecz potem kompletny nieurodzaj-stosuje ktoś z was taki sposób nawozenia?