Skocz do zawartości
wojtas007

valtra kupno

Polecane posty

wojtas007    2

witam. chce kupic valtre 6600, 6800, 8050, 6650, 6850 jeden z tych modeli. prosze o opinie. ciagnik jako główny w gospodarstwie ale nie za duzym ale za to bardzo duzo w transporcie. Chce kupic ze skrzynia 50km/h bo takie były. czy zna ktos kogos kto by mógł sprowadzic taki ciagnik bo w Polsce jest ich bardzo mało. Bede zadowolony z jakich kolwiek informacji na temat tych ciagników.

Wiadomość z agroFakt.pl

TheBazyllo    2

Witam. Jestem użytkownikiem valtry N101. Z modelami tymi co szukasz miałem małą styczność więc napisze tylko to co słyszałem na ich temat. Znam osobiście serwisanta z valtry i mowil ze dostali valmeta 8100 ze skrzynią do naprawy świeżo kupionego przez nowego właściciela. Po rozebraniu okazało się że jest cała w rozsypce i trzeba dużo nowych części koszt ok 25 tys zł. Właściciel chciał zrezygnować z naprawy lecz po przemyśleniach zgodził się na naprawę lecz podczas remontu koszt części wzrósł do 30 tys. Także trzeba uważać co się kupuje żeby nie wlecieć w koszta. Ogolnie opinie maja dobra są przypadki że valmety niektore maja po 30 000 mtg i jeżdża dalej. Mówi się że te starsze modele wypromowały markę. Nic więcej nie wiem na temat tych ciagników. Życzę powodzenia w zakupach.

Edytowano przez TheBazyllo

wlkpmder    6

Tylko Valtra 8100. Ale jesli chodzi o ten model jestem zadowolony małe spalanie dość zwrotny traktor

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się