jonyt132

Ładowarka aps sg-06

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jonyt132    10

co o nich myślicie spotkaliscie sie wogule z takim sprzętem mnie zinteresował ponieważ mało kosztuje i ma takie wymiary że mi do obory wjedzie i w każdy zakamarek prosze o opinie albo o rady bo nie moge się zdecydowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

jest za mała i za tania nie bedzie uniwersalna jest za lekka i ten udzwig tylko 700 kg za te pieniądze bedziesz maił cos markowego używanego a tak mały rostaw jest bardzo wywrotny

ja mam coś takiego fakt musisz troche dołożyć ale uwiez zrobi cuda wszystko robi http://otomoto.pl/schaffer-weidemann-5058-332-A178474.html

Edytowano przez bocecek087

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonyt132    10

hmm... ale u mnie udźwig i wywrotność nie jest ważna ponieważ będzie pracować przy karmieniu krówek i trochę przy gnoju ale mnie interesuje nówka trochę o niej się dowiedziałem i gadałem z gościem i mówił że ludzie je biorą do budów i do małych gospodarstw i nie mają zastrzeżeń ale nie wiem co zrobić <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Miałem okazje oglądac na agro-show. Jedynym plusem niska cena. W kabinie słaba widocznosc, element poziomujący wyglądał na nie dopasowany, napęd mechaniczny (3 biegi w przód, 1 w tył). Wykonana z porowatego żeliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonyt132    10

Jak gadałem z gościem to mówił że kabina jest osadzona na 4 śrubach i bez problemu można ja zdiąc ale mam jeszcze czas na zastanowienie ponieważ chcę ja kopic na lato a najpóźniej jesienią jeszcze pogadam z tym gościem i pojeżdżę po ludziach :)

Edytowano przez jonyt132

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam wszystkich przed tym sprzętem. Posty na różnych forach pisze sam właściciel. Maszyny porażka, każda z innej parafii, wszystko pięknie żebyś kupił później mają cię w d... Niedawno wreszcie udało mi się pozbyć maszyny APS. Jak chciałem znaleźć części to się okazało że marka APS jest wymyślona i jest na rynku od wczoraj. 


Przez pierwsze trzy miesiące trzeba wymienić pół maszyny żeby dało się pracować. silnik kopci, bierze olej, wycieli nie sposób policzyć ... szkoda gadać.


Jak nie macie problemów kupcie APS


Dla zainteresowanych mogę wysłać kilka zdjęć bubli z mojej maszyny


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonyt132    10

Ładowarkę zakupiłem i nie powiem że jest idealna lub coś ale robotę robi zdjąłem kabinę wjeżdża do chlewa karmienie krów jest o wiele prostsze no cóż miesiąc po kupieniu walnęła mi ładowarka teleskopowa aps ją wyręczył naładowałem ją 400 rozrzutników obornika 8t wykopałem ją jamę pod szambo 18x10 i na głębokość 1,5m i jeszcze wykopałem ją staw na polu 40x10 na kolano głębokości i jeździ nie ma wycieków kopci to prawda oleju nie bierze ma teraz 500 mtg wymieniłem w niej jeden przewód hydrauliczny alternator i tłumik oleje sam wymieniałem a z dostęp do części jest na telefon 24h i jest paczka z zamówieniem, na razie jest całkiem spoko oby tak dalej.

                                                                               MASZYNA NIE DLA WYMAGAJĄCEGO SKNERUSA!!!

                                                                                          POZDRO :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocecek087    14

mój uzywany schaffer nie pamietam kiedy go kupiłem ale na pewno z 7 lat wymienione tylko olej i filtry regularny przeglad i nic nie kopci i nic nie kapie, zycze cci tylko zebys za kilka lat sobie nie przypomniał starego powiedzenia chytry placi 2 razy pozdrawiam i zycze bez awaryjności 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez LEX
      Jakiej mocy? Może ktoś ma którąś z tych i podzieli się wrażeniami?
    • Przez Marcin349
      Nie wiem czy piszę w dobrym temacie ale już trudno ^^ Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś buduje lub budował ładowarkę? Nie chodzi mi o ładowarkę taką jak ma np. "Gintek"bo jego może i bala podniesie ale tylko ze słomy. Potrzeba mi pomysłu na taką ładowarkę której utrzymanie nie będzie strasznie drogie ( głównie chodzi mi o umiarkowany apetyt max 6-8l ON). Przydałby się również duży udźwig około 2t żeby spokojnie belę dźwigać z duuużym zapasem. No i ważnym jest zwrotna tak jak zwykły ciągnik 4x4 70-80 KM. A najważniejszym kryterium jest żeby nie była wywrotna przy jeździe po różnych polach, bo wiem z autopsji że np. Ciągnik 3,5t średni tur, 4x4 , belka 500-700 kg i chwytak to przy parunastu stopniach bocznego przechyłu ciągnik już jedzie na 3 kołach co nie jest zbyt przyjemne. Przydało by się też żeby dało się nią ciągnąć ładunki o masie do max 5t. No to do następnego posta
    • Przez pawelrolnik89
      witam
      chce zrobić sobie ładowarkę przegubową sam i tu prosze o wasze opinie czy wyjdzie coś z połączenia tych części
      silnik+skrzynia od merca "kaczki" za tym ma być skrzynia od wózka widłowego "bułgar"(czyli bedzie zmiana kierunku jazdy przy kierownicy) no i dalej to już mosty raczej od żuka czy od czegoś innego polecacie takie plany mam zę ma być 4x4 a co wyjdzie w budowie to nie wiem?!? ma ona służyć do wożenia kiszonki, wywozu gnoju od kur, wożenie opału do kotłowni i zimą odśnieżanie podwórka i chodników na wiosce piszcie uwagi i porady prace mają sie zacząć wiosną licze na kolegów co już zbudowali takie ewenementy techniki
    • Przez Alchemik
      Mam kilka pytań o spycharko-ładowarkę miej więcej jak u forumowego kolegi:
      http://www.agrofoto....7_70_188444.jpg
      (jeśli dobrze kojarzę podobny temat na forum był, ale nie mogę go znaleźć, a potrzebuję informację najlepiej na wczoraj )
      Czy dużo części potrzeba do przeróbki na ciągnik rolniczy z działającym podnośnikiem (co oprócz ramion i wieszaków)
      Elementy do których mocuje się wieszaki, od spodu standardowo są, czy trzeba je dokupić?
      Siłownik trzeba kupić inny czy pasuje któryś od osprzętu?
      Ramiona do których mocuje się górę siłownika i ciągnie za wieszaki dolne cięgna trzeba dokupić?
       
      Wiem, że niektórzy używali Jumza jako ładowarkę i do orania pola, ile zajmuje przejście w jedną i drugą stronę np. dwóm osobom?
       
      (Czy ja mogę edytować temat,a tego nie widzę? Czy może to tylko moderator?)
    • Przez Draburski
      Jakie ładowarki nowe lub z symbolicznym przebiegiem jestem w stanie kupić , która z nich jest najlepsza. Gospodarstwo hodowane ok 70 sztuk krów mlecznych z góry dzięki za odp
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj