nowy07

różnice w tylnym moście ursusa 914 a 385

Polecane posty

nowy07    0

Witam

mam takie pytanie czy ktoś może mi powiedzieć jakie sa różnice między tylnym mostem od ursusa 914, bo z tegoco się dowiedziałaem to 914 ma śruby na łączeniu skrzyni z tylnym mostem śruby16 , a 385 ma 14. Chciałbym się dowiedziec czy do 914 będzie mipasował most od 385 , bo w moim ursusie 914 pekła mi obudowa a mosty starego typu sa o 1000 zł tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAPEK1981    8

Tez slyszalem, ze na laczeniu skrzyni z tylnym mostem w ursusie 385 sa mniejszy sruby niz w 912. Jezeli sa tulejki prowadzace (po przekatnej) to teoretycznie mozna przykrecic tylny most od 385, ale ja bym lepiej zalozyl most od 912.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefano1    40

Śruby są faktem. Czy da się skręcić taki most ze skrzynią- nie wiem. Wiem, że w c385 występowały inne mierniki impulsów regulacji siłowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy07    0

Mam jeszce jedno pytanie czy to możliwe że ten otwór gdzie przychodzi przystawka przedniego napędu może byc mniejszy w 385 niż w 914, bo przystawka od 914 nie pasuje jest za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez lukasz
      Witam,
      tak jak w temacie, podczas hamowania w kabinie słyszalny jest stuk (być może tylny most lub skrzynia).
      Mam Valtrę 6300.
      Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem?
    • Przez Bartek72511
      Tak jak w temacie. Chodzi mi czym różnią się te dwie wersje?? bo np 3090 i 3610 mają zbliżone moce ale czy czymś sie różnia czy tylko mocą??;[
    • Przez T171
      WITAM ,odnosnie mojej Valtry T171 ,czy słyszał może ktoś o takiej usterce jaką opisuje? co mogło być przyvzyną? wada fabryczna czy moze słaby materiał?sam jestm operatorem i dbam o nią jak o dziecko ma 1300mth i wszystkie przeglady robie w ASO i przepłacam oczywiscie..ale dlaczego mogło wyrwać obudowe łożyska z przedniego mostu?
    • Przez Ciastko
      Witam otóż zastanawiałem się czym różnią się modele Zetorów 5211 robionymi na eksport i tymi krajowymi. Nie mam na myśli różnice w wyposażeniu czy wspomaganiu bo tyle wiem. Chodzi mi o jakieś większe udogodnienia związane z mechaniką (silnik, skrzynia biegów).
      P.S. Czy w ciągnikach eksportowych była różnica mocy? Jeśli taki temat istnieje to ja go nie znalazłem.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.
    • Przez dontadeooo
      witam, juz prawie od roku użytkuje 685dt i mam pewien problem, mianowicie jak maszyna się dobrze rozgrzeje to w przednim moście słychać jakieś zgrzyty i piłowanie, tak jak by jakieś tryby nachodziły na siebie czy coś takiego, w polu nie jest tak żle ale jak zjade z asfaltu to makabra, co gorsze dzeiej sie to coraz częsciej.Druga sprawa to jak wyłącze przedni naped i ruszam to slychać takie pukniecie, (w serwisie powiedzieli ze to normalne) czasami jest tak ze jade i to pukniecie słychać 5 razy albo i więcej, tak jakby ten naped sam sie zalączał i wyłączal mimo że kontrolka sie nie zapala. dzwonilem po serwis 2 razy i za każdym razem jak przyjadą to nic sie nie dzieje, anie nie stuknie ani nie puknie ani nie zgrzytnie;) czy ktoś z was spotkał sie z takim problemem???
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj