Skocz do zawartości
mory1971

Luparka hydrauliczna

Polecane posty

KRISS75    39

No właśnie ostrzegaliśmy przed naprężeniami.A tak z ciekawości:na moje oko trochę za wysoko(chyba że zdjęcie myli) umiejscowiony siłownik w stosunku do "blatu",co jak chcesz przełupać mniejszy klocek np.10 cm średnicy?na Twoim miejscu dołożyłbym jeszcze tego 'blatu"bo jest tam jakaś dziura ale maszynka ok.

Edytowano przez KRISS75

mory1971    1

powrot do pozycji zerowej w zasadzie tylko mechanicznie ,za pomoca dzwigni i ciegien polaczonych z silownikiem i dzwignia rozdzielacza ,chyba ze wymiana rozdzielacza na taki ktory podalem w jednym z wczesniejszych postow ,niestety sa drogie.

Wiadomość z agroFakt.pl

JANCZAK1176    39
Napisano (edytowany)

Witam posiadam zbiornik oleju hydraulicznego z blachy z krutcami jakieś 15 lit pomieści np do łuparki kształt prostokątna ,pytania pisać na PW

Edytowano przez JANCZAK1176

jahooo    262

Opcję "powrotu" ma rozdzielacz od T25, jak ciśnienie wzrośnie w układzie, to wyrzuca, tylko nie wiem, czy przy takich wartościach ciśnienia jak u ciebie, będzie to działać, podnośnik wyłącza przy 140 bar.

mory1971    1

warto wiedziec ,na pewno jest to tansza opcja niz zawory oferowane w internecie.

mory1971    1

Niestety na razie prace wstrzymane z powodu braku czasu

i jak znalazles troche czasu ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek
      od pewnego czasu mam problem z podnosnikiem, otóż co chwila mi opuszcza sie (dzwignia od podnoszenia nie przesuwa sie) czasem nawet nie moge z agregatem zawrócic bo podniose, zaczne cofac a agregat juz na ziemi, z dalszych pól wrócić czy dojechac to już tragedia, czasem podniesie sie do polowy i wtedy ani nie chce sie opuscic ani wyzej podniesc
      co moze bys przyczyną tego?? już wymienilismy rozdzielacz po kilka razy te wszystkie zawory, pompke wspomagającą (obecnie jest zaslepiona bo mówili ze ona moze to powodowa c i nic to nie dało) :angry:
    • Przez Cihu
      Czy wy też macie taki problem, że rura słabo sie otwiera i czasem trzeba nawet pchnąć ją ręką żeby się otworzyła? nie bardzo wiem co jest grane. niby przecieków nie ma ale rura chodzi tak jakby chciala a nie mogla. rekord jest z 87 a u mnie pracuje juz prawie 15 lat i zawsze mam ten sam problem. nie bardzo wiem jak sie zabrac za to.
    • Przez Skrabi
      Witam wszystkich Forumowiczów.
      Mam pewien problem z pompą hydrauliki w Case IH 844 od pewnego czasu. Otóż ostatnio podczas kiprowania przyczepą zabrakło oleju hydraulicznego i pompa się zagrzała. Dolałem oleju lecz od tamtej pory nie jest jak było wcześniej. Zaczęło coś "szumieć" w rozdzielaczu kierowniczym (chyba tak to się nazywa) podczas skręcania i szybko nagrzewa się pompa. Wydaje mi się, że może pompa się zapowietrzyła. Ale nie mogę znaleźć odpowietrznika.

A i przy okazji wiecie może gdzie podłączyć linkę od dźwigni na zewnątrz na błotniku do podnośnika???

Proszę o rady jak to rozwiązać. Może miał już ktoś taki problem?

Pozdrawiam

• Przez Maryush
      Zamierzam kupić ciągnik Renault (głównie do orki, beczki 6500l i tura). Pierwotnie szukałem tylko 110.54, ale ostatnio rozważam też 106.54. Tylko mam jedną wątpliwość - konedata.net podaje wydajności pompy hydraulicznej 74,1 l/min dla 110.54 i 46,4l/min dla 106.54. Czy W takim wypadku nie lepiej wybrać 110.54 pod kątem Tura? Z drugiej strony pompy sprzedawane w necie pasują rzekomo do jednego i drugiego modelu, co wskazywałoby na to, że to te same typy pomp.
    • Przez kamil21
      Witam panowie tak jak w temacie w którym miejscu w tym ciągniku mieści się pompa hydrauliczna wiem , że jedna to jest z tyłu pod kabiną , ale nie wiem czy jest jeszcze jakaś inna bo na allegro widziałem też pompę tłoczkową za 8 tyś i nie wiem w którym miejscu ona się znajduje , a i jeszcze jak chciałbym wymienić pompę to te za 2 tyś wystarczą czy musi być ta tłoczkowa jak by mi np. słabo podnośniki i wspomaganie działo z góry dzięki za odp