Skocz do zawartości
damianbilski

MCCormick G-MAX 125 co sadzą o nich użytkownicy

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

Witam,

Jestem zainteresowany kupnem ciągnika McCormick G-Max 125. Chcę zapytać użytkowników ciągników tej serii jakie są ich wady i zalety. Jakie jest zużycie paliwa na motogodzine w orce jak i w pracy z agregatem ścierniskowym. Interesuję mnie także dostępnośc i cena części w porównaniu z innymi zachodnimi producentami. Zakładam nowy temat gdyż nie znalazłem nigdzie bezpośredniej opini od rolników użytkujących te traktory.

qazi    57

dlaczego szajs?? jakies uzasadnienie ?

co do tego że tego modelu nikt nie kupuje to sie zgodzę bo strasznie mało ich jest, ale kilka szt w Polsce jednak chodzi

Wiadomość z agroFakt.pl

KamilK199    8

Damian G maxa ma Firma Złotex i z tego co slyszlem od kierowcow, to psuje sie im strasznie i chcieli go sprzedac, ale nikt nie chcial go kupic i dalej sie nim mecza...podjedz do nich i sie popytaj dokladnie co i jak.

Z tego co wiem to oni właśnie ogólnie źle się ze wszelkimi maszynami obchodzą, i nie wiem ile wynika z faktycznej wadliwości sprzętu a ile z niewłaściwego użytkowania poza tym mają bardziej "wysilona wersje" bodajże G-MAX 155

kony111    2

U nas najwięcej sprzedaje się tego modelu i rolnicy są z nich zadowoleni. Napisz do użytkownika grzesiu09091987, On sprzedaje te ciągniki i serwisuje, jego wujek jest

użytkownikiem takiego modelu, więc na pewno odpowie Ci bardziej konstruktywnie, niż niektóre osoby wypowiadające się w tym temacie, na podstawie usłyszanej opinii od kogoś, bo temu ktoś tam mówił....

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ziomal89
      Jeżeli masz problem z odpaleniem ciągnika napisz a znajdziemy rozwiązanie posiadam grzałki do claas, mf, case, jd, iveco, new holland, zetor, fendt. valtra. valmet. perkins jeżeli chcesz dowiedziec sie czy u ciebie w maszynie moża zamontować grzałke płynu podaj mi typ ciągnika/model marke/ typ silnika i rok gg 11670879
    • Przez FarmerV
      Witam, zamierzam kupić ciągnik MCCORMICK z ładowaczem czołowym AGRAM. ciągnik ma 90KM. Bardzo mi się podoba z wyglądu, rocznik 2003.
      Tylko nigdy nie spotkałem się z taką nazwą ciągnika, czy to dobre maszyny ? opłaca się kupić taki ? będzie mi służył ?
    • Przez FarmerV
      witam, co sądzicie o tym ciągniku ? Mam zamiar kupić.
      http://moto.allegro....2960592146.html

Allegro szukaj: CASE MCCORMICK 90 2003 R +TUR IGŁA!!!!!!!!!!
    • Przez norbitoja
      Który waszym zdaniem byłbym lepszy i dlaczego?
      Który będzie mniej awaryjny?
      Który mniej spali?
      W którym będzie lepszy komfort?
      Ciągnik główny w gospodarstwie, 80ha. Głownie miałby być wykorzystany do ciężkich prac polowych(w ziemi) także do transportu,prasy itp. Zastąpił bym URSUS'a 1224 lecz ursus by nie odszedł na emeryturę, byłby ciągnikiem pomocniczym.
      Ich ceny są od 70 do 150tyś brutto. I tyle chciałbym widać na ciągnik.
      Może polecić innym model, lub markę któregoś z tych ciągników 120-140km.
      Te ciągniki głównie chodzą mi po głowie nie chce dużo elektroniki choć podoba mi się seria fendtów 714 Vario, ale boje sie automatu i tej elektroniki, oczywiście ze za większą cenę. Myślałem jeszcze nad Claasem i Valtrą oraz JD o którym najmniej myślę jest bardzo dobry ciągnik ale nie oszukujmy się lubi sobie wypić . Żadnych innych marek.
      Słucham waszych propozycji!
    • Przez MalyJohn
      Cześć. Zbliża się zakup ciągnika, a wiadomo że kupuję się raz na wiele lat, więc nie można tutaj popełnić błędu, więc proszę o pomoc. Ciągnik u mnie musi spełniać dużo zadań. Od prac polowych, przez dużo transportu, prace na użytkach zielonych, aż po ładowacz czołowy..

Wziąłem pod uwagę marki takie jak New Holland, Kubota i Mc Cormick.

New Holland T6.155. Mało wiem o tym modelu, z dealerem nie rozmawiałem jeszcze. Silnik 6-cio cylindrowy.

Kobota M 135 GX. Miałem ją na testach. Spalanie wyszło świetne, bo w pługu Akpil Mix 40 rozstawionym na około 165-170 cm, przy głębokości roboczej 28 cm, na klasie ziemi 3B, orka w listopadzie po kukurydzy na ziarno (dużo resztek pożniwnych) i prędkości roboczej 9 km/h średnio spaliła 9,9 litra na godzinę (mierzone przy tankowaniu, nie są to dane z komputera pokładowego tego ciągnika. Za ten model dealer powiedział mi 300 tyś netto w ful wersji (wraz z tuzem, womem i amortyzacją osi przedniej). Silnik 4-o cylindrowy. Kubota wraz z obciążnikami waży około 5400 KG.

McCormick. Obgadywany był model G135 Max T3. Za wersję mechaniczną, czyli skrzynia 18x18 z rewersem mechanicznym, mechaniczny podnośnik, oraz suche sprzęgło dealer powiedział 200 tyś netto, natomiast za wersję z EHR-em, skrzynią 54+18 z rewersem Elektro-Hydraulicznym, i mokrym sprzęgłem powiedziano 207 tyś netto. Dopłata za Tuz i Wom firmy Zuidberg to 4800 Euro netto. Silnik 6-cio cylindrowy. Masa z obciążnikami to lekko ponad 6500 KG.

Przyznam szczerze że mi najbardziej przypadł do gustu MC Cormick, szczególnie cenowo, a wyposażeniem wcale nie jest gorszy niż pozostałe ciągniki. W Kubocie średnio podoba mi się to że jest ona 4-o cylindrowa jak na ciągnik o takiej mocy, chociaż wiadomo że w ładowaczu jest to jej atutem, lecz cena jest trochę przesadzona, dlatego średnio jestem przekonany. Natomiast MC i NH dzieli to, że MC spełnia normę Tier 3, natomiast NH Tier 4, co wiąże się z tankowaniem AdBlue, chociaż wiem że nie jest to uciążliwe ponieważ wujek ma ciężarówki z tym systemem i nie stwarza to problemów.

A Wy co myślicie o MC? Może polecacie jakieś inne marki? Tylko jest pewne ograniczanie cenowe. Dorzuciłbym do tego składu jeszcze Massey Fergusona 7614, ale cena nie pozwala, ponieważ podstawowa wersja to trochę ponad 300 netto, i tylko 16 biegów przód i 16 tył, natomiast wersja 7615 z 24 przełożeniami jest jeszcze droższa. Jakie są opinie o MC?

Pozdrawiam