Zaloguj się, aby obserwować  
bogus56

Wyciek z rozdzielacza mf 675

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bogus56    45

Witam. Od jakiegoś czasu zauważyłem że z elementów zaznaczonych na foto cieknie oklej. Mam pytanie dla znających temat hydrauliki jak ten wyciek usunąć? ta tulejka zaznaczona strzałką jest luźna i tym wejściem wchodzą dwa węże. Pozdrawiam

post-6613-0-47406400-1387806396_thumb.jpg

Edytowano przez bogus56

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogus56    45

To jest zabezpieczone jaką zawleczką, wydaje mi sie że chyba jakieś uszczelniacze są do wymiany. Tylko jes jeszcze pytanie czy jak to rozkrece to nie zapowietrze układu i będą problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogus56    45

Najlepiej by chyba było to wymienić na normalne skręcane złacza. O hydraulice nie wiem za dużo wiec lepiej zapytac kogoś z doświadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    23

Zminiałem te oringi w kilku MF-ach i do tej pory użytkownicy nie mają problemu z wyciekiem, więc nie wiem czy jest sens zmieniać to na skręcane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogus56    45

Dziekuje bardzo za cenne informacje. Po świętach musze się zabrać za to bo szkoda oleju. Musze jeszcze uszczelnić połaczenie pompy od wspomagania ze zbiorniczkiem na olej bo też cieknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

Widzę że już wszystko koleda Ci powiedział ;) Zabieraj się zabieraj wzzystko musi być na perfect ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bogus56    45

Powiem tak , że lubie jak w ciągniku wszysko dziala jak należy. Chociaż czegoś nie używam to i ak musi dzialać jak z fabryki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

Dokładnie lubię takie podejscie ;d Dał bym zieloną gwiazdkę ale jestes na telefonie. Jak będę nq kompie i nie zapomne to dam ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez antoniekek
      Witajcie, postawiłem na noc  ciagnik Renault  651 na delikatnym spadzie terenu. Przodem niżej.
      Rano pod ciągnikiem była plama oleju, kapie po zawleczce za misą olejowa tak jakby pod  sprzęgłem, tak jak na zdjęciach. Pierwszy raz widzę tam olej. Jakieś pomysły jaka może być przyczyna wycieku? Po przestawieniu ciągnika na równy teren kąpanie ustało.


    • Przez center
      Hey,
      Kto mi podpowie skąd ten wyciek w zetorze 7211?  czy to olej czy płyn ? pod ciągnikiem na kapane.  Ubywa mi płynu hamulcowego ale prawy cylinderek nowy i przewód reszta sucho, lewy przewód suchy... Pod spodem  prawa strona skrzyni mokra i spód. miedzy mostem a skrzynią.. z góry dekiel suchy, tylko dołek  przy dźwigniach terenowe szosowe mokry. Czy może to cieknąć z dźwigienek bo jest na nich luz ?
       
      Pozdrawiam!




    • Przez Piters182
      Witam, mam taki problem w K410 jest wyciek płynu hamulcowego, z tyłu ciągnika od góry zwolnicy leje się płyn po bloku zwolnicy. Prawdopodobnie będzie to uszczelka na cylinderku? Miał ktoś z was taką awarię ?
    • Przez Maniek24240
      Witam wszystkich, mam problem z hydrauliką w deutzu, zaczeło mi coś cykac pod kabina i teraz po około 5 min od uruchomienia silnika zaczyna przerywać hydraulika. Dodatkowo muszę wszystko uszczelniać bo co chwilę nowy wyciek na rurkach pod kabina . Stan oleju jest a nie stety hydraulika przerywa, proszę o pomoc 
    • Przez MrRadny69
      Witam, mam problem, a mianowicie cieknie olej z uszczelniacza na wale korbowym w Agrotronie 6.20. Prosba o podpowiedz czy do wymiany uszczelniacza trzeba odjezdzac przodem ciagnika czy moze kolo pasowe da sie zdemontowac bez wiekszych problemow nie robiac tego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj