Zaloguj się, aby obserwować  
tomi8317

Agregat scierniskowy Bomet

Polecane posty

tomi8317    1

Witam chcę kupić grubera o szerokości 2,60 z bometu na zabezpieczeniu kołkowym cena brutto to 9tys zł co onim sądzicie mogę wydać max 10tyś lepszego nic w tej cenie nie znajdę ,ciągnik 90 konny chyba ze z mandanu ale szerokość 2.20 10tyś zł nie wiem czy nie za mały do 90 konnego mf proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

mialem okazje takim pracowac tylko 3m, szczerze mowiac jestem bardziej zadowolony z Atoma, z lapa na spreznie praca jest calkiem inna

Edytowano przez izydor6280

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAPEK1981    8

Ja mam grubera na 5 lap 2,1 m i ciagne go ursusem 912 i to jest taki optymalny zestaw. Silnik po remoncie, jezdze 2 szosowa (okolo 11 km/h) i dymka nie pusci. Tylko ja plytko gruberuje tak z 8 cm, moza troszke wiecej. Niby 6 lap to dla 100 koni jest, ursus 1012, 1014 to uciagnie. A te 90 koni to dla 5 lap za duzo dla 6 lap za malo, ale chyba lepiej wziasc 5 lap i jezdzic szybciej niz 6 lap i jezdzic wolniej, bo niby przy gruberowaniu szybkosc jest wazna. A moze ten ciagnik to uciagnie najlepiej od jakiegos sasiada pozyczyc grubera na 6 lap i wszytko bedzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi8317    1

Mój ciągnik to ferguson 698T kupie jednak na 5 łap 2.20 znalazłem jeszcze ciekawom oferte za stsltecha za 8,5 tys brutto z automatyczną belkom zaczepową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak grubery ale pługi bomet robi słabe. kolega kupił pługi i nie chciały orać, nikt nie mógł ich ustawić, przyjeżdżał nawet gość z fabryki (mam do niej kilka km) i też nie dał rady :unsure:. Ja mam gruber Expom krośniewice 3.0 m i spisuje się świetnie na prawdę polecam :D

Edytowano przez Mateusz610cis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroRolnik22
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć opinii najlepiej od użytkowników o agregacie uprawowo siewnym marki Janpol, Agregat 2,5m. Jeżeli nie to jaki inny w podobnej cenie ?
       
    • Przez longer89
      Czy ktoś użytkuje agregat talerzowy na przedni tuz.  Jaki jest efekt prac? Czy lepszy może jest wał pierścieniowy?

    • Przez antek807
      witam mam problem z wyborem agregatu uprawowo siewnego z hydropakiem 2,7 bo taki mam siewnik poznaniak do ciągnika nw td85 z jakim wałem na ziemie 3-4 klasa
       
       
    • Przez buszek
      Witam , 
      Od pewnego czasu mam na uwadze zakup ciągnika coś  o większej mocy niż ursus c 360   zanim zakupię ciągnik przeglądam maszyny i zastanawiam się właśnie nad agregatem  uprawowo-siewnym Mam pytanie jaką moc musi posiadać ciągnik do podanego poniżej agregatu ? 
       
       
      https://www.olx.pl/oferta/agregat-uprawowo-siewny-2-5m-aktywny-lekki-pierwszy-wlasciciel-CID757-IDyLVOP.html#af1d8fa0f9
       
       
    • Przez vailus
      Witam Zamierzam zakupić agregat podorywkowy armasz o szerokości roboczej 2,2m. Pracowalby on na ziemi lekkiej jak i na glinie dużo cięższej w uprawie. Sprzezony zostanie z zetorem 8045. Moje pytanie brzmi czy taki zestaw da radę pracować zadowalająco? Głównie chodzi mi o te cięższe kawałki. Jakie opinie krążą o tym agregacie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj